Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:35 21.06.24 
Игри
   >> Heroes
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мдааанови [re: bubostar]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано28.04.04 13:57



Прав си - наистина всичко се изчерпва така ... Важното е, че магиите рулират!




I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.

Тема E...нови [re: Wood Elf]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано28.04.04 14:00



Мда, тва ми се въртеше в главата, ама понеже днес се сресах, не съм много рошава ! Иначе и аз понякога прилагам такава тактика като твоята ...
Колкото до Berserk - кой квото ще да мисли, тва си е супер магия, и е много забавна - всеки път като я правя, ми е смешно ... тва че не съм нормална е едно на ръка, разбира се.

Дай още загадки, pls!!!!



I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.

Тема Re: E...нови [re: Arch | Lamerka]  
Автор CuO (CuZero)
Публикувано28.04.04 14:35



биткаджийските ми са:
slow
resurect
blind
clone - особено важи ако си с Титани

игрови:
town portal
ии тази ... ееехх как се казваше, дето ти даваше точния брой и умения на противника и съответните му намерения към теб ... аз го приемам малко и като чийт де :) защото всеки ден разглеждаш, къде каква армия има и дали иска да се присъедини, и когато са ОК, просто отиваш и си ги взимаш :)



Тема Re: TOP 3 magicнови [re: bubostar]  
Автор Excellence (E po4ti)
Публикувано28.04.04 18:02



Е тъй като аз играя с ограничения,моите са:
1. Slow
2. Cure
3. Resurection//Berserk(koeto se padne)

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Хммм...нови [re: bubostar]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано28.04.04 22:46



аз пък не използвам много магии...моята тактика за игра може да изглежда и даже бъзлива. защото аз едно на ръка, че задължително преди сградите за единиците се развивам до столица и чак после купувам армията...и друго, че отивам да се бия с някои монстър САМО ако съм сигурна, че няма да вземе жертви. не знам тактиката на компа каква е, но (играя на топ, защото е най-честно) почти никога не ми идва с армия, равносилна на моята. за това и магиите по-скоро са ми излишни...но героя ми е специалист в метеор-а и за това просто се изкушавам.
Иначе верно изглежда все едно ме е шубе или ми се свиди армията. обикалям си около замъка докато не натрупам размазваща армия и чак тогава потеглям. ама пак гледам да съм си близо до замъка за да си я подсиля по някое време, макар, че много рядко се случва да дам очебиини жертви.

sHaDoW



Тема Re: Хммм...нови [re: Deemer]  
Автор bubostar (дедо)
Публикувано29.04.04 14:52



Имаш поща

Прочетох някъде, че играеш само random и картите от играта, затова ти пратих двете най-добри за мен правени карти - Empire of the world 1 и 2
Дано ти харесат



Тема Не си праванови [re: Deemer]  
Автор Excellence (E po4ti)
Публикувано29.04.04 15:23



провери, но ако играеш на поголяма трудност и компа играе по-интелигентно!

Не става въпрос само за пари, а за начина по които си провежда битките,пази армията и героя!!!

На пешка, кон, топ когато губи битката компа никога не бяга или не се откупва!!!Поне на мен не ми го е правил тоя номер!!!

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Не си праванови [re: Excellence]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано30.04.04 03:33



ха? при мен, ако ще и на пешка да играя компа много често ми бяга.
да, забелязала съм, че играе някак по-интелигентно, но си мислех, че само на мен така ми се струва. и мисли повече, когато е на ход.
Но пак не може да ми се опре.
като каза, че не съм права мислех, че говориш за тактиката ми. хех...щях да ти се нахвърла (но с най-добри чувства разбира се ), защото до сега не съм се подвеждала поне за това.

sHaDoW



Тема Re: Хммм...нови [re: bubostar]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано30.04.04 03:37



на скоро свалих същата карта, обаче 1...но още не съм я играла. сега съм на диабло3.х3м която много ме фени и я препоръчвам
Иначе много благодаря...

sHaDoW



Тема Re: Не си праванови [re: Deemer]  
Автор Excellence (E po4ti)
Публикувано30.04.04 23:50



че то не е казано като обида или нещо подобно!

Това е моето мнение за равенството между играч и комп.

И сам воинът е ... САМ!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.