Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:08 25.05.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Jebus Cross  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано27.09.04 13:00




На какъв темплейт предпочитате да играете? За мен лично, най-балансирания е Dwarven tunnels на 200%, но за отмора и забавление, горещо Ви препоръчвам Jebus!:)



Модератор :
Нали може да направя линка активен?

Редактирано от Deemer™ на 27.09.04 19:30.



Тема Re: Jebus Crossнови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано27.09.04 14:20



Не ти ли доскучава с тези темплейти ?
Щото на мене рандъма ми е писнал тотално( няма изненада, няма интрига)
Виж правените карти си имат предистория, повествование, абе като книга.
И не знаеш какво е замислил пича дето я е правил, демек тръпката си е пълна.
Но и интересните карти се изчерпват и май ще се наложи да се върна пак към рандъма



Тема Re: Да си призная,нови [re: bubostar]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано27.09.04 14:37



никога не съм играл фиксирани карти или сценарии...Е, за сценариите може би някой ден ще отделя време, но другото...просто не виждам за какво да ги играя. Рандома за това си е и рандом...всяка има тръпка и неизвестност, трябва да мислиш на момента. За какво ми е да се превърна в годлайк-бот на някоя готова карта?



Тема P.S. От друга страна,нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано27.09.04 15:18



не отричам че има темплейти, които са си 1:1 с готовите карти....рандом е само посоката на противника, но тя винаги се познава по пазачите...имаш си втора земя, имаш си трежъри зона...и наистина е скучно...Лошото е, че точно такива много се играят в зоната, че и рандом ги наричат..:(



Тема Re: P.S. От друга страна,нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано27.09.04 15:33



Играл съм много, много рандъм карти и затова вече няма интрига в мене.
Най-вълнуващото в тях са редките утопии и рядко някой достатъчно силен противник( само не почвайте пак с това кой колко е добър или колко му се иска да е такъв)
Всичко останало е еднотипно
Както казах играл съм много рандъм и ще играя сигурно още повече. обаче предпочитам карта направена от човек( но не и да я играя повече от два пъти, независимо колко е добра)



Тема Re: Jebus Crossнови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано27.09.04 21:49



Май и аз предпочитам повече правените карти. Някак са по - подредени. Има последователност в тях. В рандома е доста хаотично всичко.
Случвало ми се е да играя сумати време XL рандом карта и най накрая да се окаже, че до последния комп не може да се стигне.



Тема Re: Подредените картинови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано28.09.04 12:31



те вкарват в рамки, от които трудно се измъкваш после! Не бих казал, че развиват играта ти....Наблюдавам хора, които играят само такива, но губят всяка рандом игра. Може разбира се да си ги играеш покрай другото, но както казаха по-горе, след 1-2 пъти и вече са скучни.
Да, случват се бъгове на рандома, когато някой от играчите няма пътека и като играеш срещу компютри, единствения начин да разбереш това е ако отвориш картограф.:) Като е затворен, то е ясно, че печелиш играта, той просто няма как да се развие....а и нищо не ти пречи да ползваш dd/fly и да го атакуваш-все пак играеш срещу компютър, който би направил това.:)



Тема Re: Подредените картинови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано28.09.04 16:05



Да ама ако няма dd и fly??? И това ми се е случвало.



Тема Re: Jebus Crossнови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор B-52 ()
Публикувано28.09.04 16:54



рандом са ми любимите, другите не че са лоши но като ги изиграеш веднъж и ти омръзват а е трудно да намериш хубава готова карта, доста от тях приличат на рисунки и вобще не е обърнато внимание на неща като баланс на силите, на трудностите, цялостен облик и т.н. .. не че няма хубави, но в рандом има повече интрига мисля



Тема Re: Jebus Crossнови [re: B-52]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано28.09.04 17:45



Рандомките са си рандомки бе. Ако искам да си проверя силите си пускам рандомка, там е най-балансирано и няма специални събития, които могат винаги да развалят играта. А когато ми се играе просто щото ми залипсвал хироуса, си пускам нещо от сорта на Астрал Венис и се размазвам.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.