Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:14 28.09.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Анкета...нови  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано02.04.04 17:36



Моля да отговорите на следните въпроси...знам, че някои съм ги задавала, но...
1. Любима раса
2. Любим герой
3. Любима бойна единица
4. Любим артефакт
5. Любим скил
6. Любима карта
7. Как предпочитате да играете - сами или в отбор с компи?
8. Горната или долната земя предпочитате?
9. На коя версия играете?
10. 3 или 4...? защо?
11. Впечатления или бъгове в хироуса, които сте забелязали.... ако има такива де :)


Ами това са въпросите, на които моля да отговорите...надявам се да не са много.... :))

Посредством тази анкетка мисля, да направим една топкласация за препочитани раси, герои, карти, артефакти и др. за това се надявам да се вклюяат повече хора за да бъде класацията по-обективна

Редактирано от Deemer на 02.04.04 18:29.



Тема Re: Анкета... [re: Deemer]  
Автор Arch | Lamerka (ARCH-FIEND)
Публикувано02.04.04 18:30



Не че не знаеш моите отговори, но ...

1. Любима раса
Tower, Castle, Necromancery - зависи ...

2. Любим герой
Solmyr, Thant, Gelu, Dracon, Kyrre

3. Любима бойна единица
Хаха, еми Archangel и Titan

4. Любим артефакт
Ехехе, какъв въпрос ... Те тука ме заби ...Angelic Alliance, има си хас ...

5. Любим скил
Earth Magic

6. Любима карта
Вчера почнах една страхотна, на WOG, около 400 КВ, правена от над 15 човека, мисля, че тя ще ми е новият фаворит, обаче името й беше сложно, не го помня, иначе засега е Reign Of Fire

7. Как предпочитате да играете - сами или в отбор с компи?
Еми обичам срещу хора, щото компа е яко тъп, ама иначе сама...

8. Горната или долната земя предпочитате?
Горната хаха ...

9. На коя версия играете?
На WOG 3.57 f

10. 3 или 4...? защо?
3, еми по ме кефи идеята там... сложно е за обяснение


11. Впечатления или бъгове в хироуса, които сте забелязали.... ако има такива де :)
Има да, много бъгове има ...
Ми как да ти кажа ... Аз като de_bugger много съм виждала, само че помня ли ги...WOG-а има много бъгове също, може да влизаш по няколко пъти в Adventure Cave например, и да качваш experience като луд... Такива нещица. Е, търпят се де ...



I hit him to get his attention.I shot him to calm him down.I killed him to reason with him.

Тема Re: Анкета... [re: Deemer]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано02.04.04 18:45



Чакайте ве...аз най-важното забравих - моите отговори да дам :)

1. Любима раса
Dungeon

2. Любим герой
Deemer

3. Любима бойна единица
Minotauer, Black Dragon

4. Любим артефакт
Diplomacy Ringh (абе пръстена с дипломация...нито знам как се пише дипломация, нито пръстен...абе важното е, че се опитвам...и че вие ме разбрахте :) )

5. Любим скил
Earth Magic, Diplomacy, Logistic, Inteligence...

6. Любима карта
Random map...от другите нямам любима :)

7. Как предпочитате да играете - сами или в отбор с компи?
Ами аз предпочитам в отбор..има си и предимства...ама най-много в отбор с още един...повече не :)

8. Горната или долната земя предпочитате?
Горната :)

9. На коя версия играете?
нещо беше....оф годс...ама нея ми я донесоха оня ден :)

10. 3 или 4...? защо?
3...дълго е за обяснение...но съм категорично зад 3 и 3 е категорично зад мен :)

11. Впечатления или бъгове в хироуса, които сте забелязали.... ако има такива де :)
мнях...бъговете са само в човека с/у монитора :)

това беше от мен...очаквам включване и от другите :)



Тема Re: Анкета... [re: Deemer]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано02.04.04 20:21



1. Nercopolis
2. Sandro
3. Lich
4. Armor of the damned
5. Earth Magic
6. Myths and Legends
7. solo
8. отдолу, на тъмно
9. всички ... даже в момента на единицата :)
10. 3 ! По-сериозно изглежда !
11. Тъпото кастване на магии по два пъти . Всичко трябва да е честно . Дори спрямо компютъра !

Microsoft knows more than 1 way to shit on themselves !


Тема Re: Анкета...нови [re: martyr]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано02.04.04 23:46



благодаря :)
мисля, че ако запазим добрите си приятелски отношение (говоря за всеки спрямо всеки) ще направим клуба едно наистина много хубаво и приятно местенце...дано всеки да се чувства добре
Наистина много се радвам.... Дано да ви е хубаво...полагам всички усилия...наистина....
кажете какво още искате да направим с клубчето...аз съм "ЗА" всяка идейка която предложите



Тема Re: Анкета... [re: Deemer]  
Автор Wood Elf (Rookie)
Публикувано05.04.04 10:43



на повечето въпроси не може с един отговор да се каже, но все пак...

1. Любима раса
Necropolis - за големи карти, Castle - за малки

2. Любим герой
Не им помня имената :)

3. Любима бойна единица
по-добре дай класация за единици от всяко ниво - така всеки ще даде по нещо от 7 лвл, а има и други хубави

4. Любим артефакт
Angelic разбира се, а иначе от единичните оня медальон дето дава +3 на късмет и морал

5. Любим скил
доста са и по различни причини, но като че ли без земни магии не може - заради Town portal, slow, съживяването и др.

6. Любима карта
много са

7. Как предпочитате да играете - сами или в отбор с компи?
сам, вбесявам се когато имаm съюзник

8. Горната или долната земя предпочитате?
според замъка, но по принцип горната

9. На коя версия играете?
3

10. 3 или 4...? защо?
3 - 4 така и не я захапах като хората

11. Впечатления или бъгове в хироуса, които сте забелязали.... ако има такива де :)
за бъгове не знам, но има някои неща които обезсмислят играта. Пр: Dimension door, Town portal, Diplomacy, Съставния артефакт дето дава Личове, онези ангелски крилца... По принцип не играя с герой който има Diplomacy.

А за бъгове - тези дни играх една карта, дето по едно време моя герой когото и да погледнеше му виждаше армията - все едно използва Vision, обаче нямаше изобщо такава магия, а и кьорав артефакт нямаше по него. По едно време спря да ги вижда - така и не разбрах какво беше това.

А да питам - то май не му е тук мястото, ама докато съм се сетил. Има ли връзка между трудноста която си избрал и това как играе срещу теб комп. Тези дни се поизхвърлих и започнах една карта на последна трудност - цар. Бе този комп много захитря - само с едни Wait-ове ми се биеше, скъса ми нервите. Обикновено напада като бик - с рогата напред, обаче този път...



Тема Re: Анкета... [re: Wood Elf]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано05.04.04 13:03



ами не знам, за трудността на компа, но най-честно е да играеш на топ :) така и ти и компа започвате с равно количество ресурси...ако играеш на 200% ти започваш с нула, а той - все едно си ти на пешка :)
Иначе и аз съм забелязала, че много се бави на цар



Тема Re: Анкета... [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано05.04.04 17:06



1.Нямам(но на малки карти прдпочитам Товер, мразя Инферното)
2.Би трябвало да е Ниила(ако съм с товер), иначе Мюлих(ама тои се брои за бъгав герои)
3.??? Няма еднозначен отговор(какво ще кажете за Азуре Дракон)
4.От съставните бронята която каства 4 магии(не и помня името) и Eleksir of life(25% повече живот+4), иначе наметалото за скорост
5.земни магии, Офенсе
6.Толкова са много че няма смисъл да ги почвам
7. сам, ако картата е с партнъор правя всичко възможно комп(парт) да си остане рехав та да не пречи- под всичко възможно да се разбира купуваш герпи в неговия замък и го успиваш на входа(така комп.остава без кадърна армия и си кротува)
8.горна
9.SOD
10. сега съм се запалил на 4-ката.
11.Бъгове колкото искаш,за двоината магия се писа, ама да вземеш героя на партнъора е вече гадно.

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Анкета... [re: Deemer]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано06.04.04 00:28



само да кажа, че пак си минавам на добрата стара версия - The Shadow Of Death



Тема Re: Анкета... [re: Excellence]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано07.04.04 00:34



ама да вземеш героя на партнъора е вече гадно.
Хах, като каза тва ме подсети за един случай...тва беше още в началото, когато те първа се учех (то не, че сега си знам, де...ама...)и тогава бях набарала няква карта, на която трябваше да играя с друг комп...помна че му сипах разни неща - пари, ресурси, артефакти и разни други хубави нещица, а него по никаф начин не можах да го принуда да ми пусне нещо...баси гадната работа...поне да бяхме направили трампа с него.
Добре, че не можех да му купувам в замъка, ще и там щях да му построя, разни нещица и после двойно щеше да ме е яд...
абе направо сме Madness people, voodoo people




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.