Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 15.05.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Пак по повод на расите  
Автор B-52 ()
Публикувано21.09.04 14:53



Някой мъчил ли се е да вземе игра със водната раса(Фортреса) на 200% рандом карта? Аз по принцип обичам да играя само такива карти, кампаниите и разни други в които трябва да се намери нещо и да се занесе някъде не ми харесват и не се и мъча да ги играя но XL рандом картите са ми любими и постоянно ги играя. От всички раси само с тази не мога да взема игра, нямат магии, трудно се превземат замъци понеже летящи са само онези гарги 6 левел (и мухите, но те се правят по-бавно) а като играеш само с тях ги пребиват бързо и ти остават едни гущери-стрелци, които са малко куци, за хидрите трябва сяра(доста :)) ) и накрая все идва някой елементал с 30 феникса и ме пребива :((



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: B-52]  
Автордaн4o (Нерегистриран)
Публикувано21.09.04 16:44



Б-52 мисля 4е не си запознат с расата. Аз съм последния който може да ти даде акъл в този форум - 1,5масеца стаж :) но съм сигурен че мухите се плодят бая, май даже най за левъла си...



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: дaн4o]  
Автор B-52 ()
Публикувано21.09.04 17:00



ми да, прав си че се плодят (по 16 мисля че бяха) но пропуснах да напиша че като правя картата слагам и monster strenght=strong и бързо ги трепят още в началото и не успявам да ги събера повече наведнъж а след 2.5 месеца вече другите са направили 5 и 6 ниво единици и мухите не играят толкова голямо значение.



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: B-52]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано21.09.04 18:59



Аз имам 5-6 ниво единици в края на ПЪРВАТА седмица :) ... мисля, че трябва да си преосмислиш стратегията .



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: martyr]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано21.09.04 21:25



Aз пък само с този замък играя, и мога да кажа, че е достатъчно добър. Има много добри еденици. Ако знаеш наколко неща, можеш и с него лесно да побеждаваш. Може да няма магии, но героите за му яко защита. На XL карта за няколко месеца правиш нещо от сорта на 30 - 35 защита и т.н...



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: martyr]  
Автор B-52 ()
Публикувано21.09.04 21:27



хм, кажи как правиш горгони в края на първата седмица на 200% карта с monster strength=strong? честно незнам каква тактика да приложа



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: Roverandom3]  
Автор B-52 ()
Публикувано21.09.04 23:07



на колко процента играеш? значи като говоря имам предвид точно 200% карта с монстер стренгт=стронг. моля взимайте това под внимание и после ми казвайте че имате единици 5 ниво в края на првата седмица :)



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: B-52]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано21.09.04 23:19



Че нямат магии - нямат. Но имат добри герои магьосници (Андра например), а щом играеш random map, не ми казвай че не намираш неутрални градове, където можеш да построиш кули и да научиш магии.
Отделно расата има някои доста добри единици, а след няколко месеца може да пуснеш един силен герой САМО с хидри и нищо друго, срещу когото на компютъра му изгарят бушоните тотално, като му излезеш.
И горгоните са THE ULTIMATE 7-LEVEL KILLER



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: B-52]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано22.09.04 12:14



Естествено, че играя на 200%. С тази раса за пръв път преди години съм минавал карта на 200%.
И не аз съм споменавал за еденици 5 - 6 ниво в края на 1 - вата седмица. Предимно в края и имам стрелците, мухите и уиверните (най - често не ъпгрейдвани)



Тема Re: Пак по повод на расите [re: D.H.V.]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано22.09.04 14:22



Aha и като си вземеш оня малолетен престъпник тазар за герой на всичко по пътя "му изгарят бушоните тотално" още на втората седмица. иначе аз обикновено не се бия много много докато нямам 5-6 уирни, което ако намериш повечко дървета си е точно на втората седмица без да ти спират финансовото развитие. като имаш тях, 20-тина гущера и една палатка (тя си е в бляксмита) си трепеш орди първи левъл без проблеми и си събираш сяричкя и живаче да си правиш хидрички и горгончета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.