Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 17.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анови [re: bateventzi]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано17.09.04 01:37



иди напускай в някой музикален клуб въпроси от рода на: "как да ида във free.evro.net-а бе пичове? Много спешно ми трябва"...или "търся една песен. в нея се пее нещо като : нананана...нана...нана" или пък "как да си изтегла една песен. намерих си я в нета, ама не знам какво да правя с нея"...Тия въпроси не са зададени сериозно, нали? Айде да видим дали някой няма да те модерира.
Същото е и тук. нерегнат пуска по 7-8 теми с въпроса "как да играя онлайн". Понеже темата във всичките му писания беше една и съща, а именно как да играе онлайн, аз му оставих една тема, за да му напише, които иска. Според мен е напълно достатъчно.
Дали са ми странни разбиранията за гейм форум - ако е така, мног се извинявам. Но според мен не трябва да се превръщам в дядката, които бие през ръцете всеки, които посегне към питката. нали разбираш какво искам да кажа.
Наистина БАЙ ХУЙ можеше и без да оповестява на ляво и на дясно кой е "***" и кой не е. Ако някой така се е засегнал от това - нека се обади и веднага ще модерирам. Но аз такива не виждам. Самия роверандъм звук не издаде..а вие кой знае защо надавате кански викове. Не, нямам нищо против да си викате, но поне да беше нещо съществено.
martyr задълженията на модератор си ги знам. не, не ми пречиш изобщо. ако ми пречеше щях да ти кажа, повярвай ми. Просто дали да напуснеш форума или не ти ще си го решиш и е голяма простотия да казваш, че ще го напуснеш, защото АЗ съм го превърнала в "детска градина". Съжалявам, но нямам такова съзнание. Ако се чувстваш по-добре, ако си далеч от същата тази детска градина - добре. ако се чувстваш по-добре, като казваш, че си я напуснал заради мен - пак добре ти казвам.
Да, знам, че обичате раздорите, караниците, умниците, които вдигат много шум, и свади, завършващи със закани, обаче тази няма да е такава. Страшно чудно ми е защо го правите това. но, добре - правете го, щом ви доставя удоволствие. Аз нямам съзнанието, че съм допуснала някаква грешка, в задълженията си. Все пак модерирам И по моя преценка. Смятам, че "***" не е обидна дума, а просто част на речта, която БАЙ ХУЙ е решил да използва. Нищо против, аз използвам такива думи, когато съм ядосана на някой и не се замислям да ги излея в/у дразнителя. Тук обаче се сдържам, защото малко или много, и не по мое желание, трябва да служа за пример. юзърите, обаче не трябва да се притесняват за това - защото моята работа е да ги модерирам. Съжалявам, но администрацията не ме следи под око, и аз модерирам в момента изцяло по моя преценка. Пак казвам - според мен съм права. А вас, изглежда, няма как да ви убедя в това. Но ваше право си е да си запазите мнението каква лоша модераторка съм, без да го променяте.
Нека бъде светлина, каза Господ......и някой светна лапмата.
Специални поздрави на Бате венци и martyr с Papa Roach - DEAD Cell

Модератор : Шизофренията се лекува, ама трудно и ненапълно.

Редактирано от Deemer™ на 18.09.04 02:20.



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано17.09.04 12:57



А пък аз съм убеден, че ако продължаваш да толерираш простаците криещи се зад анонимни никове, просто ще изгониш редовните посетители . БайХуй да иде да си изгаря адреналина в някой тийн клуб !



Тема Re: Анови [re: martyr]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано18.09.04 02:22



martyr Толерирах този, които смятах, че е прав.
Много съжалявам, но не се обиждай, че това не беше ти.



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Авторcoldieaaa (Нерегистриран)
Публикувано18.09.04 04:34



Ti si nai-svetliq primer za vsi4ki,tova ne moje da se ospori



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано18.09.04 15:07



Не се обиждам от ирационално поведение ... само се озадачавам от мотивите, които се крият зад него .



Тема Re: Анови [re: martyr]  
Автор Deemer™Модератор (disgorge)
Публикувано18.09.04 19:20



ирационално е според теб. Ти ли искаш да сложиш точката на разговора или да го направя аз?



Тема Re: Анови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано20.09.04 11:35



Престанал съм да се налагам на другите преди около 15-20 години, но ако смяташ, че трябва последната дума да е твоя - моля - давай ! Или да поканим недорасляка Бай Хуй ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.