Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:05 23.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Събудете се!  
Авторmadness (Нерегистриран)
Публикувано29.09.04 16:35



Абе тъй като тоя форум тотално замря реших и аз да напиша нещо.
Имам два въпроса:

1. Някой минавал ли е кампаниите на "Сянката на Смърта" на цар? (освен Колди, щото знам че той е много опасен (щом бие 7 в отбор на М карта))
Имам предвид всичките, защото определени и аз съм ги минал( като тези с Йог и Сандро), другите съм ги бил на царица. Специално внимание отделям на тази с Краг Хаг.

2. Имаше една много яка карта (Л или ХЛ), където започваш с Тауър и героя със специалност магиосници и трябва да набиеш всички, като главния гад е с Инфърно и има адски много градове. (колко нерви и лоуд геимс имаше докато я мина). Та тая карта и загубих дирите и ако някой я е играл и знае как се казва ще го помоля да сподели, че искам пак да се понервирам с нея.

3. За финал:
Шарпшутъри или енчантъри при РАВНИ ПОПУЛАЦИИ (не едно на едно) предпочитате?

Хайде и дано се раздвижи малко форума.



Тема Re: Събудете се!нови [re: madness]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано29.09.04 17:35



Kampaniqta s Krag Hak скоро я почнах ама след 3-4 сценарии я прекратих че нещо ми омръзна да гоня дебилите насам натам. И ми беше еднообразно, сега играя тая лорд ъв уар или нещо такова тя е с мноу кютек.



Тема Re: Събудете се!нови [re: madness]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано29.09.04 22:12



Минавал съм всичките кампании, но не на цар. Не обичам да играя на цар - компютъра и без това прави куп измами, защо трябва и ресурси да му снасям.
Доста от кампаниите вече не ги помня - време е да ги мина всичките наново.

За шарпшутерите и енчантърите - винаги предпочитам шарпшутери. Енчантерите също са доста добри, но някак не ме привличат толкова.

а за картата която питаш - не се сещам за такава. сигурно не съм я играл.



Тема Re: Събудете се!нови [re: madness]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано30.09.04 11:42



Минавал съм тези кампании, но не и на цар. Не обичам да ги изигравам по няколко пъти.

Тази карта дето говориш, нямам и ни най - малка представа коя е, и как се казва.

С шарпшутъри съм играл доста, но с енчантъри почти не.



Тема Re: Събудете се!нови [re: madness]  
Автор B-52 ()
Публикувано30.09.04 11:50



с енчантъри. шарповете са добри но понякога битката се развива толкова бързо че те вобще нямат шанс да си покажат уменията а енчантъра поне магийка може да друсне а и мисля че бяха с малко повече кръв



Тема Re: Събудете се!нови [re: madness]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано02.10.04 10:58



Mn otdavna kampanii ne sum igral,pomnq po qsno edna deto me nabi tazar o6te na RoE,na trudnost top,o6te kato po4vah da igarq H3.
Po novite kampanii mai sa sku4ni,az vsu6tnost poslednite meseci samo incidentno igraq heroes,za6toto ne mi e interesno da biq komputri,kolkoto i da se draznite,nqma s kakvo da me iznenadat komputrite,a da po4va6 igrata s misulta 4e 6te bie6...i pri tova sre6tu ma6ini...
Prestanete da se zasqgate....sre6tu komputri sum dobur,no sre6tu nqmam raznoobrazen opit,imam nemalko igri-pone 50,moje i 100 da sa ama sre6tu 1 i su6to 4ovek,taka 4e spoko.



Тема Re: Събудете се!нови [re: coldie]  
Авторmadness (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 16:18



Гледай сега, аз не се засягам, просто ми звучи много силно да биеш 7 компа в отбор на М карта. Смея да кажа, че и аз съм добър срещу компове, но 7 в отбор мога да бия само на ХЛ карта (на Л почват адските лоудове и ми става тъпо). Обаче съм съгласен, че истината е играта срещу хора. Адски интересно и градивно от тактическа гледна точка. В мрежата в Студентски Град по едно време се сцепвах да играя и от там съм осъзнал, че срещу хора единствения задължителен скил е Балистик. Просто без него забрави да биеш, освен ако не разчиташ да влезеш в града на противника без бой. Също разбираш, защо по дяволите някой е направил артефакта против Берсерк, а срещу компове си мислиш че само ти пълни инвенторито и т.н.

За сега т'ва е.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.