Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:39 24.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъпия компютърнови [re: D.H.V.]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано08.09.04 15:45



Не знам и аз кога става, обаче като останеш само с призовани елементи и компа има кули в града, спира да се бие.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 16:25



Хехе, това беше яко, и играе по 24 часа на ден и поцял свят със всякакви хора, нали :))



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bubostar]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 17:22



Ami toi kompa e mojel to4no e edin udar da te dovur6i o6te kogato ste bili 4 azure Vs. 500 zlatni.
6tom kazva6 4e e imal kuli o6te,moje da q napravi taq glupost da se pribere zad stenite.
Oba4e ne te znam koq versiq igrae6,az kolkoto i da sum igral dosega vse sum vijdal tupi komputri,ama 4ak puk da stoi samo:) da ne bie,nito da puska magii,tva e bugqsala rabota.
I az sus sqkakvi sum se bil,po kartata naj golemite bitki sa bili s po 4000 grupa ot vi6i edinici,6toto pove4e ne moje:).
ina4e sre6tu kompa,kato se zamislq mai naj-tejkata armiq e na kartata "The empire of teh WORLD II"
Koito ne e igral da q izigrae ako ima nevri,hi4 nqma da mu e lesno,6te ima 4uvstvto 4e e nevujmojno na momenti:)))
na randomka,sum se bil s 90 titana i popolaciqta nadolu kakto sledva s kompa...
az bqh s dvoino po malko armiq i po4ti dvoino po malko parametri...kompa be6e s po 60 parametri,tva e dostaq rqdko za komputer.da ne kajq po4ti nikoga
Oba4e padna,uspqh da go izluja..ama s dvoina magiq,tui kakto pri tebe ne mi e stoql:)
Oba4e imah i pove4ko mana ot nego:)



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 17:38



абе на Империята и на 1 и на 2 го бих кат тъпан на сватба, малко ми се опъна на астрал венис само.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 18:43



To purvo trqbva da ima6 basi nervite da q izigrae6 cqlata.
Ama neznam to4no koi si bil tam,6toto te sa nqkolko kompa s izrodski armii.
Osven tva kartata e super ama super slojna i si e napravo za extrasensi.
Stava vupros za Empire oh the World II ot WOG.
Neznam za koq mi govori6,ama taq edva li ima minavane.
Pone moite nervi ne izdurjaha,1-2ma i glavniq tupak sus mnogoto "specialni grakoni" v zamuka.
I smqtai go tva 4e go bih 4aka kato si otklu4ih ima edni voiski koito ti se predavat.
Otklu4ih si Begemoti i Hidri na po 4000 i o6te drugi edenici plus moite.
Tva men taq karta moje i da ima minavane na vsi4ki protivnici,ama neznam kolko vreme 6te trqbva da se igrae.
PODOZIRAM 4e si igral druga karta,i ako uporstav6 4e na taq si bil kompovete kato tupan 6te ti q pratq,da vidi6 4e za razli4na mi govori6:))))



Тема Re: The Empire...нови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано08.09.04 19:38



The Empire of the World ми е една от любимите карти. И изобщо не е трудна при това. Много приятно се играе, а битките завършват без загуби (или със разгром - средно положение няма).
Astral Venice е наистина доста предизвикателна - първия път когато я играх, Папата ме утрепа въпреки че бях със 80 хиляди личи. Но само трябваше да си прегрупирам армията и го разкатах след това.



Тема Re: Тъпия компютърнови [re: coldie]  
Автор D.H.V. ()
Публикувано08.09.04 19:43



Говорим за Empire of the World II на Darklord - картата е за Shadow of death. Ако има и за WOG - трябва да е менте. Ето за тази говорим:





Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано08.09.04 23:48



Е тояно за нея става въпрос да. Предполагам че ако си пуснеш на УоГ пак ще тръгне, тоя мод го заебах още отначало.
Абе на тая астрал венис, събрах над 100 000 лича там с наметалото и ги дадох на друг герой (не некромансер) и станаха на минус и правеха всички общо 1 демидж, даже не го бях забелязал, само некромансера лим може да ги държи тия личове деаба, някой има ли идея... та после ги събирах втори път де :))



Тема Re: The Empire...нови [re: D.H.V.]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 23:54



Izrovih edinstveno 1 star zapis ot 6ta sedmica,namerih kod za stupkata,i kartata i napravih nqkolko printa.
Kato gi vidite togava pak kajete 4e komputrite se biqt kato tupani...
Tova sa komputrite na 6ta sedmica.
http://3day.hit.bg/swarm.jpg
http://3day.hit.bg/dragonsa.jpg
http://3day.hit.bg/castlea.jpg



Тема Re: The Empire...нови [re: bateventzi]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 23:59



Batevenzi tva e bug be moi 4ovek:)
Az edin put bqh subral 32 miliona imp-a i vlizam v bitka s tqh i im davam ataka,oba4e ima edna skala na putq,i onq vsmeto da q zaobikolqt se bluskat napravo v neq:) i gi dava na minus 16 000 li neznam i az kolko be6e,ama na minus:) -16000 i taka sprqha:)
Imam edna ideq za 1 offline turnir ama 6te go izmislq i 6te si postvam v moq forum nqkoi ako iska da se sustezavame nqkoi put....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.