Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:13 30.04.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Модератор на клубанови  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано03.07.04 11:31



Здравейте. Истина е, че за първи път влизам в клуба ви, но бях повикана, за да направя избори за модератор. Надявам се това мнение да бъде единодушно. И без това напоследък само за това ме викат по клубовете

По мое мнение най-подходящи за модератор са :
Bamfi
Deemer
martyr
Roverandom3
Sparhawk

Моля ако някой от тях е против избирането им за мод да го обяви тук, за да мога до 2 дена да пусна анкетата, в която ще могат да гласуват само регистрирани потребители. Нека до понеделник ако някой от вас е против да бъде сред кандидатите да го напише.

P.S. Deemer, тъй като в понеделник пътувам и не съм сигурна дали ще имам достъп до интернет, молбата ми е следната...В понеделник по обяд виждаш отговорите по темата и ако някой е против не го пишеш в анкетата за мод. Нея можеш да направиш по следния начин :
{pollstart}
{polltitle=Име на анкетата}
{polloption=едно}
{polloption=две}
{polloption=три}
{polloption=и т.н.}
{pollstop}
Само че с тези скоби: [...]
...като за име на анкетата сложиш Кой да бъде модератор и на местото на едно две три, хората, които не са против да бъдат избрани. Обяваваш условията, примерно гласуването да протече до четвъртък на обяд. Другия начин по който можеш да го направиш е не с анкета, тъй като така някой може да извика приятели и т.н. и няма да бъде мн честно, ами просто с нова тема, като отново обявиш условията и право на глас примерно да имат потребители с повече от 5 мнения в клуба. Вече ти си избираш как да процедираш.
След като изтече срока за гласуване пишеш един отговор с резултатите и съответно победителя и пращаш бележка на фукла с URL към темата за гласуване , името на клуба и избрания потребител за модератор.

Надявам се що годе да съм го обяснила добре . Надявам се и да се справиш, сори но просто няма да има как да направя аз цялата тая работа...

Желая приятно модериране на избрания от вас !


Няма да допусна да съм жалко отражение на лошия ти вкус...

Тема Първо предложениенови [re: mireto:)]  
АвторHeroes fan (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 12:15



"По мое мнение най-подходящи за модератор са : "

Искам да попитам как тази Мирето реши кои хора точно са подходящи за модератори, след като за първи път влиза в този клуб ? Може би за сетен път са я споходили просвоежтцлеания от третия вид?

Това ми намирисва на някаква предварителна уговорка между Мирето и някой друг, който все пак се явява един от изброените - Bamfi, Deemer, martyr, Roverandom3 , Sparhawk и си е поставил за някаква болна цел да стане модератор ( без да имам нещо лично към когото и да било от тях ) . А може би от послеслова става ясно за кого точно иде теч?

Според моето скромно мнение модератор на клуба трябва да е именно Deemer,
защото от всички постове, които изчетох, ми стана ясно, че тя най-много разбира от играта, изиграла е най-сложните карти и кампании, разбира от всички Heroes серии и е майстор на играта, защото играе еднакво добре с всички раси и герои на сложност Impossible, без да има някакви особени предпочитния към някакъв си заухав герой да речем като Deemer от Dungeon расата например ... А дори и да не е така, поне е ентусиазирана до фанатизъм да трие и модерира мнения и теми от нейния си клуб.
Моля всички да гласуваме за нея! Да гласуваме за един по добър живот! Писна ми нашите да се оплакват от високите цени на тока, парното, водата и телефона! Deemer, води ни!!!!



Тема Re: Модератор на клубанови [re: mireto:)]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано03.07.04 14:43



Благодаря Мире! Мисля, че ще се справя с анкетата :))
така...аз започвам май :
Аз гласувам за martyr, защото според мен той ще е най-честен, редовен и справедлив модератор :)
Успех и на другите!



Тема Това да не е виц някакъв?нови [re: mireto:)]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 15:45



"Абе не съм влизала, ама да знаете, че тоя и тоя е най-подходящ"?!Нещо мафия, а? Колко ти платиха, че да се застъпиш за тях? Колкото и да е било, хвърлили са си парите на вятъра - по-некадърна реклама (Че то си е направо антиреклама) не бях виждал



Тема Re: Това да не е виц някакъв?нови [re: oбekтивeн]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано03.07.04 15:50



Погледнато реално това сме хората (подредени по азбучен ред), които пишат редовно. Други редовни бяха Wood Elf и Excellence, но техни теми на първа страница няма (освен една на Wood Elf)...за това предполагам, че мирето е прегледала първата страница и е изказала мнение.



Тема Re: Първо предложениенови [re: Heroes fan]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано03.07.04 19:18



Първо - аз Мирето не я познавам, чесно. Никога не ми е идвало на ум да ставам модератор.
Второ - аз мога да напиша, че съм рус със сини очи, с тялото на Брад Пит (например), а пък ти ме търси да видиш как изглеждам наистина.
Поради тази причина няма да говоря нищо за себе си и за това колко добре познавам играта, това си го знам само аз.


П.П. А на теп колко пари ти даде Deemer за да напишеш тези неща...
П.П.П.П. Всичко това е корупция хора - не се подвеждайте, те искат да продадат душите ви...
П.П.П.П.П.П. Абе, за да е честно защо не теглим жребий...



Тема Re: Първо предложение [re: Roverandom3]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано03.07.04 19:33



Не може да теглим жребии :)
Според мен не трябва да се оставяме на безсмислени спорове...всъщност не е важно дали си рус със сини очи или си с черна коса (като мен) и тъмно кафяви очи (пак като мен)... :)))
Аз предлагам сега да оставим членовете на клуба да решат. Така ще е най-добре според мен :))
Колкото това дали си мислил дали можеш да станеш мод - защо пък не? Трябва просто да модерираш мнения, които не са за клуба :)) Не е толкова трудно :)) Тук до колко познаваш играта и дали си бог не играе много важна роля - трябва просто да разграничаваш кое е за клуба, и кое не.
Ето сега темата за тва кога ша умрем ако си мод трябва просто да я делийтнеш. ако има дълъг разговор в нея не я трии - можеш просто да я заключиш...а ако от тая тема по някакъв начин е тръгнал разговор за играта - просто не я пипаш :))
Не е трудно...
Първо - аз Мирето не я познавам, чесно. - бтв - нямаше нужда да се оправдаваш...



Тема Re: Първо предложение [re: Deemer™]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано03.07.04 21:01



Първо - аз Мирето не я познавам, чесно. - бтв - нямаше нужда да се оправдаваш...

Гонен не гузен бяга...
ХАХАХАХАХА

Напълно съм съгласен с теб.



Тема Ново предложение [re: Roverandom3]  
АвторHeroes fan (Нерегистриран)
Публикувано03.07.04 22:10



Ясно ми е, че не познаваш Мирето, аз неслучайно намекнах кой от предложените за модератор явно я познава ( то нея почти целия dir я познава, повечето даже не с добро, но както и да е ... ).

Не ме интересува как изглеждаш, това си е твоя работа.

Това колко добре познаваш играта - също, макар че аз поради други причини изтъкнах едни факти ...

Deemer не ми е давала пари, защото ги събира да си купи Capitol, вече 2-ри месец няма такъв.

Абе защо всеки, който някога е писал по темата в този клуб, не стане 1 модератор. Мисля, че така ще е най-справедливо.



Тема Re: Ново предложение [re: Heroes fan]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано03.07.04 22:25




Абе хора, вие май нещо не ме разбрахте относно описанието което дадох. Исках да кажа, че всеки може да каже, че е велик на тази игра, че бие 8 комп - а на Impossible, Impossible и т.н., но всъщност да не знае как се дава нов ден...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.