Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:33 28.09.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Jon Van Caneghemнови  
Автор martyr (fallen)
Публикувано25.06.04 17:06



... няма да участва в разработката на Heroes 5, от стария екип създал Heroes тройката ще участва само Rob King . Малко ще ми е тъжно без гледната му точка, но нека изчакаме официалното демо догодина - да видим . Мога да се помъча да преведа цялото FAQ от UbiSoft ако има желаещи .



Тема Re: Jon Van Caneghem [re: martyr]  
Автор Roverandom3 ()
Публикувано25.06.04 17:19



Ми, хайде давай го. Сигурен съм, че има достатъчно желаещи.



Тема Re: Jon Van Caneghemнови [re: Roverandom3]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано25.06.04 17:23



Близо 100 тина въпроса-отговора са ... ще отнеме малко време :) ... ще "филтрирам" тъпите .

тук е оригиналния текст за по-нетърпеливите .



Тема Това е, за което ми стигнаха силите :нови [re: martyr]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано25.06.04 17:50



2D или 3D : Добре, нека го счупим това, всъщност не е голяма тайна - играта ще бъде рендвана в 3Д . Качеството на графиката ще бъде доста подобрено от това - повярвайте ми . Има и някой неща, на които да се обърне внимание, но за това има време и директно ще питам феновете за специфични неща в процеса .

Конзолни версии : Не може да се каже още . Ако направим милион продажби може даже да питате за gameboy/psp :)

История : Виждам тема по въпроса, и тъй като още го обсъждаме - съвети на тая тема са полезни .

Герои на бойното поле : Би трябвало да имам перфектен отговор на въпроса - останаха само няколко човека, които да елиминирам за да достигнем съгласие ;)

NWC материали по H5 : НЕ ! Започваме на чисто .

Underground : най-вероятно !

Skill/spell/създания system : обсъжда се сега, няма да ползваме стара а ще подобрим съществуващата .

Основни идеи : Да ! Вече има ядро на основната идея, но доста точки са още отворени .

Sandro : ще видим !

Multiplayer : Много обсъждане, всичко се обмисля .

Баланс между RPG / Стратегия : Мисля, че HoMM е стратегия .

Patching : Ще , ако е необходимо ... но това би значело - зле свършена работа .

Engine : Изцяло нов .

Сътрудници/работници : Не е решено още, за служителите на NWC - обмисляме .

Music : Ще бъде като във Heroes 5 :)

Demo : Разбира се !

Нови възможности : Заедно с нашият поглед над играта, те са причината да я правим - не можвм да споделяме за сега .

Sfx : Забравете каквото сте чували другаде .

Hotseat режим : Бях в Полски форум преди време - сигурно ще го има но ще наблегнем на Online за multiplayer

Phoenix : ще видим :) !

Системни изисквания : Когато я пуснем, системата ще се води стара . Всъщност вече е :)

Stacks : Да !

Вероятен старт : Няма да е 2004.

M&M 10 : Ще узнаете повече по-късно . Търпение !

PBEM (игра по пощата) : Обмисляме ... зависи от размера на сейвгейма .

Градове : Те определят структурата на играта

Мислили ли сте за Дракони : Да !

Camera : Ще бъде фиксирана за да не се "губят" играчите .

Размер на създанията : Работим по въпроса

Expansion или нова игра : Heroes 5 ще бъде логическа и истинска еволюция на серията, но по идея, ще остане вярна на принципите на предишните . Основната структура на играта ще остане . Това означава и, че ще опитаме някой нови неща .

Grail : обмисляме .

Време (дъжд, вятър) : Можем да добавим в интрес на доброто впечатление .

Дипломация : Няма да е основен ключ в играта, но ще може да се създават съдружия по време на мисия .

Обмисляме едновременно движение на фракциите, ще бъде ползвано до известна степен . Целта е да има по къс период между търновете и по-интересни multiplayer games.

Важна информация е, и че героите вероятно няма да участват директно в биткава . Ще имат повече влияние от колкото в Heroes 3 обаче .

Относно стария екип - все още преговаряме с Jon Van Kaneghem . Надяваме се да се присъедини, към решения касаещи дизайна . Rob King е под ръка, и не виждаме защо да не работим с него .

Ще имаме разграфено бойно поле - доста близо до Heroes 3.

H5 реално-времева стратегия ли ще е : НЕ !

Ще бъдат ли отделени пак мъртвите от демоните : Това е в границите на възможното



Тема Re: Това е, за което ми стигнаха силите :нови [re: martyr]  
Автор Deemer™ (___непукист___)
Публикувано26.06.04 12:02



жалко, че няма да излиза тая година. иначе така като чета мисля, че няма да е лоша...няма да е издън като 4-ката (надявам се!).



Тема Re: Това е, за което ми стигнаха силите :нови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.06.04 11:11



Като гледам тенденциите - вероятно ще е изцяло нова игра . Дано този път да наемат по-добри художници .



Тема Re: Това е, за което ми стигнаха силите :нови [re: martyr]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано29.06.04 11:58



мда...и аз на това се надявам..
и забравих да кажа...Благодаря ти, че ни преведе толкова много!!! Никой нямаше да се сети....(аз не мога да превеждам...)...едно голяяяямо БЛАГОДАРЯ от името на целия клуб...мисля, че няма да има някой, който да не е съгласен, че тва си беше чиста жертва от твоя страна...мерси, още веднъж!



Тема Re: Това е, за което ми стигнаха силите :нови [re: Deemer™]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано29.06.04 12:22



Чак пък жертва ... голям част от документа е насочена към хора от форума, от където го взех ... нея не съм я превеждал ... няма смисъл .

п.п. Темата е остаряла с няколко седмици . В момента Jon Van Caneghem е в NCSoft (

) и разработва масивно-мултиплейър-онлайн-ерпеге (mmorpg), което вероятно пак няма да е лошо (когато излезе) ... така, че можем да забравим неговият поглед над нещата ... мамка му ... той е автора на King's Bounty, Heroes 1-3, M&M 1-7 и куп други ... това е все едно да гледаш звездни войни, които не са правени от Лукас



Тема Re: Това е, за което ми стигнаха силите :нови [re: martyr]  
Автор Deemer™ (Forbidden)
Публикувано30.06.04 13:10



мдааа..или все едно да гледаш терминатор, в който не играе Арнолд и Линда Хамилтън...
Е, да се надяваме че и без неговия поглед ще стане добре...след 4-ката ни го дължат...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.