Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:21 26.05.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тъпия компютърнови  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано31.08.04 09:46



Та реших да изиграя The Lone Knight и във финалната битка изскочи един психопат с мноого златни дракони(бройката не помня, но това няма голямо значение). В крайна сметка аз останах с 4 Azure Dragons, а той с 500 златни дракони. Бях отписал битката вече, защото бях на един удар живот. Бях на ход и реших да призова малко елементи, за да удължа агонията. Извиках Earth Elements, а компа през това време преби Azure с магия. Докато очаквах да награби елементите с драконите, оня се прибра зад стените и започна да призовава Air elements. И тогава ме изненада това, че ако се опитам да съживя нещо веднага го пребива с магия, а елементите ми не закача. Около 30 търна го товарих с Implosion, последния търн си съживих няколко Azure и така го бих!
След туй пет минути седях и му се чудих на тъпотията



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано31.08.04 10:07



Изглеждаш ми изненадан....?
Нали безброй пъти съм печелил подобни битки, които би трябвало да загубя още на третия рунд. (Ако бяха срещу човек)



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: D.H.V.]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано31.08.04 11:04



И аз съм се възползвал хиляди пъти от заложените му алгоритми, но такова нещо противоречи на тях, затова съм много учуден. Той не само спря да ме напада, но спря и да ползва магии !!!



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 11:55



Ми мое да са му свършили точките



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано02.09.04 17:32



хехехе, абе дето се вика кво да го праиш... пубертет. И на мене ми е било мноу смешно, като призова някога елементи в битката и накрая остана само с тях и спечеля битката, как после героя ми си житка из картата по бели гащи без никва армия :))



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 03:28



100% mu e svur6ila manata.
te sa prosti kompovete ama ne vinagi:)
Puk tva nito da te bie nito magii da ti puska ne moje da bude.
Moje se pribere v zamuka edinstveno ako ima strelec da go pazi,ili ako po kulite ima o6te nqkoi,ama e malko veroqtno osven tva pri tolkova reda na bitkata,edva li 6te ima nqkoi na kulata:)osven ako ti e razbil katapulta o6te na purvite hodove.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 03:33



bubustar az tva ne moga da ponesa:) da bie6 s 4 azure drakona 500 zlatni:)
4e te padat ot raz be:)



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано08.09.04 09:51



Абе не му свърши маната, имаше още към 300 точки.
А цялото действие протече така:
4 Азура срещу 500 Златни
1. Призовавам Earth Elements
Компа пуска Армагедон(с Armagedon blade беше), с който убива Азурите и част от елементите и НЕ УДРЯ със Златните.
2. Компа призовава Air elements(които си стоят само вътре зад стените) и пак не удря с драконите
Идва ред на елементите ми и пускам Implosion на драконите(убивам към 35)
3. Глупака призовава още Air и пак пасува.
Съживявам 4 азура.
4. Съмонвам още една група Earth
Оня пуска пак Армагедон и пребива азурите
5. Компа призовава Air, аз товаря драконите с Implosion(реших да не съживявам повече)
6.Тъпака призова максималния брой елементи и спря да пуска магии или да удря

7. През туй време пребих драконите и почнах елементите му, а оня никаква реакция(тук очаквах да продължи да съмонва елементи)
8. Като остана на един Implosion си пуснах Haste, на следващия ход го изчаках да даде Defence и съживих 4 азура
9. На другия търн бях първи - бам Implosion и конец фильма.
Та за туй се учудих, щото Компа на няколко пъти имаше match point ама не щя да удари



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано08.09.04 09:57



Да - кулите му бяха здрави, щото ми разби катапулта, ама все пак бях останал на един удар.
100 Earth Elements vs. 450-500 Gold Dragons и драконите чакат кулите да им свършат работата. Ей това е компютърен интелект( и той играе от как е излезнал H3 ама е правил мах 430 точки)



Тема Re: Тъпия компютър [re: bubostar]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано08.09.04 10:15



Това ми се е случвало и на мен. Нямам никакво обяснение.
Имах подобна битка, където компютъра имаше неколкократно превъзходство. Първия път ме би доста бързо, но аз се върнах и пак пробвах, защото исках да опитам друга стратегия. Обаче се оказа, че глупака ме улесни максимално. Точно както при теб - в един момент се прибра в града и спря да се бие. Само викаше елементи, докато аз си възтанових почти цялата армия, и го зачистих.
Това ми се струва да е някакъв бъг, не знам точно кога се проявява.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.