Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:07 25.09.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Тъпия компютър  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано31.08.04 09:46



Та реших да изиграя The Lone Knight и във финалната битка изскочи един психопат с мноого златни дракони(бройката не помня, но това няма голямо значение). В крайна сметка аз останах с 4 Azure Dragons, а той с 500 златни дракони. Бях отписал битката вече, защото бях на един удар живот. Бях на ход и реших да призова малко елементи, за да удължа агонията. Извиках Earth Elements, а компа през това време преби Azure с магия. Докато очаквах да награби елементите с драконите, оня се прибра зад стените и започна да призовава Air elements. И тогава ме изненада това, че ако се опитам да съживя нещо веднага го пребива с магия, а елементите ми не закача. Около 30 търна го товарих с Implosion, последния търн си съживих няколко Azure и така го бих!
След туй пет минути седях и му се чудих на тъпотията



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано31.08.04 10:07



Изглеждаш ми изненадан....?
Нали безброй пъти съм печелил подобни битки, които би трябвало да загубя още на третия рунд. (Ако бяха срещу човек)



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: D.H.V.]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано31.08.04 11:04



И аз съм се възползвал хиляди пъти от заложените му алгоритми, но такова нещо противоречи на тях, затова съм много учуден. Той не само спря да ме напада, но спря и да ползва магии !!!



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 11:55



Ми мое да са му свършили точките



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано02.09.04 17:32



хехехе, абе дето се вика кво да го праиш... пубертет. И на мене ми е било мноу смешно, като призова някога елементи в битката и накрая остана само с тях и спечеля битката, как после героя ми си житка из картата по бели гащи без никва армия :))



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 03:28



100% mu e svur6ila manata.
te sa prosti kompovete ama ne vinagi:)
Puk tva nito da te bie nito magii da ti puska ne moje da bude.
Moje se pribere v zamuka edinstveno ako ima strelec da go pazi,ili ako po kulite ima o6te nqkoi,ama e malko veroqtno osven tva pri tolkova reda na bitkata,edva li 6te ima nqkoi na kulata:)osven ako ti e razbil katapulta o6te na purvite hodove.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 03:33



bubustar az tva ne moga da ponesa:) da bie6 s 4 azure drakona 500 zlatni:)
4e te padat ot raz be:)



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано08.09.04 09:51



Абе не му свърши маната, имаше още към 300 точки.
А цялото действие протече така:
4 Азура срещу 500 Златни
1. Призовавам Earth Elements
Компа пуска Армагедон(с Armagedon blade беше), с който убива Азурите и част от елементите и НЕ УДРЯ със Златните.
2. Компа призовава Air elements(които си стоят само вътре зад стените) и пак не удря с драконите
Идва ред на елементите ми и пускам Implosion на драконите(убивам към 35)
3. Глупака призовава още Air и пак пасува.
Съживявам 4 азура.
4. Съмонвам още една група Earth
Оня пуска пак Армагедон и пребива азурите
5. Компа призовава Air, аз товаря драконите с Implosion(реших да не съживявам повече)
6.Тъпака призова максималния брой елементи и спря да пуска магии или да удря

7. През туй време пребих драконите и почнах елементите му, а оня никаква реакция(тук очаквах да продължи да съмонва елементи)
8. Като остана на един Implosion си пуснах Haste, на следващия ход го изчаках да даде Defence и съживих 4 азура
9. На другия търн бях първи - бам Implosion и конец фильма.
Та за туй се учудих, щото Компа на няколко пъти имаше match point ама не щя да удари



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано08.09.04 09:57



Да - кулите му бяха здрави, щото ми разби катапулта, ама все пак бях останал на един удар.
100 Earth Elements vs. 450-500 Gold Dragons и драконите чакат кулите да им свършат работата. Ей това е компютърен интелект( и той играе от как е излезнал H3 ама е правил мах 430 точки)



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано08.09.04 10:15



Това ми се е случвало и на мен. Нямам никакво обяснение.
Имах подобна битка, където компютъра имаше неколкократно превъзходство. Първия път ме би доста бързо, но аз се върнах и пак пробвах, защото исках да опитам друга стратегия. Обаче се оказа, че глупака ме улесни максимално. Точно както при теб - в един момент се прибра в града и спря да се бие. Само викаше елементи, докато аз си възтанових почти цялата армия, и го зачистих.
Това ми се струва да е някакъв бъг, не знам точно кога се проявява.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: D.H.V.]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано08.09.04 15:45



Не знам и аз кога става, обаче като останеш само с призовани елементи и компа има кули в града, спира да се бие.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 16:25



Хехе, това беше яко, и играе по 24 часа на ден и поцял свят със всякакви хора, нали :))



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 17:22



Ami toi kompa e mojel to4no e edin udar da te dovur6i o6te kogato ste bili 4 azure Vs. 500 zlatni.
6tom kazva6 4e e imal kuli o6te,moje da q napravi taq glupost da se pribere zad stenite.
Oba4e ne te znam koq versiq igrae6,az kolkoto i da sum igral dosega vse sum vijdal tupi komputri,ama 4ak puk da stoi samo:) da ne bie,nito da puska magii,tva e bugqsala rabota.
I az sus sqkakvi sum se bil,po kartata naj golemite bitki sa bili s po 4000 grupa ot vi6i edinici,6toto pove4e ne moje:).
ina4e sre6tu kompa,kato se zamislq mai naj-tejkata armiq e na kartata "The empire of teh WORLD II"
Koito ne e igral da q izigrae ako ima nevri,hi4 nqma da mu e lesno,6te ima 4uvstvto 4e e nevujmojno na momenti:)))
na randomka,sum se bil s 90 titana i popolaciqta nadolu kakto sledva s kompa...
az bqh s dvoino po malko armiq i po4ti dvoino po malko parametri...kompa be6e s po 60 parametri,tva e dostaq rqdko za komputer.da ne kajq po4ti nikoga
Oba4e padna,uspqh da go izluja..ama s dvoina magiq,tui kakto pri tebe ne mi e stoql:)
Oba4e imah i pove4ko mana ot nego:)



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 17:38



абе на Империята и на 1 и на 2 го бих кат тъпан на сватба, малко ми се опъна на астрал венис само.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 18:43



To purvo trqbva da ima6 basi nervite da q izigrae6 cqlata.
Ama neznam to4no koi si bil tam,6toto te sa nqkolko kompa s izrodski armii.
Osven tva kartata e super ama super slojna i si e napravo za extrasensi.
Stava vupros za Empire oh the World II ot WOG.
Neznam za koq mi govori6,ama taq edva li ima minavane.
Pone moite nervi ne izdurjaha,1-2ma i glavniq tupak sus mnogoto "specialni grakoni" v zamuka.
I smqtai go tva 4e go bih 4aka kato si otklu4ih ima edni voiski koito ti se predavat.
Otklu4ih si Begemoti i Hidri na po 4000 i o6te drugi edenici plus moite.
Tva men taq karta moje i da ima minavane na vsi4ki protivnici,ama neznam kolko vreme 6te trqbva da se igrae.
PODOZIRAM 4e si igral druga karta,i ako uporstav6 4e na taq si bil kompovete kato tupan 6te ti q pratq,da vidi6 4e za razli4na mi govori6:))))



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано08.09.04 19:38



The Empire of the World ми е една от любимите карти. И изобщо не е трудна при това. Много приятно се играе, а битките завършват без загуби (или със разгром - средно положение няма).
Astral Venice е наистина доста предизвикателна - първия път когато я играх, Папата ме утрепа въпреки че бях със 80 хиляди личи. Но само трябваше да си прегрупирам армията и го разкатах след това.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано08.09.04 19:43



Говорим за Empire of the World II на Darklord - картата е за Shadow of death. Ако има и за WOG - трябва да е менте. Ето за тази говорим:





Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 23:48



Е тояно за нея става въпрос да. Предполагам че ако си пуснеш на УоГ пак ще тръгне, тоя мод го заебах още отначало.
Абе на тая астрал венис, събрах над 100 000 лича там с наметалото и ги дадох на друг герой (не некромансер) и станаха на минус и правеха всички общо 1 демидж, даже не го бях забелязал, само некромансера лим може да ги държи тия личове деаба, някой има ли идея... та после ги събирах втори път де :))



Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 23:54



Izrovih edinstveno 1 star zapis ot 6ta sedmica,namerih kod za stupkata,i kartata i napravih nqkolko printa.
Kato gi vidite togava pak kajete 4e komputrite se biqt kato tupani...
Tova sa komputrite na 6ta sedmica.
http://3day.hit.bg/swarm.jpg
http://3day.hit.bg/dragonsa.jpg
http://3day.hit.bg/castlea.jpg



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 23:59



Batevenzi tva e bug be moi 4ovek:)
Az edin put bqh subral 32 miliona imp-a i vlizam v bitka s tqh i im davam ataka,oba4e ima edna skala na putq,i onq vsmeto da q zaobikolqt se bluskat napravo v neq:) i gi dava na minus 16 000 li neznam i az kolko be6e,ama na minus:) -16000 i taka sprqha:)
Imam edna ideq za 1 offline turnir ama 6te go izmislq i 6te si postvam v moq forum nqkoi ako iska da se sustezavame nqkoi put....



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано09.09.04 00:42



ОПА!
Превъртял си играта. Това съм го правил и аз. Трябва много да внимаваш с личите. Когато станат десетки хиляди, не трябва да ги прехвърляш на друг. Или ако ги прехвърляш - на порции. При прехвърлянето се губят последните цифри... това е бъг. Случва ми се няколко пъти вече.
Аз веднъж превъртях и златото (пак точно на Empire) - имам няколко банки, и лихвата ми стана по 200 милиона на седмица в един момент. И после изведнъж сумата ми стана минус няколко милиарда и на другия ден се нулира. Явно си има граници за всичко.



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано09.09.04 00:51



Точно за този сценарии става въпрос.
Само че не е предвидено да ходиш на тези места на 6-та седмица. Играта е програмирана да се върви последователно. В началото дори трябва да бягаш като луд от някои от тези. По-късно се връщаш и раздаваш правосъдие. И вярно компютъра се разкатава от бой. Хвърчат кокали на километри. При това не носиш цялата си армия - само архангелите + още една или две поддържащи групи. Излизаш без загуби. Имаш ли представа 1000 архангела какви баснословни ресурекшъни правят? И ги клонираш на всеки тур от битката.



Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.09.04 01:15



Да бе, ти къде си се засилил на 6 седмица с тия пилци.

А там за връщането на парите, мисля че автора го бяше направил това на "империята". Ясно му е много си дръпнал с кинтите и те връща яко назад да види кво ще правиш, и аз станах на минус точно при 5тия или 6тия гад, обаче след няколко дни ме направи на нула, аа з носих едни вещици - към 50 000 и ги продадох най-безочливо за много пари, и после пак, яко лихви и аре готов бях. Ама имаше един проблем на първата империя - много слабичък ми се оказа гада накрая и се разочаровах. И друго - само на тая карта ми се е чупил толкова тъпо хироуса, малко преди да пребия императора, ми се счупи и като дам край на деня и ме изхвърля до уиндоус, та го доиграх с чиит за ход, ама бях само няколко дни до победата де.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 01:44



sq na po-golemi maistori ot mene li 6te se napravite..:) heh
Ama vie mai ne 4etete?
6ta sedmica e 6toto samo toq zapis mi e ostanal ot 6ta sedmica,pisah koda za stupka da vi napravq snimki specialno za vas.
Tq igrata ne 4e nqma krai,ama az nqmah nervi,i zatva prebih 2-3ma i onq s drakonite,koito oba4e kato go napadne6 si e ve4e v zamuka.
Kazva6 1000 arhangela....
Purvo neznam kolko vreme 6te gi subira6 ot tiq ako se ne luja 3-4 zamuka
Tuka ako ne si otvori6 geroite koito da ti otvorqt putq,ne moje6 ni6to napravi...
6toto ako zabelqza kompove4e vsi4kite po4ti sa po 99 parametri.
Az s toq s drakonite mu vlqzoh s 4000 begemota,4000 hidri,600 arhangela nqkude i o6te armiq v dobavka.
purvite 3 runda otidoha samo za blind.
i posle grakonite gi bih 1 po 1.
I pak edvam spasih bitkata,nakraq hidrite s countersctike izvadiha igrata.
Osven tva kompa e s 3200 spell.
ne e kato da nqma.
I kakvo izliza6 ot taq bitka po4ti bez armiq...
Vuri pak subirai armiq za ostanalite.
Osven tva az igraq na randomki,po sa mi interesni.
No i tva mi e omzruznalo,iskam d aigarq s real player,ama nqma kak.
V zone.com kato vlqza v na nqkoi igrata i toi q puska i mi dava gre6ka i ne moga da vlqza....
Ako mi kajete kav e problema?
A taq karta deto q govori6 Astral venice ne mojah da da q namerq v neta,kaji otde da q vzema?



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано09.09.04 10:54



Astral Venice я няма в нета. Пуснал съм линк в една друга тема, мислех че си видял. Аз съм я качил в моя директория в bol.bg, но в момента нещо са се сринали. Ето ти линка все пак:

, когато се оправи я пробвай. Не ти препоръчвам конфлукса. Изиграх я два пъти успешно със rampart и със некроман. С конфлукса твърде рано ми дойде на гости admiral Doria, и играта приключи. Смятам да я пробвам и с инферно.

за Empire of the World: в началото на играта освобождаваш няколко замъка (общо 6), в които постоянно ти пуска допълнителна армия през няколко дена. Така че 1000 архангела се събират, горе долу по средата на играта. И както ти казах, останалата армия изобщо не я взимам с мен, защото във всяка битка се губи. А само с архангелите и още 2 други групи, успявам да си съживя всичко. Когато дойде време за по-тежки битки, там се взимат вече подкрепленията. Между другото, дава ти и некроманско наметало. Аз екипирах един некроман с него, и той събра около 100 хиляди личи за няколко месеца. Но основния ми герой си се справяше чудесно във всяка битка, така че може и без некромана. Наметалото е дадено за да може и по-начинаещи да минат играта.

И още нещо интересно: има един God of Air - голям изрод, който изчезва сам от играта когато вземеш всички кафяви градове. Аз не се бих с него, но смятам да я изиграя пак и да се опитам да го бия. Той носи ценни артефакти. Гадината има 7000 архангела или нещо подобно, доколкото си спомням. Аз имах само 700 когато той изчезна. Ще бъде много тежка битка.



Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 12:12



E ami az nabarah v4era nqkav ruski sait http://www.heroesportal.net
I gledam nqkav offline turnir imalo.
Izteglih im seiva,go izigrah za nqkolko 4asa i daje ve4e go pratih:)
Da vidim za tva extremno vreme kak 6te se klasiram.
A ina4e az verno mqmam nervi za karti kato empire 2
Igrae mi se s realen player.



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.09.04 12:42



Eй колди, аз имам уговорка за събота за мулти, ама ше ми е сефте сериозно, като има време ще пробвам и тебе, виж там за зоната дали версията ти е коректна, и я кажи откъде си, може да разжъкаме и по друг начин янкой път.
А както каза ДХВ, в "империята" дава некромансерско наметало за да могат и по-неопитните като тебе да я минат :)) хихихи.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 22:11



Аз мълти съм играл,но не и онлайн.
Ми освен от zone.com nqma kak da igrae6 s men
i v gamespy mislq 4e su6to,no tam daje e po slojno no 6te proverq.
Az dori neznam dali 6te ne mi e slaba vruzkata za da igraq online.



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.09.04 23:44



Абе деаба и аз това се опитвам сега ама не стаа нещо като се опитвам да се логна ми дава няква глупост:
You have reached this page due to errors in your authentication.
You may choose among the following Zone sites to continue.

да не би щото нямам реално АйПи да го е.... ама то иначе щях да играя без тях педалите...

Редактирано от bateventzi на 09.09.04 23:48.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 02:19



mi neznam,az vlizam v chat rooma,i 4ak kogato vleza va nqkoq staq,i hosta pusne da pravi igra.togava me otrqzva



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано10.09.04 12:47



Абе оправих се, проблема беше леко тъп. Надявам се само днес да няма проблеми че вчера нещеше да ме пуска втори път.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 19:51



E da ama az ne sum :(
sq 6te govorq s pridera 6toto sugurno sa zatvoreni portove na rutera koito mi trqbvta za zone.com



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано12.09.04 00:18



абе аз в зоната влязох, ама не моа да се джоина към игра, сега си тегля нова версия на Х3 чак, ама нали целта е да се играе без реално ай-пи това, иначе ще си джиткаме по айпи.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано12.09.04 19:33



kakava gre6ka ti dava?
moqta e gre6ka pri konekta v dadena sesia.
su6tata trqbva da ti e.
ama portovte mi gi dava open,puk ne moga ...
neznam napravo...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.