Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:19 09.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: "Малко" е погрешно това...нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано23.09.04 19:20



На 200% едва ли ще можеш да си направиш хидри още отначалото. Естествено, че с главния герой бия чудовищата около замъка и т.н. Хидрите ги използвам главно за защита на замъка. Гледам колкото се миже по - бързо да изнасям компютрите. Много рвядко копая граала. Така играя аз. Бързо, и само с няколко от чудовищата от замъка (които ми трябват). Ако не ви харесва, или ако не можете така...
П.С. Забравих да кажа, че не обичам XL картите. Много повече харесвам S и M.



Тема Re: Хихихи:)нови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано23.09.04 21:33



Случва се естествено...просто се рестартира! Трябва да има някакъв баланс в играта.



Тема Re: Ама на мен ми е все тая.:)нови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано23.09.04 21:37



Както искаш, така си играй...Не съм и казвал за хидри в началото...да не говорим, че за S/M карти, те изобщо няма за кога да се строят...



Тема stiga sme6kiнови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано23.09.04 22:05



Научете я тая игра най после:)
С блатните(фортрес) съм бил 7 компа в комбина на 200% на strong monsters,на карта М без save и load!
На XL няма проблем никав....
Ако не те мързи и държиш на максимално развитие,ще load-неш няколко пъти в началото докато успееш да събереш необходимите ресурси най бързо,може да си направиш един оглед около замъка първо и тогава да load-неш.

Наистина като цяло е най-слабата раса,нямат ход,нямат и стрелец.
на 1 седмница можеш да си пуснеш дори хидри ако случиш на земя,и ако си си поставил това за цел,но само ще си провалиш играта нататък,защото ще си дадеш и последния ресурс и пари за сградите а няма да можеш да си купиш единици сумати време.
Найкоравия герои на расата е АНДРА,дори е един от ирзодите в играта.За XL е най-добре с него.
В началото влизай в битка и не яли много 1-2 левеле единиците.
Дръж си войската в един герой,пази си важните единици,нека втори герои върви с главния и обира ресурсите по пътя,да не хабиш ход.
Търси замъци за магии,и най вече утопии,това е играта-утопии...
Желателно е да си двигнеш една бърза единица някъде,например Архидялов или Архангел,за да можеш да караш първи в утопия,и с mass haste например си ок,или още по добре прайер..ако имаш:)
Dimension,fly и town портал са ти мн необходими,също...
Блатото е слаба раса но си има и предимства,например това е най добре защитения замък.а и на негова земя,другите раси нямат никав ход.
А за монстерите на strong-ами мн ясно че са повече бройка и на повече места,кви са тея глупости че нямало значение.
А за трудността на 200% доколкото знам,най -същецвнета разлика е че тебе те пуска без пари и ресурси,а комповете ги пуска както на пешка с мн пари и мн ресурси,може би играят и по умно,но за това не знам.

Модератор:
Чак толкова голяма трудност ли ще ти представлява да пишеш поне такива големи постове на кирилица? Не се чете лесно, а фонетика ти е на почти същия принцип както латиницата. Има разлика само в няколко букви, уверявам те.

Редактирано от Deemer™ на 24.09.04 02:20.



Тема Re: Еххх, H3Мастерче...:)нови [re: coldie]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано24.09.04 00:45



Кога ли ще те пробвам...



Тема Re: stiga sme6kiнови [re: coldie]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано24.09.04 09:52



За повечето монстери на стронг съм съгласен, но това с М картата срещу 7 компа в екип на 200%.....хххххххмммммммммммммм
Кажи ми как ще оцелееш след като комповете ти видят замъка и ти се изсипят всичките поред на втора-трета седмица например. Вярно е, че след всяка битка кулите правят повече демидж, обаче за това време трябва да си построил Castle, което съответно ще ти попречи да строиш бойни единици.
На М няма да имаш и хидри, така че туй не го вярвам.



Тема Re: stiga sme6kiнови [re: coldie]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано24.09.04 18:49



Защо с всеки свой пост трябва да провокираш и да дразниш останалите. Всеки път трябва да казваш колко велик си, а другите какви мижитурки са. Приличаш ми на един човек, който 99% от хората, които го познават го мразят.

П.С. Сестра ми (учи психология) би казала, че си импотентен. Така би обяснила поведението ти.



Тема Re: stiga sme6kiнови [re: Roverandom3]  
Авторбaтти (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 23:49



Остави човека бе, играе като за световно и се кефи така, характера му тук не се обсъжда, само Х3 уменията.



Тема Re: Еххх, H3Мастерче...:)нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
АвторБaтви (Нерегистриран)
Публикувано24.09.04 23:51



Ей, аре всички на масаката в зоната. Анонимния то кой си бе гяволе, що ли почвам да се сещам :))



Тема Re: Хаха, знаеш много добре Змейчо!:) [re: Бaтви]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано25.09.04 14:05



А на Колди като му пуснат IP ще му се прииска да не е имал или поне да не се е хвалил толкова

BTW, пилето как беше?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.