Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 28.04.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Гласуване.нови  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано05.07.04 23:40



Темата, която пусна мирето беше за проверка на кандидатите - дали някой няма да се откаже. Това беше Sparhawk, който за съжаление е администратор в друг сайт, и каза, че няма да може да поеме този пост дори да иска.
За това сега обявявам гласуването (помолена съм от мирето аз да го водя, защото тя е възпрепядствана). Кандидатите останаха :

Bamfi
Deemer
martyr
Roverandom3

Пожелавам успех на всички!!!
Начало на гласуването : 05:07:04 г. - 23:40
Край на гласуването : 09:07:04г. - 23:40 (Тогава ще изпратя бележка на фукла с този линк за да даде правата на събралия най-много гласове)
*Забележка - приемаме гласове само на хора, които имат поне 5 мнения в нашия клуб.
Благодаря за вниманието - поздрави!
Диймър



Тема Re: Гласуване.нови [re: Deemer™]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано06.07.04 12:30



А... сега иде реч, ние да гласуваме за модератор ли??



Тема Re: Гласуване.нови [re: bateventzi]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.07.04 12:39



Именно ... още се чудя на кого да си дам "гласчето" :)



Тема martyrнови [re: martyr]  
Автор Spon (demon)
Публикувано06.07.04 13:19



Май аз ще открия надпреварата (но не знам дали имам 5 поста във форума ), та на въпроса:

martyr

p.s. искам да уточня едно нещо не е задължително "номинираните" да НЕгласуват за себе си все пак това е един вид война а на война всичко е позволено



Тема Re: martyrнови [re: Spon]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано06.07.04 13:41



не, това изобщо не е война...аз не виждам никой тук да воюва....аз не го възприемам така. нека клубарите решат според тях кой най-добре ще се справи - аз мисля, че вички са способни.

п.с. - то, че не е забранено - не е...но дали е етично да пускаш глас за себе си??



Тема Re: martyrнови [re: Deemer™]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано06.07.04 14:03



Eстествено че е етично да гласуваш за себе си. Неслучайно даже на политиците им е разрешено. Даже мисля... ама направо съм сигурен че можеш да гласуваш за 2ма.
Не че ме ебе ако ми се обидите де, не го разбирайте така.


Deemer ::::: martyr

нит ви знам нит ви познавам, и двамата сте старателни, само си помислете, дали можете да прекарвате достатъчно време във форума.

Редактирано от bateventzi на 06.07.04 14:05.



Тема ето :нови [re: Spon]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано06.07.04 14:05



не знам дали имам 5 поста във форума
Имаш :






И с този тук :
надхвърляш постовата граница и гласа ти се зачита



Тема Re: martyrнови [re: Deemer™]  
Автор Spon (demon)
Публикувано06.07.04 14:30



ако смяташ че гласуването за себе си е не етично означава че не си сигур/ен/на дали ще се справиш или заслужаваш "поста" за който кандидатстваш , а и война не означава (вече) че застават двама и започват да се колят (примерно), а това че ще има изгубил и спечелил и успеха или неуспеха е съпроводен с някаква "борба" каквато и да е тя, в случая гласуване.

Редактирано от Spon на 06.07.04 14:31.



Тема Моят глас е за...нови [re: Deemer™]  
Автор Lamerka (Witcracker)
Публикувано06.07.04 14:56



Ами тъй като познавам главно Deemer, и мисля, че тя обича много тази игра, направи всичко възможно, за да просъществува това клубче и достатъчно добре ще си върши работата като модератор, ще гласувам за нея!

Успех на всички!

I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.


Тема Манифест [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано06.07.04 16:42



Понеже виждам, че има гласове и за мене държа да отбележа, че не мога да бъда на "поста" през уикенда поради неналичието на интернет в квартирата си . Поради тази причина смятам за удачно избирането на повече от един модератор .

п.п. Към това мога да кажа, че в периода 9:00 - 18:00 на делничните дни съм на линия непрекъснато (това ми е работата) .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.