Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:51 29.09.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Fall and Rise of Sharai  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано03.11.04 14:08



Пускам линк към една много добра и много трудна карта на авторката на Lord of War:



Картата се играе с блатната раса и я препоръчвам само на хора играли много Х3

Редактирано от bubostar на 03.11.04 14:13.



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: bubostar]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.11.04 21:18



свалих си я...и я мернах - като старт... доста ограничен и бавно подвижен "периметър"...на стратегически старт:(
като ми дойде игровата муза...ще я пробвам:)



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: NUT]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано11.11.04 09:51



Да, по-необичайна е от стандартните карти, дето започваш с замъче, строиш, превземаш и т.н., но мене лично много ме заинтригува. Започвах я три пъти, кото третия додрапах до 3-ти месец, докато не дойде един ненормалник с по 20 над моите показатели и двойно по-голяма армия и ме прегази.
Жокер: От средния замък надолу вдясно има една пътека, от където се влиза под земята и там има четири затворени героя, като единия е Аламар с експерт сколар и резурекшън



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: bubostar]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано12.11.04 14:54



мразя трудните карти. затва и си пускам рандомчето докато ми направи по лесничка
не 2 седмици да събирам трогита за да си взема каменната мина от някви ъпргейднати гущери да кажем



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: Az]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано12.11.04 16:59



В рандъма вече не намирам интрига. Изиграл съм неколкостотин рандъма и започнаха да ми стават скучни. Няма изненади, биеш подред и най-интригуващото е да вземеш някоя утопия



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: bubostar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано17.11.04 12:27



Aз пък ги намразих тия правените. Играя 3 седмици (релани) избия невероятни армии и събера още по невероятна и после поне 3 месеца не ми се гледа хироус. Е така е след последната с бехемотите дето я обсъждахме тука. Сега играя Сериозния Сам - пуцане безкрай.



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: bubostar]  
Авторnikos (Нерегистриран)
Публикувано10.01.05 16:02



nekoi da e igral kartite na Grigor Minchev w poso4eniqt sait shtoto nawremeto kogato gi praeshe a az mu biah betatester biaga baia bugliwi



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: nikos]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано10.01.05 16:11



Играл съм няколко ама не ме кефят



Тема Re: Fall and Rise of Sharaiнови [re: bubostar]  
Автор haterМодератор (*ДИКТАТОР*)
Публикувано10.01.05 23:37




Хмм, така погледната изглежда изчистена - ще я пробвам тия дни.


ДИКТАТУРА НА ВЛАСТ!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.