Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 05.05.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: martyr]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 06:03



Gluposti...
Prosto si puska6 edin qk geroi,na S-ka,sava6,varti6 nqkolko hoda da nameri6 grala kude e,posle dava6 na load na su6tiq save:) ve4e znae kude e graala,opravq6 se samo da ima6 pari za 1 geroi ,s nego otiva6 da kopne6 graala,prez tva vreme s glavniq napravo se buta6 na kompa,bie6 go edvam edvam,vtoriq e donesul ve4e graala,i gotovo-500 to4ki.
Za 3-4 dena zavisi...
I razbira se na 200% za da ima6 500 to4ki:))
A ti ako iska6 mi vrqvai,az dosega ne sum sre6tnal koi da me bie...:(
:)



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: coldie]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано03.09.04 13:54



A как минаваш през 40-те огрета между вас двамата??



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: bateventzi]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано03.09.04 14:36



Абе, хора, вие като лъжете, вервате ли си??? Е** му майката. То тук само световни шампиони на Heroes 3. И то някой играят играта от 2 години (примерно). Ми аз будала - играя я от 8 - 9 и съм ебати некадърника. Давам награда на този, който пред мен изнесе 3 компютъра на M карта на 200% за 14 дни. И ИЗКОПА ГРААЛА (съвсем сериозно).
Тва с Print Screen и аз го знам как става. То така и около 6000 точки можеш да имаш. Стига да има будали, които да ти вярват.
Аре ходете си бъркайте в Г***.



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: Roverandom3]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано03.09.04 15:57



Не се впрягай бе момче
Защо да не изнесеш на М три компа за 14 дни?
Пробвай да видиш, че става.
Разбира се може да не стане от първия път и трябва малко късмет.
Пробвай пък ако не стане вече може да си бъркаш в която дупка си избереш



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: bubostar]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано03.09.04 16:10



Айде стига дупки и глупости, пзате си нервите за вкъщи, стига толкова.



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: bateventzi]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано03.09.04 16:36



Съгласен съм с Roverandom3 . Дразнещо е ! Колди провокира всички с явен чийт, от къде накъде - няма база за сравнение ... и аз мога да си ретуширам резултата и да лъсна с един скрийншот martyr - 500 points - Black Dragon и да се бия в гърдите с него ... дори няма да си правя труда да се мъча със "стратегията" му .



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: martyr]  
Автор Roverandom3 (Кой съм аз?)
Публикувано03.09.04 17:00



Искам просто да кажа:
"ХОРА, СЛЕЗТЕ НА ЗЕМЯТА".



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: Roverandom3]  
Авторcoldie (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 19:20



Какви срееншот-и ве???
Знаеш ли колко игри съм направил на хероеса,даже не им пазя записи.
Не на М-ка,ами даже на С-ка,се бият 7 компютъра в комбина на 200%.
А това за 500-те точки е баси елементарното.
Просто трябва малко късметец,например да ги няма тея 200 огрета дето ги говориш на пътя ти.
Кажете ми къде да игаем ве,ако има някой сервер онлайн???
Ми това вашето е трагедия бе баси.Ти компютри ако не можеш да биеш...
Компютрите се бият със всяка раса на всяка карта,на всяка трудност,със всеки герой,независимо дали са в комбина или не.
Вие даже си нямате представа какви армии и какви герои и битки съм имал.
ТОВА ГО КАЗВАМ НА ТЕЯ КОИТО НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ,САМО НА ТЯХ.
Ама трябва да се играе,и да се опитва всичко,никога не съм чел съвети за тактики,те с играта сами си идват.
Аз си спомням че първия път когато седнах да играя ме биха на кон конпютрите,така че игра иска и мозък.
А игратя я играя от както излезе Хероес3,Т.Е. НЯКЪДЕ ОКОЛО 97-98.
ЩЕ ВИДЯ КАКВО ИМАМ ЗАПИСАНО И ЩЕ ВИ КАЧА СЕЙВОВЕ ДА ВИДИТЕ,И АКО СЪМ ЧИЙТВАЛ,НАКРАЯ КОГАТО СЕ ЗАПИСВАТЕ,ЩЕ ВИ ПИШЕ ЧЕ СТЕ ЧИЙТЪР И ЩЕ СТЕ НА ПОСЛЕДНО МЯСТО,ТАКА ЧЕ НЯМА КАК ДА СЕ ИЗЛЪЖЕ.
И ОСВЕН ТОВА НИКОЙ ИСТИНСКИ ИГРАЧ НЯМА ДА ПИШЕ КОДОВЕ!!!!
АЗ,НЕ СЪМ ИГРАЛ ОТ 3-4 МЕСЕЦА ЗАЩОТО МИ ПИСНА ДА БИЯ КОМПЮТРИ,А И СЕГА В МОМЕНТА ТУКА ПОЧТИ НИКОЙ НЕ Я ИГРАЯ ХЕРОЕСА А КОЙТО Я ИГРАЕ НЕ Я РАЗБИРА,ЗАТОВА ИСКАМ ДА ИГРАЯ С НЯКОЙ ОНЛАЙН!!!
.....
ЕДИНСВЕНО ИМАМ НЯКАКВА ЛЕКА НАДЕЖДА ХЕАДОФФ ДА ПУСНАТ СЪРВЪР АМА ЗАТОВА ТРЯБВА ДА ИМА ЖЕЛАЕЩИ.
Аз ще се регистрирам там и ще пиша по темата,имаше 2 мнения за това.
Пишете и вие може пък да направят сървър.



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: Roverandom3]  
Автор Spon (demon)
Публикувано04.09.04 11:50



Пояснявам: до сега само на Key to victory съм постигал резултат 496+ (може би и на Good to go), картата е малка (S) има подземие (дава допълнително точки ако играеш на карта с подземие, ония формули са пална боза), пуснете си я и ще видите за какво иде реч, пускам се с Castle, геройя е с балиста сър "накой си" малко над замъка има заключен герой с 5 Ангела освобождава се максимум за 3 дни, и тръгваш към подземието (има изход близо до замъка на противника) като биеш всичко живо без да земаш мини (те са за втория герой който си освободил, също така посещаваш и "монументите" за граала - разкритата карта носи точки!!!). С петте ангела нямаш спирачка забиваш се директно при компютъра, важно е преди финалната битка на картата да няма сграда която не е твоя и да няма врагове биле неутрални или на компютъра, междувременно трябва да си построил Castle и "кметството".
ако това се изпълни за 32-35 дни не може да имаш тезултат различен от 498т.-постежимо е!

Редактирано от Spon на 04.09.04 11:50.



Тема Re: Вaшият High Scoreнови [re: coldie]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано04.09.04 15:11



Знаеш ли Колди :

Искам да постнеш някъде 10 поредни сейвгейма ... с една дата, направени през половин един час в които накрая си оцелял на 200% и ти остава една битка и са минали не повече от 2 седмици, имаш The Grail в столицата и поне 400 точки ... ТОГАВА НЯМА ДА СЕ ЗАЯЖДАМ - ЩЕ ТИ СВАЛЯ ШАПКА, И ЩЕ ТЕ ПРИЗНАЯ ЗА GRANDMASTER HEROES PLAYER . Дотогава - моля те - имай малко уважение, и престани да ме караш да си гледам тъпо дипломата .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.