Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 24.05.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема WOG - кампаниинови  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано22.04.04 15:48



Някой минавал ли е кампаниите на WOG, особено тая дето почваш с един peasant?



Тема Re: WOG - кампаниинови [re: bubostar]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано22.04.04 20:26



ммм...аз не съм....сорка...аз съм на СОД

sHaDoW



Тема Re: WOG - кампаниинови [re: Deemer]  
Автор Excellence (E po4ti)
Публикувано23.04.04 08:01



Всъщност аз съм минал само първата карта от тях!За съжаление

На втората винаги за бивам в момента когато трябва та се настроят 4 зиелота за да минеш през една полянка, ако това ти стига питай!

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: WOG - кампаниинови [re: Excellence]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано23.04.04 09:34



аз съм по-напред зелотите ги минах, после отиваш в града и го разрушаваш (подпалва се и гората около него) чакаш 2 (или 3) търна и се отваря пътека през гората. сега трябва да си построиш нов град, обаче точно в този момент се появява Fog of war и ти скрива картата, хода ти намалява и времето не ти стига да влезеш в новия град и така..... нямам никаква идея кво да правя.....



Тема Re: WOG - кампаниинови [re: Excellence]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано26.04.04 14:22



Въпроса ми беше конкретно за първата карта
Как минаваш през крусейдърите само с един селянин?



Тема Значи...нови [re: bubostar]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано26.04.04 16:47



Трябва да направиш последователност от действия, така 4е войникът, който е на другата част от картата да се присъедини към армията ти, да оставиш селянина малко преди рицарите и да се скриеш. Не трябва да се биеш с тях, спокойно! Те ще го нападнат и тогава ти се освобождава пътя...Айде успех!

Абе може и да съм объркала нещо, ма тва го играх преди година и нещо и не помня вси4ко много добре !

I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.


Тема :)нови [re: none]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано26.04.04 16:49



Можеш да стигнеш до новия град, но трябва да се оттървеш от по-бавните си единици в армията, така ти се увеличава ходът!

I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.


Тема Re: :)нови [re: Arch | Lamerka]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано27.04.04 10:09



я обясни малко по-конкретно кои единици точно (не съм си бутал сейва от месеци, щото като се мъчих 2 дена ме хвана яд.... )..... може и на кю-то: 244927425.



Тема Re: :)нови [re: Arch | Lamerka]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано27.04.04 10:30



10х
Ще пробвам



Тема Re: WOG - кампаниинови [re: none]  
Автор Excellence (E po4ti)
Публикувано28.04.04 17:32



Какво по точно трябва да се направи при тия зиелоти! ото мразя недовърхените работи, а тая е точно такава!!!

И сам воинът е ... САМ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.