Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:46 24.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Zone.comнови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 00:28



Диймър не се държи надменно, и мене ме издразни младежа, дето пуска 2 теми за едно и също нещо, нета ми е бавен и ми заминават 5 мин докато му прочета "ж"-тата. Модератора ни е нов, оставете малко време да се съвземе все пак клуба си е наш и той не мое да го промени кой знае колко, може само да се намесва като се събират глупости. И клуба ни е много готин - е вижте ДХВия кави задачки-закачки интересни пуска. Все пак ако бяхте преди 2 месеца тука и модератор сами щяхте да си изберете, така че, не се правете на обидени.
Неед хелп, много спешна тая работа бе деааба, помилих че се давиш, ето виж кво намерих за тебе:
http://forum.abv.bg/cgi-bin/showpost.pl?Board=heroes&Number=791&page=0&view=collapsed&mode=threaded&sb=5#Post791



Тема Re: Zone.comнови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 03:16



E dobre be batevenzi,kaji za6to q za6titava6?
6toto e momi4e li? nali sme ravnopravni uj dvata pola...
MI dai sq kato e klub basi,da si zatvarqte o4ite a?
Az ne sum vlizal tuka da tursq help,kvoto ima po heroesa go znam,vlqzoh da namerq drugi fenove,ama NUTZ.
Az sq si pravq forum4e si pravq kanal4e na mene da mi e got,ne dali 6te doide nqkoi.
Pravil sum reklama...
Abe nqmam dumi.



Тема Re: Zone.comнови [re: need help]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 03:22



Deemer:
"Искаш да влезна там и да му изучавам тъпите игри ли?
той говори за хироус, вие говорите с него за хироус...ако ще картата сам да си я е нарисувал аз нямам никакво право да се намесвам с правата си тук. колкото до мнение...аз оставам тук без коментар."
"Момче младо, не се шегувам. Нямам намерение да ти трия глупостите всеки ден, ясно ли ти е?
Ходи хвани някой риал да ти обясни. Първа помощ не даваме."



Тема Re: Zone.comнови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 12:07



Ами относно това че я защитавам, просто такова ми е мнението, и гей да беше, пак би имал нужда от малко време.
А относно феновете, ето ни бе, само дето, там където става въпрос за играта сме други хора, а вие тука се занимавате с глупости и не говорите за хироус.



Тема Re: Zone.comнови [re: coldie]  
АвторPl4 (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 21:02



PRESTANETE!!!! ARE SSTIGA
POMOLIH ZA POMO6T A VIE OT TOVA PRAITE GAF!!!!A DA i edna zabelejka.KOi e momi4e za6toto ako imate predvid men-NE SAM BE IDIOTI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Zone.comнови [re: Pl4]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 23:33



е глей го.... "Он го желае" както се казва...



Тема Re: Zone.comнови [re: Pl4]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 00:13



nikoi ne e kazval 4e si momi4e,no qvno si idiot..




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.