Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 30.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Гласуване.нови [re: Viper X]  
Автор Sparhawk (Knight)
Публикувано10.07.04 06:38



E, to taka ot drug klub... stawa kato v Durzost i Krasiota. Nqkva drevna vragda izka4a v 4867-iq epizod.

Dobroto e v teb. Potursi go!


Тема Re: Гласуване.нови [re: Sparhawk]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано10.07.04 12:12



не батко, враждата не е девна, а и не бих казал, че има вражда.....

абе като не знаеш за кво става дума.......

просто се дразня на откровенната наглост на някои хора и изказвам възмущениесто си



%$#$@!$$%!@#$


Тема Re: Гласуване.нови [re: Viper X]  
Автор Deemer™ (Administrator)
Публикувано10.07.04 18:30



абе Вайп, аз не съм отговорна за това, че ти си се изнервил на нещо, което аз съм казала, нали схващаш? не плащам данък "обществено мнение" най-малко пък някога ще плащам данък "мнението на Вайпър Х"...пак схващаш надявам се! Ти се дразниш - твой проблем. Когато аз ти се дразня на нещо не отивам там, където ти се опитваш да създадеш нещо и не се опитвам с "ОТКРОВЕНА НАГЛОСТ" да го съсипа! Като ме видиш да правя това, тогава и ти ела пак тук и се развикай пред всички колко сме нагли аз и мирето! ОК????

Редактирано от Deemer™ на 10.07.04 19:03.



Тема Re: Гласуване.нови [re: Deemer™]  
Автор Deemer™ (Administrator)
Публикувано10.07.04 18:33



Обявявам край на гласуването. Вчера вечерта пратих бележка на фукла. Когато има резултат - то ще си проличи. Благодаря на всички, които гласуваха независимо за кой. Това доказва, че все пак има някакъв ентусиазъм и клубчето ще просъществува.



Тема Re: Гласуване.нови [re: Deemer™]  
Автор Bamfi (fire diviner)
Публикувано10.07.04 18:37



ето какво се получава в крайна сметка:
Deemer:
Lamerka
Wood Elf
Roverandom3
Sparhawk
Alamar

martyr:
Spon
Bamfi
Deemer
Viper X

не броя bateventzi, гласува се за един човек=)...

The cunning warrior attacks neither body nor mind.


Тема Re: Гласуване.нови [re: Bamfi]  
Автор Deemer™ (Administrator)
Публикувано10.07.04 18:46



Ами и аз така ги преброих, но чаках някой друг да се обади...можеше да ми се е привидяло



Тема Re: Гласуване.нови [re: Bamfi]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано10.07.04 18:51



Ми ако искате ме бройте. Щом сте решили че трябва да се гласува за един човек. Вече бях решил за кой да си дам единствения глас ама... ме издразнихте. Ако бяхте само 2мата ОК, ама вие сте няколко каднидата така че... мисля че мога да гласувам за повече от един... ама както и да е сяга няма да изказвам разочарованието си от това кой взима решенията като някои други.. :))


Деемърке разочарова ме мацко, това че гласува за друг човек ме кара да се замисля за психиката ти...
целувки :))



Тема Re: Гласуване.нови [re: bateventzi]  
Автор Deemer™ (Administrator)
Публикувано10.07.04 19:00



А за кой трябваше да дам глас??? Как щеше да ти изглежда под списъка с гласовете за мен и моя ник там :)))
Психиката ми........но да не говорим за нея!.
Е, виж, ти сигурно можеш да даваш глас за повече от един, но да не беше дал за двамата, които водят...с разлика един глас, а?? :)))
Поздрави!



Тема Re: Гласуване.нови [re: Deemer™]  
Автор bateventzi (winer)
Публикувано10.07.04 19:21



добре де в краен случай можеше да гласуваш за никого. или да кажеш: "Е сега, знаете че БатеВенци ще погледне с лошо око на мен, ако не гласувам за себе си. а знаете че аз много държа на неговото мнение" :))



Тема Re: Гласуване.нови [re: bateventzi]  
Автор Deemer™ (Administrator)
Публикувано10.07.04 21:51



Е, ти пък сега. Не ни подстрекавай към лъжа..
Пък и аз можех да направя като mertyr и да се "въздържа от гласуване", но не го направих. аз си имам мои принципи, дори когато губя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.