Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:33 31.05.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: B-52]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.09.04 15:17



Съжалявам, грешка на поуморените ми очи ... почти невъзможно е в първата, освен с Rampart . Все пак обаче в края на 2-рата ще имам Дендроиди със сигурност, за Еднорози - зависи от картата - все пак искат диаманти .



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: B-52]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано22.09.04 15:17



Съжалявам, не съм прочел правилно - вече ти се извиних в другия постинг .



Тема Re: Имам чувството,нови [re: Az]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано22.09.04 22:27



че не си познавате силата на единиците....нормално е уайвърни да се вадят на първа седмица, независимо, че е 200% и стронг монстерс! Това стронг не увеличава бройката на пазачите, прото компютъра играе малко по-умно, което си е относително, защото той винаги е предсказуем.
Б-52, ако тактиката ти е първо да си обереш свободните пари и ресурси из земята с 2-3 героя, нормално е да не успяваш с бързото развитие...просто свиквай да воюваш от първия ден!



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: B-52]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано23.09.04 09:24



Знаеш ли коя е тактиката, която най - помага за този замък???
Купувам само стрелците, горгоните и уиверните (като гледам да ги ъпгрейдвам), а хидрите, гущерите и мухите ги оставям на втори герой, който се върти около замъка, и при нужда го защитава. С трети герой нося популация на 1 - вия.



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: Roverandom3]  
Автор B-52 ()
Публикувано23.09.04 12:15



хм, тук май и аз пообърках отговорите :)
ми да, за края на 1та седмица май това е максимума, който може да се направи.. и пак зависи от картата, тия мухи са доста специални- гърненца, сяра... :)



Тема Re: Пак по повод на раситенови [re: martyr]  
Автор B-52 ()
Публикувано23.09.04 12:22



ае карай, спирам да мрънкам, щото вчера най-после взех игра с тоя фортрес :)

в интерес на истината най ме мъчат елементалите - не им пука от нищо, морал разни такива неща не ги касаят а и горгоните там не могат да се изпозват ефективно, имат универ. за магии.. изроди големи :(



Тема Re: Имам чувството,нови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор B-52 ()
Публикувано23.09.04 12:27



ми воювам от първия ден и си купувам максимум още един герой да обира квото може и да разкрива картата но някой път е трудно да стигнеш даже и до камъните и дървата а какво остава за другите ресурси, оттам изоставам с 2-4 седмици в развитието.
сигурен ли си че стронг монстерс не увеличава бройката на пазачите? питам щото не съм играл от доста време други карти и не си спомням вече.



Тема Re: Още един герой е малко,нови [re: B-52]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано23.09.04 15:00



ако си имал възможност за повече! Трябва да гониш максимално покриване на картата във всеки един ден. А героите се изплащат сами, така че не се скъпи да дадеш 2500, дори и ако са ти последните. Двете ти мини обикновено са разположени в различни посоки и много рядко може да се случи да са толкова далече, че да не успееш да вземеш поне едната още на първи ден! Подбирай си стартов герой, който ти дава повече или по-силна армия. Дракон, Брон...Е да, желателно е да се играе с Тазар, но на 200% не мисля, че е най-подходящия избор за старт. После пак можеш да си го купиш...
И да, сигурен съм, че стронг монстерс не ти увеличава бройката.



Тема Re: "Малко" е погрешно това...нови [re: Roverandom3]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано23.09.04 15:15



Основния ти герой трябва да има максимален ход на ден, а ти го лишаваш от най-бързата си единица! Използваш си хидрите за да биеш отпадъците покрай замъка ти или пък ако има нещо силно там, значи лишаваш главния си от експириънс, за сметка на някакъв скаут. Цялата мощ на армията ти трябва по всяко време да е някъде по верига, която е от замъка до главния ти герой!
До главния ти трябва да се движи един/желателно логистик/, в който да нощува армията от основния, като на него оставяш само най-бързата си единица.



Тема Re: Още един герой е малко, [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано23.09.04 19:13



Последния път ми се случи мините за дърва и камъни да са едно до друга, но да ги пазят Орда Ъпгр. Медузи???
Как да ги бия???




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.