Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:13 02.07.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Cursed Groundнови [re: bateventzi]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано12.10.04 21:12



те минотаврите не са "тъпаци" и излизат от замъка...когато бехите остават сингъл...и с едно брадве им погубват потентноста;)(принципен отг.)



Тема Re: сигорнонови [re: NUT]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано12.10.04 21:13



ами засягаш щекотлива доскоро тема :))
макса е 500 но надали ще го постигнеш. потърси по-назад тема - нещо от сорта на "мкасимален резултат". Там пише как се определя резултата, така щи стане ясно, как можеш да го постигнеш.



Тема Re: Cursed Groundнови [re: D.H.V.]  
Автор B-52 ()
Публикувано13.10.04 12:49



тц.. добра идея е но ако минотаврите бяха без герой, а в замъка те са с герой и онзи им дава haste постоянно, така че колкото и да давам haste на циклопите пак ще бъдат настигнати. Идеята бате Венци да сложа някоя единица пред вратата е пак временно решение защото каквото и да пратя да варди там 9500 минотавъра като ударят пада всичко. Спред мен трябваше ми малко повече войска но бях нетърпелив да видя как ще се развият нещата и тръгнах да се бия. Както и да е - като стигна пак до същото място ако има трудности ще пусна един запис тук всеки да си каже решението.

Иначе забелязах че компа реагира различно според това на кое място слагам бехемотите. Като са в центъра на войската дава хейст на минотаврите и те ми свалят всичките бехи с един удар. Като ги сложа най-долу или най-горе на мястото на стрелците дава стоун скин на минот. и там имам една врътка повече. Но там направих може би грешка защото давах bless на армията вместо да дам slow на минотаврите и губех един ход, за съжаление сега го осъзнавам :)



Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: bateventzi]  
Автор B-52 ()
Публикувано13.10.04 12:53



вобще не си стояха вътре ми веднага скокнаха да ме видят и ме развинтиха мъжката :)



Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: B-52]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано14.10.04 00:07



Пич, аз сега си направих една игра с едитора. Аз бях с 1200 циклопа и 600 бехи. Той с 9500 минотавъра. Взех го с жертви - 5 бехи и 3 циклопа. Примари скилс бяха около 40-40-40-40 аз, 50-50------ той. Ми това е положенито. Мога само да кажа че аз имах оня симпатичния лък, сглобяемия. Секондари скилс, мойто ги направих като на оня герой, неговите всичко най хубаво без дефенс. Ми трябва да поиграеш още май :))) Мога да ти пратя сейвове тия дни, ако искаш.



Тема Re: ето ти решението:нови [re: B-52]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано14.10.04 00:58



Помня я тази битка. Трябва ти герой със Ballistics. Ако главният ти герой я няма, дай на някой от второстепенните балистика. Така ще можеш да си контролираш балистата и да и пропускаш хода. Оттук нататък продължаваш по стратегията с блокирането на портата. Даваш си haste в началото и заставаш пред вратата. Даваш skip на балистата и онзи посмъртно не може да излезе от замъка. После си го стреляш колкото тура искаш. Кулите му не могат да те утрепят поне 200 тура с армията която имаш.

Аз лично този го бих със некромана с личийте. Аз затова не я довърших тази игра - имах почти милион от тези изроди, и загубих всякакъв интерес. Даже им превъртях бройката - препълниха се регистрите на играта. Сега ако имам време ще я почна пак, без да ползвам тъпото наметало.



Тема Re: извини мойта разсеяност;)нови [re: bateventzi]  
Автор B-52 ()
Публикувано14.10.04 08:33



ми.. май трябва наистина, уж я играя тая игра от сума години пък се кифля като новобранец :))) чакай днес се надявам да стигна пак до същия замък и ако пак ме смачкат ще викам за помощ :)

вчера намерих Рампартите с куин Ашаси най-накрая.. ебаси увъртяната карта



Тема Re: ето ти решението:нови [re: D.H.V.]  
Автор B-52 ()
Публикувано14.10.04 08:39



ще я пробвам и тази стратегия



Тема Re: извини мойта разсеяност;) [re: B-52]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано14.10.04 11:24



Ми не бързай бе. Имаш 2 артефакта които трябва да сглобиш и ти улесняват двойно играта. Лък на снайпериста и Оня дето дава 25% хелт повече.



Тема Re: ето ти решението: [re: B-52]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано14.10.04 12:01



Ми да, това е най-лесното. Даваш армията на един, сбиваш го с произволна група дебили, колкото да вдигне 10тина-15 нива (примерно - 4000 гнола) и търсиш балистика.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.