Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:37 25.05.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема The Lone Knight  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано12.09.04 10:42



Взех и аз да пробвам тази карта. Наистина е много тежка. Дал съм я и на баща ми да я играе (за мен той е бог на тази игра. Страшно е добър). Не знам дали някой я е минавал. Нека тук да обсъждаме тактики и стратегии за минаването и. Нека заедно се опитаме да я изиграем.



Тема Re: The Lone Knightнови [re: Roverandom3]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано12.09.04 12:23



bуbostar каза че я е изиграл. Аз все още нямам време да се заема по-сериозно. Вече казах моята най-успешна досега стратегия:
Играя с некроманската раса. Бързо взимам трите налични града, и започвам да събирам максималното възможно количество вампири. Тъй като те се самоиздържат, не нося никаква друга армия, и също така оставям на втори герой произведените след всяка битка скелети (иначе и те отиват фира). Така може да се продължи доста време. По този начин с течение на играта, армията ти се трупа без никакви загуби.
След като напуснеш острова си, веднага купуваш 6 герои, които се нареждат по крайбрежието и блокират достъпа - така никой изрод не може да слезе с кораб при теб - доста добра защита. Остава възможността някой да цъфне при теб през един от двата еднопосочни телепорта. Тук вече прибягвам до load autosave, ако се окаже че е някой пъклен гад. Ако мога да го бия, продължавам нататък, дори да загубя малко армия. След няколко месеца, главния ти герой става достатъчно силен, и събира от порядъка на 300-400 вампира. През това време вече трябва да е завзел двата кафяви замъка в центъра, откъдето вече има достъп до телепортите. Тези градове е важно да се пазят добре. Без много бавене започва офанзива към териториите на конкурентите, и при всяка удобна възможност се напада по някой герой на сините и червените гадове.
Когато се съберат 10000 скелета от битки (затова казах че трябва да се пазят), вещицата (seer's hut) до левия кафяв (бивш-кафяв) замък дава срещу тях още 200 вампира. Аз бях стигнал до там - имах почти 800 вампира на 18-та седмица. Точно тогава излязога онези двамата изроди, които стояха затворени на островите... Можех да продължа, но не ми останаха нерви и време да се занимавам.
Сега обяще ще я започна със конфлукс и ще опитам да я довърша.

Има няколко важни неща:
- островните градове са много важни стратегически точки. Трябва да се пазят добре. От там може да се залавят плуващите в морето врагове. Освен това дават злато - страшно необходим ресурс.
- Двата замъка в центъра - също. Те са главна база за атака към всяка точка. В края на всеки ден героя ти остава в тях и оставя цялата армия вътре, освен архангелите. Така има огромен ход на следващия ден, и може да достигне почти до всяка точка на картата за един ден.
- Четиримата герои в затворите трябва да се освободят - те носят важни артефакти и магии.
- В таверните има много герои със артефакти - трябва да се изкупуват задължително. Много от тях носят части от статуята на легиона. Аз имах във всеки град герой екипиран с по 4 артефакта. Това дава 50% повече армия.
- сините градове (варварските) трябва да се превземат рано - иначе нямаш шанс по късно срещу тях.

това е което до тук съм проучил. Казвай ти ако знаеш нещо важно.



Тема Re: The Lone Knightнови [re: Roverandom3]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 15:31



Кое е тежкото ве ***?
Под WoG e още по-трудна (за теб) тогава щот ъпгр. 7=>8 лвл са
2 кръв и кат дойде некой с 3ти слота 8ми лвл и става чудно.

Модератор :
Ще те помоля да прочетеш темата за добре дошли малко по-задълбочено.

Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 01:38.



Тема Re: The Lone Knightнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано13.09.04 15:06



Я се бегай бе.



Тема Re: Анови [re: Roverandom3]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 00:25



малък ***, ти май ми говориш на въпреки А?

Модератор :
Причина : Гореспоменатата.
P.S. А ти нещо май на мен ми говориш на въпреки, А?


Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 01:45.



Тема Re: Анови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано14.09.04 02:57



мръъънннн!



Тема Re: The Lone Knightнови [re: Roverandom3]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано14.09.04 10:27



Значи аз я изиграх тая карта с Conflux и че е трудна, трудна е, но не е невъзможна. Като ми остане време ще се пробвам и с Некро. С Conflux нещата протекоха така:
Като превзех и четвъртия град( с Town Portal i Ressurection) и излезох на горната земя един от гадовете(мисля че беше с дяволи) тъкмо вземаше тия градове на островите. Беше малко по-силен от мене, но с Blind го пречуках почти без загуби. Награбих всички островни замъци, и правейки по 21 феникса на седмица, играта си тръгна добре.
P.S. Някой беше споменал, че с Некро са три замъка, обаче с Елементите са четири + външна сграда за феникси, което си е бая бонус.
За тая карта е важно да се намери сглобения артефакт за водата, да имаш логистика, интелиджънс и естествено Air, Earth.
Успех!!!
А като изиграеш тази пробвай Astral Venice(в темата за интересните карти има линк)



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано14.09.04 11:28



Вместо да мрънкаш - триеш мнението и оставяш коментар :

Мнението съдържаше обидна класификация и беше цензурирано !

Точка !



Тема Re: А [re: martyr]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано14.09.04 19:52



ако нещо може да се оправи с мрънкане не мисля, че трябва да прилагам сила.
п.с. - само да ти кажа - не ми казвай какво да правя. ок? дали ще си в състояние да го направиш?



Тема Re: А [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано15.09.04 12:13



Ще съм в състояние да НЕ влизам в клуба повече ако продължаваш да не си вършиш работата, клуба изглежда НЕмодериран ... малка детска градинка ... приятно игране ! Можеш да ми сложиш БАН по АйПиАдрес, ако съм възбудил гнева ти ... не, че ми пука много .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.