Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 08.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: D.H.V.]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано04.10.04 21:26



играя само на 200% и разликата е огромна...
пробвай



Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: B-52]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано04.10.04 21:32



така ще е докато минеш титаните:) при архангелите май вече не се качваше експа(нямам спомен)...иначе постоянно ще ти липсват кинти и достийни части



Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: Deemer™]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано04.10.04 21:34



много мило от твоя страна:)
ще се опитам да изнамеря други любимости(това незначи - нема минаване;)



Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: bateventzi]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано04.10.04 21:36



ако не ме лъже спомена... синият ключ трябва да е на едно островче при титановските замъци



Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: NUT]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано04.10.04 22:22



Мали, мали, мали, сега го видях оня с титановите замъци, лоша работа ви казвам. Едните бехи ми останаха при първа проба. Незнам ква клизма ще правя, щото тоя има 2 лоши стралци, не е като ония риби досега.даже не си беше взел 18 000 мастер гремилина иначе щеше да ми дойде още нанагоре. Ама не съм го набил още отивам до един остров за малко хитринка :)). А пари има много, десетки милиони вече, шото не им виждам първата цифра... или последната, кой знае. Исках да удрям и бягам с изкупуване, ама не стаа, щото като умре Бехимир, свършва играта... абе изродщина... Видях го и синия ключар... олигофрени с титани... ебати...



Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: bateventzi]  
Автор B-52 ()
Публикувано05.10.04 09:16



аз нещо се забатачих и нямах незнам (т.е. не ми остана време снощи) как да продължа към другите замъци. ударих един тауър с 1300 мастър гении, но оттам нататък не виждам накъде да ходя :(

уж гледам картата с вю ърт магия.. тази вечер ще се занимая по-сериозно. братче купувай си горгони, бързо мрат но и лошо бият като им се даде възможност :)



Тема Re: привет маниаци на "герои"нови [re: NUT]  
Автор B-52 ()
Публикувано05.10.04 09:18



добре дошъл за него. и точно той е с арахангелите, така че дупе да му е яко на моя :)



Тема Re: привет маниаци на "герои" [re: NUT]  
Автор B-52 ()
Публикувано05.10.04 09:21



хм, на седмица по веднъж ми се присъединяват разни ентусиазирани циклопи, бехи, горгони, хидри и всякаква друга паплач. да не би нататък да спира това?



Тема Re: привет маниаци на "герои" [re: bateventzi]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано05.10.04 13:45



много е скъпо в практикер.... много, много по-скъпо от обикновените магазини... останах разочарован

C.R.E.A.M.


Тема Re: привет маниаци на "герои" [re: B-52]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано05.10.04 18:05



Абе тях си ги нося отдавна. Номера е че няма нищо друго за купуване. Та снощи и тоя с Титаните го бих, като го оставих да умре от глад на улицата. А ти търси през морето бе, натам е продължението.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.