Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 30.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Каква тактика прилагате...нови  
Автор Deemer™ (наркоман)
Публикувано13.07.04 00:49



по време на игра? Моята може да се нарече защита и после контра атака :)) но аз съм ви обяснявала.
Дайте сега вие :)) Много ми е интересно да разбера вие как играете :))



Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Deemer™]  
Автор Killmister (hailraiser)
Публикувано13.07.04 08:49



за 3 или 4 питаш?



Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано13.07.04 10:40



Много зависи от расата :

С мъртвите (ако нямам под ръка Сандро играя с Thant) - вдигам експерт некроманси, правя около един легион скелети (1000) разбрицам ги на няколко групи и допълвам с PowerLich и DreadKnight . Трудно се спира такава армия ... а не е трудно да я изведеш за 2-3 седмици с изключение на малка карта - там наблягам САМО на скелети ...

Със хората любимец ми е Лойнис (майстор на Prayer) . Там важи тактиката със майстори стрелци и Зелоти допълнени от мечоносци (желателно ъпгрейднати) . Поначало обаче с хората се развивам по-трудно .

Елфи не играя .

Блатни също .

Варварите - естествено любимец ми е Crag Hack - качвал съм му атаката до 30 на 10то ниво, без някакви значителни артефакти ... тактиката - колкото се може повече ъпгрейднати орки да ме пазят от вражи стрелци и волф рейдери за бързо разпрашаване на по-наглите единици ... армията се развива лесно и ъпгрейдите струват основно дървесина . На 3тата седмица имам почти винаги ъпгрейднат циклоп ... на Бехемоти не наблягам много, освен ако играта не се проточи .

Демони - понякога играя, но не ми харесеват .

Маговете от Бракада, да им се невиди и скъпите Титани и келявите магове - все не мога да смогна да докарам свястна армия за 2 седмици - възможно най-скъпите ъпгрейди, всичките искат по някой кристал тук, малко сяра там, че даже и без меркурий не можеш да минеш . Единствения ми успех беше с един герой джин, но не му помня името .

... това е в общи линии .



Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Deemer™]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано14.07.04 12:16



Независимо от расата гледам да построя 7-ми левъл единица в края на 3-та, 4-та седмица, като през това време с възможно най-малко армия(разбирай стрелци с малко пазачи) събирам необходимите за целта ресурси.
Обичам да играя само с последен левел единици, защото другите много ме бавят, а и на WOG останалите са прекалено слаби.
В случая говоря за карти L,XL и трудност Impossible.



Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Deemer™]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано14.07.04 23:21



Най - често играя с Фортрес и след първата популация взимам Уиверните, Драгон Флай, Лизардите и Горгоните и почвам. Обичам до края на 2 - рата седмица да съм изнесъл поне 1 - 2 компа.



Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Roverandom3]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано15.07.04 12:38



Ти си моят идол.



Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Roverandom3]  
Авторleleeeee (Нерегистриран)
Публикувано16.07.04 04:41



На каква трудност играеш ако не е таина?



Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Roverandom3]  
Автор Deemer™Модератор (дилър)
Публикувано19.07.04 11:23



Хм, интересна тактика прилагаш :)
Аз пък не обичам да бързам...Обичам първо малко по малко да разкривам ресурсите около замъка ми. Играя точно като компа - докато не събера всичко и не посетя всички сгради не мирясвам. :) Но накрая резултата е задоволителен

I wanna be in another place, I hate when you say you don't understand...


Тема Re: Каква тактика прилагате...нови [re: Deemer™]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано22.07.04 10:04



Отдавн не съм ви навестявал, но е редно да напомня за себе си

Моята "тактика" е горе-долу такава: Още на 1-ви ден купувам още един герой, купувам и всичко от замъка (армия), събирам всичко в един и той става бъдещия ми прославен боец :). С него тръгвам и бия наред всичко що мърда (и е по силите ми разбира се). Другия - без армията се тътри след него и събира ресурсите и мините, които вече са без пазачи. Правя така защото иначе ако бойния събира ресусите става много бавно. Естествено има карти на които ресурсите са разсипани на воля - тогава събирам едновременно с 2-та. Ако по картата има много вода - пращам и един кораб да събира сандъци и удавници, но тук правя една капитална грешка. Героя пак е без армия и не може да напада потъналите (и другите кораби). Затова по някое време като се поразвие расата му слагам 1 единица 7 лвл и с нея няма проблем с пазачите. Някой каза че до 3-4 седмица има единици 7-ми лвл. Това е направо безсмислено. Аз си умирам от яд, ако не мога в края на първата седмица да изкарам единица 7 лвл., но все пак и това се случва - на някои карти няма много ресурси.

А като изкарам единиците 7 лвл "бойния" ми герой си оставя цялата армия и кара само с тях 1-2 са достатъчни в началото, особено ако са Архангели, Титани и др. от сорта. Ох докато пиша се сещам, че с други раси друго правя, ама тази игра не може да се смести на 20 реда :). Все пак в общи линии това ми е тактиката в 90% от случаите.



Тема вчера играх хирус :)нови [re: Deemer™]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано22.07.04 11:44



тактиката ми беше - един герй върви из цялата карта и мачка всичко наред - изкупувам цялата популация от всички замъци и ги пращам с каравани в най-близкия замък до героя ми, така няколко пъти ми вземат замъците назад по пътя и се налага да се връщам да си ги прибирам, но това е малък проблем... абе всичко на куп и мачкам......



$#$@!$$!@#$



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.