Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 20.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ? :)нови  
Автор Deemer (НеПуКиСтКа)
Публикувано12.05.04 00:37



Каква музика най-добре ви предразполага за игра? и изобщо слушате ли музика докато цъкате Heroes? Много ми е интересно да науча какво слушате.
Аз си имам една песничка, която и сега в момента да я чуя винаги ме подсеща за Хироуса, щото обикновено докато играя само нея слушам - Rammstein - Ich Will
А пък докато слушам Linkin Park - PPR Kut винаги се сещам за добрия старкрафт...ми вие?

sHaDoW



Тема Re: ? :)нови [re: Deemer]  
Автор The Fallen Angel (Dog 4 Life)
Публикувано12.05.04 13:19



Секи път като чуя пойзън на продиджи се сещам за хироуса


I trust two guys, one's God, and one is my gun

Тема ахаханови [re: The Fallen Angel]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано12.05.04 13:35



А дали си леймър?

Аз слушам АЗИС! Особено като играя Heroes, но може и Милко и Мира да си пусна ахахаха!



I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.

Тема Re: ? :)нови [re: Deemer]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано13.05.04 11:40



Като чуя Keeper of the seven keys на Halloween или Smoke on the water на Deep Purple се сещам за времето когато на един кампейн на ROE като начинаещ едно копеле ме гонеше три месеца от замък на замък



Тема Re: ? :)нови [re: Deemer]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано13.05.04 14:26



никаква
щото преди винаги като играех хироус и все някой ще ме тормози по кю-то.
и трябваше Alt+Tab => музиката се прекъсва => аз се дразня



Тема Re: ? :)нови [re: spider4o™]  
Автор Deemer (НеПуКиСтКа)
Публикувано13.05.04 15:24



ами решението е много просто ва. или се даваш на кю-то инвизибъл, макар че малките хакерки като мен пак те надушват, или се пишеш *AWAY или просто си ффлайн и готово
Никой не те притеснява по кю-то => не трябва да натискаш Alt+Tab => не се дразниш => отговаряш на тая тема с мнение, както всеки друг.

sHaDoW



Тема Re: ? :)нови [re: Deemer]  
Автор spider4o™ (fnac­)
Публикувано13.05.04 19:19



аз ако искам, можеш и да не ме надушиш, защото си от отбора на псевдохакерите. там е работата, че винаги съм инвизибъл и въпреки това ми пишат (аз away не ползвам). а не трябва оффлайн, щото кю-то ми е важно, въртя си далаверки с Испания.
Така все се намира кой да ме притеснява => трябва да натискам Alt + Tab => дразня се => не слушам никва музика докато джиткам Хироус (щото само на Хироус ми спира саунда...нещо е преебана мойта версия)



Тема Re: ? :)нови [re: spider4o™]  
Автор Deemer (НеПуКиСтКа)
Публикувано13.05.04 20:29



ХиХиХи...ако направиш така, че да не те надуша не знам колко време ще трае...докато не си поставя за цел да те надуша....пък ти после се оправяй както знаеш.

sHaDoW



Тема Re: ? :)нови [re: Deemer]  
Автор Bamfi (Ixian)
Публикувано13.05.04 23:24



когато играя heroes, обикновено слушам godsmack...или korn...

So make me believe
Just take me away from this hell I've created


Тема Re: ? :)нови [re: Deemer]  
Автор Val™ (kewl)
Публикувано24.05.04 20:00



Manowar ;-)

Все като ги послушам и ми се прииграва с Barbarians (H4) :-)))

Powered by telerik fuel. Sometimes by vodka.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.