Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:50 26.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема The Lone Knight  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано12.09.04 10:42



Взех и аз да пробвам тази карта. Наистина е много тежка. Дал съм я и на баща ми да я играе (за мен той е бог на тази игра. Страшно е добър). Не знам дали някой я е минавал. Нека тук да обсъждаме тактики и стратегии за минаването и. Нека заедно се опитаме да я изиграем.



Тема Re: The Lone Knightнови [re: Roverandom3]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано12.09.04 12:23



bуbostar каза че я е изиграл. Аз все още нямам време да се заема по-сериозно. Вече казах моята най-успешна досега стратегия:
Играя с некроманската раса. Бързо взимам трите налични града, и започвам да събирам максималното възможно количество вампири. Тъй като те се самоиздържат, не нося никаква друга армия, и също така оставям на втори герой произведените след всяка битка скелети (иначе и те отиват фира). Така може да се продължи доста време. По този начин с течение на играта, армията ти се трупа без никакви загуби.
След като напуснеш острова си, веднага купуваш 6 герои, които се нареждат по крайбрежието и блокират достъпа - така никой изрод не може да слезе с кораб при теб - доста добра защита. Остава възможността някой да цъфне при теб през един от двата еднопосочни телепорта. Тук вече прибягвам до load autosave, ако се окаже че е някой пъклен гад. Ако мога да го бия, продължавам нататък, дори да загубя малко армия. След няколко месеца, главния ти герой става достатъчно силен, и събира от порядъка на 300-400 вампира. През това време вече трябва да е завзел двата кафяви замъка в центъра, откъдето вече има достъп до телепортите. Тези градове е важно да се пазят добре. Без много бавене започва офанзива към териториите на конкурентите, и при всяка удобна възможност се напада по някой герой на сините и червените гадове.
Когато се съберат 10000 скелета от битки (затова казах че трябва да се пазят), вещицата (seer's hut) до левия кафяв (бивш-кафяв) замък дава срещу тях още 200 вампира. Аз бях стигнал до там - имах почти 800 вампира на 18-та седмица. Точно тогава излязога онези двамата изроди, които стояха затворени на островите... Можех да продължа, но не ми останаха нерви и време да се занимавам.
Сега обяще ще я започна със конфлукс и ще опитам да я довърша.

Има няколко важни неща:
- островните градове са много важни стратегически точки. Трябва да се пазят добре. От там може да се залавят плуващите в морето врагове. Освен това дават злато - страшно необходим ресурс.
- Двата замъка в центъра - също. Те са главна база за атака към всяка точка. В края на всеки ден героя ти остава в тях и оставя цялата армия вътре, освен архангелите. Така има огромен ход на следващия ден, и може да достигне почти до всяка точка на картата за един ден.
- Четиримата герои в затворите трябва да се освободят - те носят важни артефакти и магии.
- В таверните има много герои със артефакти - трябва да се изкупуват задължително. Много от тях носят части от статуята на легиона. Аз имах във всеки град герой екипиран с по 4 артефакта. Това дава 50% повече армия.
- сините градове (варварските) трябва да се превземат рано - иначе нямаш шанс по късно срещу тях.

това е което до тук съм проучил. Казвай ти ако знаеш нещо важно.



Тема Re: The Lone Knightнови [re: Roverandom3]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 15:31



Кое е тежкото ве ***?
Под WoG e още по-трудна (за теб) тогава щот ъпгр. 7=>8 лвл са
2 кръв и кат дойде некой с 3ти слота 8ми лвл и става чудно.

Модератор :
Ще те помоля да прочетеш темата за добре дошли малко по-задълбочено.

Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 01:38.



Тема Re: The Lone Knightнови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано13.09.04 15:06



Я се бегай бе.



Тема Re: Анови [re: Roverandom3]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано14.09.04 00:25



малък ***, ти май ми говориш на въпреки А?

Модератор :
Причина : Гореспоменатата.
P.S. А ти нещо май на мен ми говориш на въпреки, А?


Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 01:45.



Тема Re: Анови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано14.09.04 02:57



мръъънннн!



Тема Re: The Lone Knightнови [re: Roverandom3]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано14.09.04 10:27



Значи аз я изиграх тая карта с Conflux и че е трудна, трудна е, но не е невъзможна. Като ми остане време ще се пробвам и с Некро. С Conflux нещата протекоха така:
Като превзех и четвъртия град( с Town Portal i Ressurection) и излезох на горната земя един от гадовете(мисля че беше с дяволи) тъкмо вземаше тия градове на островите. Беше малко по-силен от мене, но с Blind го пречуках почти без загуби. Награбих всички островни замъци, и правейки по 21 феникса на седмица, играта си тръгна добре.
P.S. Някой беше споменал, че с Некро са три замъка, обаче с Елементите са четири + външна сграда за феникси, което си е бая бонус.
За тая карта е важно да се намери сглобения артефакт за водата, да имаш логистика, интелиджънс и естествено Air, Earth.
Успех!!!
А като изиграеш тази пробвай Astral Venice(в темата за интересните карти има линк)



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано14.09.04 11:28



Вместо да мрънкаш - триеш мнението и оставяш коментар :

Мнението съдържаше обидна класификация и беше цензурирано !

Точка !



Тема Re: Анови [re: martyr]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано14.09.04 19:52



ако нещо може да се оправи с мрънкане не мисля, че трябва да прилагам сила.
п.с. - само да ти кажа - не ми казвай какво да правя. ок? дали ще си в състояние да го направиш?



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано15.09.04 12:13



Ще съм в състояние да НЕ влизам в клуба повече ако продължаваш да не си вършиш работата, клуба изглежда НЕмодериран ... малка детска градинка ... приятно игране ! Можеш да ми сложиш БАН по АйПиАдрес, ако съм възбудил гнева ти ... не, че ми пука много .



Тема Re: Анови [re: martyr]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 16:50



Каква непреодолима загуба би било.
Мухахахаххаххахахахаахха.

Та нещо не ми е ясно ти с какво допринасяш за клуба че да не е
"малка детска градинка "
А и ***, кое е обидна квалификация.
Ти ся да не се разплачеш кат ти кажа ***, а?
Или ***.
Не се самоубивай, няма нужда.
:))))

Е, не. Само на мен ми се струва, че прекаляваш. Всъщност няма нищо такова, нали?

Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 01:57.



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
АвторБAЙ XУЙ (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 16:51



Нещо искаш да ми кажеш ли?



Тема Re: Анови [re: martyr]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано15.09.04 17:45



Както предпочиташ.



Тема Re: Анови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано15.09.04 17:55



не бе мрънкам си.

за martyr - стани модератор на някои форум, ако ще и 5 човека да са само, пък и ти трии "обидни квалификации" като " ***", "***"...можем да впишем дори "***", ако ти харесва. това е форум на игра, и според мен тези обиди са нещо нормално. най-малкото не бяха насочени към теб, а и още повече не виждам някой толкова да се засяга от такива неща. ама ти си бил много чувствителен.
съжалявам, ама това не е форум "Поезия" или "Романтика"...това е гейм форум.
Едно е някой да ти каже ***, съвсем друго е да те напсува на майка да кажем.
Надявам се, че правиш разлика.

Модератор:
В момента се самомодерирам.


Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 02:11.



Тема Re: Аз имам два въпроса,нови [re: D.H.V.]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (член)
Публикувано15.09.04 19:46



свързани с последната част от постинга ти! Не са ли 5 артефактите, които събрани носят 50% повече популация? И друго! Ако си ги събрал, за какво ти е да имаш във всеки град по един герой с тях?



Тема Re: Анови [re: БAЙ XУЙ]  
Авторзмммм (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 20:20



ооооо някой се дървииии



Тема Re: Анови [re: БAЙ XУЙ]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано16.09.04 11:33



От такова недоносено геймърче, като тебе - най-много да ми доскучее, колкото до допринасянето - ask around . Реално - ти си този, който нищо не е допринесъл - само дразниш хората с "уменията" си и просташкия си език .



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано16.09.04 11:36



Явно ти преча . Хаха ... кажи ми го на лична бележка ако те е срам .



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано16.09.04 11:39



Отговори ми на един въпрос :

Какви са задълженията на модератора ?



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано16.09.04 18:39



Aбе нещо са ти странни разбиранията за гейм форум. Триеш бележките на тийновете дето не могат да пишат на кирилица но говорят за играта, но оставяш драйфаното от оня сдухльо. Я ги сложи на кантара.



Тема Re: Анови [re: bateventzi]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано17.09.04 01:37



иди напускай в някой музикален клуб въпроси от рода на: "как да ида във free.evro.net-а бе пичове? Много спешно ми трябва"...или "търся една песен. в нея се пее нещо като : нананана...нана...нана" или пък "как да си изтегла една песен. намерих си я в нета, ама не знам какво да правя с нея"...Тия въпроси не са зададени сериозно, нали? Айде да видим дали някой няма да те модерира.
Същото е и тук. нерегнат пуска по 7-8 теми с въпроса "как да играя онлайн". Понеже темата във всичките му писания беше една и съща, а именно как да играе онлайн, аз му оставих една тема, за да му напише, които иска. Според мен е напълно достатъчно.
Дали са ми странни разбиранията за гейм форум - ако е така, мног се извинявам. Но според мен не трябва да се превръщам в дядката, които бие през ръцете всеки, които посегне към питката. нали разбираш какво искам да кажа.
Наистина БАЙ ХУЙ можеше и без да оповестява на ляво и на дясно кой е "***" и кой не е. Ако някой така се е засегнал от това - нека се обади и веднага ще модерирам. Но аз такива не виждам. Самия роверандъм звук не издаде..а вие кой знае защо надавате кански викове. Не, нямам нищо против да си викате, но поне да беше нещо съществено.
martyr задълженията на модератор си ги знам. не, не ми пречиш изобщо. ако ми пречеше щях да ти кажа, повярвай ми. Просто дали да напуснеш форума или не ти ще си го решиш и е голяма простотия да казваш, че ще го напуснеш, защото АЗ съм го превърнала в "детска градина". Съжалявам, но нямам такова съзнание. Ако се чувстваш по-добре, ако си далеч от същата тази детска градина - добре. ако се чувстваш по-добре, като казваш, че си я напуснал заради мен - пак добре ти казвам.
Да, знам, че обичате раздорите, караниците, умниците, които вдигат много шум, и свади, завършващи със закани, обаче тази няма да е такава. Страшно чудно ми е защо го правите това. но, добре - правете го, щом ви доставя удоволствие. Аз нямам съзнанието, че съм допуснала някаква грешка, в задълженията си. Все пак модерирам И по моя преценка. Смятам, че "***" не е обидна дума, а просто част на речта, която БАЙ ХУЙ е решил да използва. Нищо против, аз използвам такива думи, когато съм ядосана на някой и не се замислям да ги излея в/у дразнителя. Тук обаче се сдържам, защото малко или много, и не по мое желание, трябва да служа за пример. юзърите, обаче не трябва да се притесняват за това - защото моята работа е да ги модерирам. Съжалявам, но администрацията не ме следи под око, и аз модерирам в момента изцяло по моя преценка. Пак казвам - според мен съм права. А вас, изглежда, няма как да ви убедя в това. Но ваше право си е да си запазите мнението каква лоша модераторка съм, без да го променяте.
Нека бъде светлина, каза Господ......и някой светна лапмата.
Специални поздрави на Бате венци и martyr с Papa Roach - DEAD Cell

Модератор : Шизофренията се лекува, ама трудно и ненапълно.

Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 02:20.



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.09.04 12:57



А пък аз съм убеден, че ако продължаваш да толерираш простаците криещи се зад анонимни никове, просто ще изгониш редовните посетители . БайХуй да иде да си изгаря адреналина в някой тийн клуб !



Тема Re: Анови [re: martyr]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано18.09.04 02:22



martyr Толерирах този, които смятах, че е прав.
Много съжалявам, но не се обиждай, че това не беше ти.



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Авторcoldieaaa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.04 04:34



Ti si nai-svetliq primer za vsi4ki,tova ne moje da se ospori



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано18.09.04 15:07



Не се обиждам от ирационално поведение ... само се озадачавам от мотивите, които се крият зад него .



Тема Re: Анови [re: martyr]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано18.09.04 19:20



ирационално е според теб. Ти ли искаш да сложиш точката на разговора или да го направя аз?



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано20.09.04 11:35



Престанал съм да се налагам на другите преди около 15-20 години, но ако смяташ, че трябва последната дума да е твоя - моля - давай ! Или да поканим недорасляка Бай Хуй ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.