Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 01.05.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема доколко знаете наизуст оценките на единиците?нови  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано28.07.04 15:09



и въобще има ли някой дето ги знае? :)
аз примерно съм се опитвал да запомня някои цифри, главно hit pts на повечето единици, но не се получава :)

и въобще има ли смисъл според вас? или е достатъчно да си знаеш че интуитивно единицата Х е по-силна от единицата Ю ?



$#$@!$$!@#$


Тема Re: доколко знаете наизуст оценките на единиците?нови [re: Viper X]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (минаващ)
Публикувано28.07.04 16:03



Желателно е поне някаква представа да имаш, но чак пък наизуст...Важното ти е скорост и кръв. С тях се съобразявай, преди да влизаш на някои пазачи. А по-важното е да следиш как се движи кръват им, по време на битката!



Тема Re: доколко знаете наизуст оценките на единиците?нови [re: Viper X]  
Автор Spon (demon)
Публикувано28.07.04 17:30



Из info-то което съм чел пише че някои единици имат бонус срещу определени други, примерно (в момента това се сещам) Титани срещу Черни дракони и обратно. Свързано е с фабулата на играта. Та ако знаеш тези подробности доста ще ти е по лесно да излизаш победител след битка.



Тема Re: Бонуса важинови [re: Spon]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (минаващ)
Публикувано28.07.04 17:56



само за атака! За демидж демек!
Ангели - дяволи
Титани- ч. дракони
ифрити-джинове



Тема Re: Бонуса важинови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано28.07.04 19:56



в четворката май няма такива екстри :~)



$#$@!$$!@#$


Тема Re: Бонуса важинови [re: Viper X]  
Автор Killmister (hailraiser)
Публикувано29.07.04 05:26



Има ги естествено всичките тия бонуси и много други хитро измислени от принципа Line of Sight. Относно единиците ако играеш 4 не бързай със скоростта, може да го смачкаш с морал, освен това някой отвари ти дават преимущство пред скоростта на врага. Голям проблем ми бяха вампирите, имат як спийд и пича ми ги врязваше директно в джиновете. Срещу наркоманите трябва да побързаш да развиеш тактикс, за да избегнеш предимството на вампирите в скоростта иначе си до там. В случай че неутрализираш предимството на скоростта, можеш да разчиташ на морала,а мъртвите копелета нямат такъв. Все пак като цяло тактикс уменията си остават най-важни и на малка карта само магическите умения на ордър меджик могат да се опънат на тактикс.



Тема Re: Бонуса важинови [re: Viper X]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (минаващ)
Публикувано29.07.04 10:02



Възможно е...четворка не играя!:) Пълна боза е за мен това..дори не я опитах, а познатите ми се разочароваха! Пък и...що за игра е това, с една доминираща единица?



Тема Re: Бонуса важинови [re: Killmister]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано29.07.04 10:42



незнам, аз тактикс рядко развивам :) все пак играя само срещу компютъра.....

и аз като играя срещу компютъра битките ги провеждам по доста еднообразен начин - използвам яко wait догато не стрелящите глупаци на противника се приближат и там ги избивам, а ако има някакви стрелци срещу мен - обикновено им пускам магии за пропускане на ход или ги нападам с летящи.....

кога ше правиме една игра по нета да ме биеш за 2, 3 седмици и да видя некои цаки? :)



$#$@!$$!@#$


Тема Re: Бонуса важинови [re: perиcтpиpaн aнoнимeн]  
Автор Spon (demon)
Публикувано29.07.04 10:54



и не само



Тема Re: Какво не само?:) [re: Spon]  
Автор perиcтpиpaн aнoнимeн (минаващ)
Публикувано29.07.04 11:00



Всъщност има неща, които ми харесват в четворката, но са само 2-3 обновления.:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.