Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 24.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано09.09.04 00:42



ОПА!
Превъртял си играта. Това съм го правил и аз. Трябва много да внимаваш с личите. Когато станат десетки хиляди, не трябва да ги прехвърляш на друг. Или ако ги прехвърляш - на порции. При прехвърлянето се губят последните цифри... това е бъг. Случва ми се няколко пъти вече.
Аз веднъж превъртях и златото (пак точно на Empire) - имам няколко банки, и лихвата ми стана по 200 милиона на седмица в един момент. И после изведнъж сумата ми стана минус няколко милиарда и на другия ден се нулира. Явно си има граници за всичко.



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано09.09.04 00:51



Точно за този сценарии става въпрос.
Само че не е предвидено да ходиш на тези места на 6-та седмица. Играта е програмирана да се върви последователно. В началото дори трябва да бягаш като луд от някои от тези. По-късно се връщаш и раздаваш правосъдие. И вярно компютъра се разкатава от бой. Хвърчат кокали на километри. При това не носиш цялата си армия - само архангелите + още една или две поддържащи групи. Излизаш без загуби. Имаш ли представа 1000 архангела какви баснословни ресурекшъни правят? И ги клонираш на всеки тур от битката.



Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.09.04 01:15



Да бе, ти къде си се засилил на 6 седмица с тия пилци.

А там за връщането на парите, мисля че автора го бяше направил това на "империята". Ясно му е много си дръпнал с кинтите и те връща яко назад да види кво ще правиш, и аз станах на минус точно при 5тия или 6тия гад, обаче след няколко дни ме направи на нула, аа з носих едни вещици - към 50 000 и ги продадох най-безочливо за много пари, и после пак, яко лихви и аре готов бях. Ама имаше един проблем на първата империя - много слабичък ми се оказа гада накрая и се разочаровах. И друго - само на тая карта ми се е чупил толкова тъпо хироуса, малко преди да пребия императора, ми се счупи и като дам край на деня и ме изхвърля до уиндоус, та го доиграх с чиит за ход, ама бях само няколко дни до победата де.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 01:44



sq na po-golemi maistori ot mene li 6te se napravite..:) heh
Ama vie mai ne 4etete?
6ta sedmica e 6toto samo toq zapis mi e ostanal ot 6ta sedmica,pisah koda za stupka da vi napravq snimki specialno za vas.
Tq igrata ne 4e nqma krai,ama az nqmah nervi,i zatva prebih 2-3ma i onq s drakonite,koito oba4e kato go napadne6 si e ve4e v zamuka.
Kazva6 1000 arhangela....
Purvo neznam kolko vreme 6te gi subira6 ot tiq ako se ne luja 3-4 zamuka
Tuka ako ne si otvori6 geroite koito da ti otvorqt putq,ne moje6 ni6to napravi...
6toto ako zabelqza kompove4e vsi4kite po4ti sa po 99 parametri.
Az s toq s drakonite mu vlqzoh s 4000 begemota,4000 hidri,600 arhangela nqkude i o6te armiq v dobavka.
purvite 3 runda otidoha samo za blind.
i posle grakonite gi bih 1 po 1.
I pak edvam spasih bitkata,nakraq hidrite s countersctike izvadiha igrata.
Osven tva kompa e s 3200 spell.
ne e kato da nqma.
I kakvo izliza6 ot taq bitka po4ti bez armiq...
Vuri pak subirai armiq za ostanalite.
Osven tva az igraq na randomki,po sa mi interesni.
No i tva mi e omzruznalo,iskam d aigarq s real player,ama nqma kak.
V zone.com kato vlqza v na nqkoi igrata i toi q puska i mi dava gre6ka i ne moga da vlqza....
Ako mi kajete kav e problema?
A taq karta deto q govori6 Astral venice ne mojah da da q namerq v neta,kaji otde da q vzema?



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано09.09.04 10:54



Astral Venice я няма в нета. Пуснал съм линк в една друга тема, мислех че си видял. Аз съм я качил в моя директория в bol.bg, но в момента нещо са се сринали. Ето ти линка все пак:

, когато се оправи я пробвай. Не ти препоръчвам конфлукса. Изиграх я два пъти успешно със rampart и със некроман. С конфлукса твърде рано ми дойде на гости admiral Doria, и играта приключи. Смятам да я пробвам и с инферно.

за Empire of the World: в началото на играта освобождаваш няколко замъка (общо 6), в които постоянно ти пуска допълнителна армия през няколко дена. Така че 1000 архангела се събират, горе долу по средата на играта. И както ти казах, останалата армия изобщо не я взимам с мен, защото във всяка битка се губи. А само с архангелите и още 2 други групи, успявам да си съживя всичко. Когато дойде време за по-тежки битки, там се взимат вече подкрепленията. Между другото, дава ти и некроманско наметало. Аз екипирах един некроман с него, и той събра около 100 хиляди личи за няколко месеца. Но основния ми герой си се справяше чудесно във всяка битка, така че може и без некромана. Наметалото е дадено за да може и по-начинаещи да минат играта.

И още нещо интересно: има един God of Air - голям изрод, който изчезва сам от играта когато вземеш всички кафяви градове. Аз не се бих с него, но смятам да я изиграя пак и да се опитам да го бия. Той носи ценни артефакти. Гадината има 7000 архангела или нещо подобно, доколкото си спомням. Аз имах само 700 когато той изчезна. Ще бъде много тежка битка.



Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 12:12



E ami az nabarah v4era nqkav ruski sait http://www.heroesportal.net
I gledam nqkav offline turnir imalo.
Izteglih im seiva,go izigrah za nqkolko 4asa i daje ve4e go pratih:)
Da vidim za tva extremno vreme kak 6te se klasiram.
A ina4e az verno mqmam nervi za karti kato empire 2
Igrae mi se s realen player.



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.09.04 12:42



Eй колди, аз имам уговорка за събота за мулти, ама ше ми е сефте сериозно, като има време ще пробвам и тебе, виж там за зоната дали версията ти е коректна, и я кажи откъде си, може да разжъкаме и по друг начин янкой път.
А както каза ДХВ, в "империята" дава некромансерско наметало за да могат и по-неопитните като тебе да я минат :)) хихихи.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано09.09.04 22:11



Аз мълти съм играл,но не и онлайн.
Ми освен от zone.com nqma kak da igrae6 s men
i v gamespy mislq 4e su6to,no tam daje e po slojno no 6te proverq.
Az dori neznam dali 6te ne mi e slaba vruzkata za da igraq online.



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано09.09.04 23:44



Абе деаба и аз това се опитвам сега ама не стаа нещо като се опитвам да се логна ми дава няква глупост:
You have reached this page due to errors in your authentication.
You may choose among the following Zone sites to continue.

да не би щото нямам реално АйПи да го е.... ама то иначе щях да играя без тях педалите...

Редактирано от bateventzi на 09.09.04 23:48.



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 02:19



mi neznam,az vlizam v chat rooma,i 4ak kogato vleza va nqkoq staq,i hosta pusne da pravi igra.togava me otrqzva




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.