Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:49 02.07.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Най-увлекателната карта, която съм игралнови  
Автор martyr (fallen)
Публикувано30.03.04 15:44



Myths and Legends (XL) . Може да отнеме седмица минаването й ... на impossible ми "влязоха" със 65535 Arch Devilа и се отказах . В края има неприлично количество Giants, които трябва да се "предвидят" . Кои са вашите любими карти ?

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Не е еднанови [re: martyr]  
АвторExce (Нерегистриран)
Публикувано30.03.04 18:39



Много са, но пробвай:

Angelic Pride-Episode1-3(ili 4-6)

Titanic Pride - Episode (Обратното)

Devils Pride- episode 7-9

The lord of War

Кампаниите :Attack2-(Българска и готина, за трудност не говорим МОЖЕ да започнеш на 200% или да играеш на IMPOSIBLE(голям избор))

И т.н.



Тема Re: Най-увлекателната карта, която съм игралнови [re: martyr]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано30.03.04 19:56



от готовите карти нямам любима...защото всичките съм ги играла....не че ги знам на изуст, ама долу-горе се сещам вече кое къде е...
за тва си права от рандъм мап...ама много се радвааааааааам.....малиииииии....клубче...........йееееееее........алеее...супер ного се кефа....баси готиното клубче...тва клубче е най-готиното от всички!!! нали?????????



Тема Шегуваш сенови [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано31.03.04 09:26



Изиграла си всички готови карти за НММ3???
Това не може да е истина!!! Аз имам 2 СД-та с карти и кампании. Изкарал съм с тази игра няколко години и не съм ги изиграл всички

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Най-увлекателната карта, която съм игралнови [re: Deemer]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано31.03.04 10:41



Е хайде успокой се де :) клуба е реалност вече, благодарение на феновете, които гласуваха за него . Нека понатрупа малко постинги, че после ще трябва да се вземат и "некой решения" .

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Най-увлекателната карта, която съм игралнови [re: martyr]  
Автор Witcracker (Certifiable)
Публикувано31.03.04 11:09



Ми то има бая готини карти ... Май подобна на Myths and Legends (XL) е Asmirth или нещо подобно беше, и там ставаше дума за някакви неприлични бройки от най-силните единици и бая дълго се играеше...
Моята любима е Reign of Fire , само че е WOG карта. Направена е като RPG игра, много добре изпипана. Gelu's Legacy също не е лоша, тя е на 2 части. Абе доста хубави карти има ...
Deemer4e, не може да си изиграла вси4ки готови карти в Нета, та ако ще и по цял ден само това да правиш ...


So many idiots,so few bullets...

Тема Re: Шегуваш сенови [re: Excellence]  
Авторzonko (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 11:19



Ами, че може ли и ние да се обогатим покрай тебе? Аз имам към 200М карти и честна дума вече са ми скучни...:)
А да си ги свалям тия 2ЦД-та от нет-а, просто не се наемам...
Има ли някакъв начин да си ги препишем, а?
Поздрави!

п.с.
Честит клуб!



Тема Re: Най-увлекателната карта, която съм игралнови [re: Witcracker]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано31.03.04 11:45



Това Asmirth ще го потърся да го видя ... обичам карти, където можеш да разгърнеш пълния потенциал на героите . Малко е скучно да свършва още докато качиш по 14-15 ниво ...

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Шегуваш сенови [re: Excellence]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 13:22



не, не се шегувам...не че ги знам на изуст (май се повтарям) ама като пусна някоя карта от готовите и започвам да си припомням тука кво има...там кво има...и така....
само кампании не съм играла...освен оная със тия зелените стрелци (забравих им името, ама се чуда - знаела ли съм го някога?) и тогава набутах кодовете....щото се ядосах че кентавърите ми точат ного от стрелците...



Тема Re: Най-увлекателната карта, която съм игралнови [re: martyr]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 13:25



не, наистина страшно много му се кефа и страшно много ви благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.