Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:24 29.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Dungeon vs. Tower ....нови  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано24.08.04 14:47



В една от долните теми маднесс на практика каза че тауъра е по силен от дънджъна. аз колкото и да се мъча, когато се пусна с тауър компа ме изнася в 90% от случаите. виж с дънджън май никога не съм падал. чак не е интересно. та някой знае ли кви са му съображенията на тоя да ги говори тия. за мастъргремлин ръш не говорим, щото вече не може.



Тема Re: Dungeon vs. Tower ....нови [re: Az]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано24.08.04 16:28



Ами тауъра е доста силен град. Не мога да кажа дали е по-силен от дънджън - то си зависи от играча. За мен силните страни на тауъра са:
Титаните - ясно. 7-level стрелци, и в ръкопашния бой нямат penalty. Нагите - фиксиран демидж 30, и не им се отвръща. Джиновете сипят безплатни магии. След като 6 и 7 level млатят безнаказано, това доста обръща нещата в полза на тауъра. А за дълги сценарии май си е най-силния град.
Големия му проблем е, че е ужасно скъп и трудно се развива. На малка карта могат да те разкатаят за кратко време.



Тема Re: Dungeon vs. Tower ....нови [re: Az]  
Автор Deemer™Модератор (*сатанистка*)
Публикувано24.08.04 16:58



Аз съм пристрастна...макар, че ще бъде много интересно да обясня защо...просто...абе влюбих си се в тоя град преди години и само с него си играя. не чувствам (почти никога) недостиг на пари, защото не е от най-скъпите. единиците ми са силни...имам двама стрелци...най-здравата единица 5-ти левъл в цялата игра....3-та по сила единица 7-ми левъл...харпии, които са много полезни...Общо хвъркатите ми стават 3-ма - харпиите, мантикора/скорпикора и черния/червения дракон...двама стрелци...разкошно е за превземане на замъци...а и дори за обикновена битка...харесва ми разположението му почти винаги в долната земя...която винаги ми е привличала особено.
В самия град има място, от където да купуваш артефакти, мана воксер, което е разкошно...Самия град има една от най-силните защити в цялата игра...след тауъра и фортреса може би...стрелците му при защита са добри...Няма какво повече да искам...града е направо разкошен...имат достатъчно герои от тази раса с полезни умения, като не бива да забравяме и че там е един от най-уважаваните от мен герои - Deemer ()...
Тауъра...добре...3-ма стрелци, при напълна еволюция...добра защита на самия замък...хмм...нага...на макс демидж....титан...даааа....но не е нищо особено...както прочетох и по-надолу - наистина е доста скъп...
=> от тази надпревара естествено излиза победител - Dungeon И аз както винаги се гордея с него



Тема Re: Dungeon vs. Tower ....нови [re: Az]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано25.08.04 11:17



Тоуар-а е доста силен като единици, може би най-силния изобщо, проблема е че трудно се развива. Докато ъпгрейтнеш титаните и вече са те накацали гадините. А дънджъна се развива доста лесно... бързо взимаш двама стрелци и нататък лесно печелиш терен и ресурси...



Тема Be toi Deemer...нови [re: Deemer™]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 11:38



е доста нещастен герой, но не е това въпроса. номера е че моите игри с/у компа обикновено продължават до 4-5 месеца и за това време съм натрупал маса титани, но не мога да ги купя. а и те мрат доста, като им застане някоя 7-ми лвл единица с/у тях, щото имат сравнително нисък дефенс. вярно че нийла би решила проблема с дефенса но не може да реши проблема с парите. а и дънджъна с единиците си 1-4 ниво може да изрине цялата карта, докато маговете на тауъра се строят трудно и при малко липса на късмет с ресурсите може да се окажеш във втория месец без джинове, а за драконите трябва да си страхотен къръкче да ги нямаш на 3-та седмица. та накрая на първия месец се получава напълно развит дънджън с герой, който се бие с всичко от втората седмица с/у герой от тауъра който тепърва започва. ми то е ясно кой ще обере утопиите и после няма какво да се прави повече ако ще и 10 месеца да играеш. бе интересно ми е има ли някой да играе основно с тауъра и защо го прави.



Тема Re: Be toi Deemer...нови [re: Az]  
Автор Deemer™Модератор (*сатанистка*)
Публикувано25.08.04 15:34



Да, благодаря, че ме осведоми за Диймър...обаче съвсем не съм съгласна с теб. Както каза ти - дънджънци залагат на бързото си развитие сравнено с другите. Е, аз мога да ти кажа, че в самото начало на играта, когато нямам много армия (20-30 троглодита и 5-6 харпии не са изобщо много армия) метеора доста помага. тъй като имам мана воксер винаги си имам точки за него, и в пърите 2 седмици вече съм разкрила голям терен около замъка без армия, благодарение на тази магия.
Така, че...просто Диймър ми е най-полезния герой, от моята раса.



Тема Re: Be toi Deemer...нови [re: Deemer™]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 16:44



донякъде си права. едно време започнах да играя рандом с айслин по същите причини. като видях колко си запалена по диймър го пробвах 2-3 пъти и се разви като дърво. айслин поне му пускаше хубави скилове от самото начало. а и вдигаше много спелпауър, която комбинирана с анимейт дед решаваше играта в 99% от случаите. иначе от дънджъна най ме кефи как се развива гунар. много е балансиран и задължително със земна и огнена магия между първите 3 скила които му дава



Тема Re: Be toi Deemer...нови [re: Az]  
Автор Deemer™Модератор (*satanic guard*)
Публикувано25.08.04 17:05



Ами аз по отношение на героя съм същата както и за замъка. Осъзнавам, че може да има много по-добри градове в едно или друго отношение, но за моя начин на игра дънджъна е най-подходящия..какво диймър ми е най-потребния герои. Ти например имаш друг стил на игра, за това предочиташ друг герои...та те за това са толкова много.

It's like therapy for my broken soul
Inside my body crumbles...


Тема Re: Be toi Deemer...нови [re: Deemer™]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 17:17



всъщност според мен комплексно погледнато няма по добър град (освен конфлукса естествено). то затова не играя с дънджъна, щото не е интересно



Тема Re: Be toi Deemer...нови [re: Az]  
Автор Deemer™Модератор (*satanic guard*)
Публикувано25.08.04 18:03



Всичко е гледано да се изравни до максимална степен. Респективно има по-добър град, но това не може да се твърди като цяло...в един сградите, свързани с магиите са по-добри, в другия армията, в третия героите...във всеки има нещо, по което превъзхожда другия. точно това казах и аз. ако твоя начин на игра съвпада с максималното използване на превъзхождащата страна от града - то значи ти си намерил своя град.
Искам да кажа - ако играеш повече с магии - взимах конфлукса...ако залагаш повече на бойните умения взимаш респективно или рампарт или тауър. ако залагаш повече на стрелците в битките - тауър. Просто трябва да изучиш собствената си тактика и чак тогава да прецениш какво да вземеш...

It's like therapy for my broken soul
Inside my body crumbles...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.