Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 07.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: bateventzi]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано16.10.04 18:31



ако е получил бонус (в началото на играта - корабостроителницата) при хидрите...и е стартирал оттам с плаване...може рано рано да се е сблъскал с големия;)



Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: bateventzi]  
Автор B-52 ()
Публикувано18.10.04 06:19



ами незнам дали е било много рано но тръгнах без тези артефакти за които спомена преди (за 25% повече кръв и лъка) и затова ме треснаха така лошо. Сега като влязох в лабиринта първо обиколих и обрах де що видях и после тръгнах да се бия и разликата е повече от очевидна. минотаврите са вече история, Диабло и той си замина, некромансърите ги няма вече, сега ще се отправям съм титаните но нямам много време да играя напоследък :(((

някой знае ли къде се намира синята палатка?



Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: NUT]  
Автор B-52 ()
Публикувано18.10.04 06:26



така беше, но тук грешката идва от стратегията. преди бях писал че играя основно ХЛ рандом карти а там за да спечелиш трябва да много бързо да обикаляш и да вземаш замъци и да се развиваш съответно и затова тръгнах срогата напред но не предполагах какво ме чака :)))

сега си трая, пращам един скаут да види какви войски има съответния противник, събирам подходящите единици, ходя и коля, те така или иначе не ме нападат :))



Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: B-52]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано18.10.04 13:02



Хеххе, и аз същото питах. При титаните е горе в дясно на островчето им. ако се не лъжа.



Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: bateventzi]  
Автор B-52 ()
Публикувано20.10.04 21:38



ударих ги всичките най-накрая. остана един замък на червения и не мога да разбера все още откъде да отида при него.. но не съм и сигурен че ще си играя да го търся, нещо ми писна тая карта 14 месеца баси чудото



Тема извини мойта намеса;)нови [re: B-52]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано20.10.04 23:39



но тая карта е за добри маниаци:)...и ако не я завършиш;) никой няма да ...не те почерпи:)...
следваща засечка...пак на интересна мисия:)))



Тема Re: извини мойта намеса;)нови [re: NUT]  
Автор B-52 ()
Публикувано21.10.04 21:08



ееее.. това с почерпката ме амбицира :)))
бих ударил няколко Туборга защото... до замъка се отива от телепорт, който е на един остров близо до Ооръсдом :))



Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: NUT]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано24.10.04 11:10



Вчера и аз я минах тази карта. Много е добра. Най - големи затруднения имах с Rampart и Inferno. Castle го бих много лесно - убиха ми 4 циклопа и 30 - 40 огрета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.