Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:30 23.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Предложениянови  
Автор haterМодератор (EXTREME HATE)
Публикувано23.12.04 00:48



Не, че не можете да си споделяте идеите на бележка, но според мен тук ще е по-добре.
Като гледам май ще започваме от начало - та кажете си сега - ако някой има някакви предложения или забележки да ги сподели тук и всички ще работим заедно. Тук е по-добре да ги споделяте, защото всички ще можем да участваме в дискусията.
Слагам отделна тема за да не си говорите странични неща в темите за Хироуса...пък и ще е по-подредено..Аз лично съм длъжна да изчитам всяко мнение, но другите съвсем не са, за това тук по-лесно ще се открива всичко.
Е, успех със новия строеж си пожелавам. Смелост!


I HATE YOU, I REALY HATE YOU!

Тема Re: Предложениянови [re: hater]  
Автор haterМодератор (EXTREME HATE)
Публикувано27.12.04 16:08



Добре де, хора, искам да работим с вас в екип. Измислете нещо, което можем да напишем, закачим, заключим...Възможностите ми са много ограничени, но като гледам и вие нямате кой знае какви идеи за форума.
Айде, малко креативност...
Нещо сайтчета, картинки, тва-онова...Сещате се каква ми е идеята, нали? Нещо...каквото и да е...


Секс, наркотици и метъл


Тема Re: Ами добре.нови [re: hater]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано27.12.04 16:21



Повечето предполагам се оправят с английския, така че не е зле да попрочетат тук:


И по-специално тук: където в първите забодени теми има линкове към доста интересни дискусии. Мисля, че биха научили много неща.

Направих линковете активни, надявам се, че нямаш нищо против. Хейтър
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от hater на 27.12.04 17:44.</EM></FONT></P>

Не разбира се, благодаря!:)

Редактирано от perиcтpиpaн aнoнимeн на 27.12.04 18:31.



Тема Re: Предложениянови [re: hater]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано29.12.04 13:04



Добре. Може да ви се стори малко тъпо, но... Ето и моето предложение:

Не знам някога дали сте играли RPG чрез писане, но е много яко. Може да го свържем със самата игра Heroes. В смисъл, с нейната история, герои, и тематика. Какво представлява:
Започвас описанието на своя герой, действията му, външния му вид, настроението му, мислите му. Описвате природата около вас... Прибавяте малко като за подправка, някаква интригуваща история и започвате да играете. После започва втория играч да описва за него си. Като действията и на двамата да са свързани (Например: Единия описва какво прави някъде си. Втория описва как го забелязва. Отива при него и започват разговор. И т.н.(разбира се много по - подробно)). Така се създава една история, която всеки я дописва и описва. Всеки трябва да пише само и единственно за себе си. Може да направим една тема, за проба. Да видите, че е забавно.



Тема Re: Предложениянови [re: Roverandom3]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.12.04 13:41



Темата ти е по-скоро за клуб RPG, въпреки, че и там ще срещнеш същия брой съмишленици :)



Тема Re: Хехе, готино е..:)нови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано29.12.04 15:27



Но представяш ли си колко време трябва да отдели човек за това?:) А и по принцип, това се прави с един водещ на играта, който всъщност описва героите, срещите им и т.н. Дава им задачата, а от тях идеите..:) Разкошно е, но иска много време и спокойствие:)



Тема Re: Хехе, готино е..:)нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.12.04 15:37



Да :) Dungeon Master му викаме. Той определя правилата, хвърля заровете и разпределя плячката и experience, когато има.



Тема Re: Аххх, играл си я?:)нови [re: martyr]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано29.12.04 16:02



Dungeon and dragons или Advanced dungeon and dragons? Леле, малко повече от 15 години, от както я играх за последно...:( Казаха ми, че тук в Бг можело да се намерят трите книги и комплекти зарове...не зная дали е вярно, но определно бих си ги купил:)



Тема Re: Аххх, играл си я?:)нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор haterМодератор (EXTREME HATE)
Публикувано29.12.04 16:33



С риск да се почувствам още по глупаво трябва да споделя, че нищо не разбрахНо иначе и аз съм навита за...тва.


Секс, наркотици и GOREGRIND!


Тема Re: Аххх, играл си я?:)нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.12.04 17:39



Имам само английски PDFи, чух че на Славейков има гайдове за Dungeon Masteri и комплекти с многостенни зарове и хартиени кукли. Като цяло обаче жанра е позамрял.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.