Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 26.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Любима раса и герой...Любима бойна единица :)нови  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано30.03.04 20:00



Аз от година вече играя само с Дънджън и Диймър...а
а кои са вашите любими?? много ми е интересно да науча....
Мене ме кефат от мойта раса Черните Дракони...(както се вижда от титлата ми)...ама искало те да не ме кефат де :)
и също се къдра от кеффф и на Минотаврите....
слушкам ви



Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: Deemer]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано30.03.04 23:32



Не го разбирам тоя шах много ама играя с Rampart... и съм слаБ!

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: MichaelLeRoi]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 00:00



ами и аз преди играех с тая раса...ама после реших че Дънджъна е много по-добра...
защото погледнато от страни рампарт има само един стрелец....и единсвеното летящо, като изключим Голд дракона е Пегаси-то....което не е много добре...
а пък аз съм забелязала, че винаги когато имам към 150-200 пегасита компа първо тях се опитва да изтреби в битка...и все тях атакува....
иначе Еднорозите не са слаби..мен те най-много ме фенат от тая раса...
ама нали ти казвам, че кофтито и е само тва че бойните единици повечето само пълзат и стрелеца е само един...
иначе като дигне ъпгрейда става як...и по два пъти стреля пича



Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: Deemer]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано31.03.04 00:18



... и първо по него стрелят като атакуваш някоя крепост, а Пегаса като влезне в крепоста му се нахвърлят като "куцо пиле домат", но пък дракона (както и повечето) може да млати по двама на веднъж, лошото е понякога, че сам ставаш жертва на огъня. Иначе най-много се нервя на въмпирите и все гледам да ги стрелям.
Преди играех с Castle, ма нещо не ме накефиха и за това ги смених.
Иначе харесвам и дърветата с шамарите. А мисля че във "Властелина на пръстена" те участваха, но под друго име (Енти)...

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: MichaelLeRoi]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 00:26



дам, тва за дракона си е верно и е много кофти факт...
Кастъла също е хубава раса...с двама стрелци...но някак си е много...как да кажа...обикновена....иначе тя е за препоръчване, ако те първа започваш да играеш, защото е по-близка до човешката
Абе играта си е много здрава....разнообразна е на опции и понеже е стратегия с много различи варианти не може да ти омръзне



Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано31.03.04 04:39



Аз май нямам такава, имам предвид раса!

Но за малка карта май предпочитам Tower(срещу много противници), а Confuks-a изобщо не го харесвам, прекалено бъгав е !!!Евтини единици, Лесно се строят и се пръкват по много!!ЗАТУЙ

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема За минотаврите [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано31.03.04 04:46



Абе те са готини ама на 4-ката направа могат да те разплачат(50% шанс да блокират удар или стрелба)

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: За минотаврите [re: Excellence]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 08:16



упс.... Не забравяйте че мойта тема беше Х3, а не Х4 по разбираеми (или по-точно неразбираеми) причини....
Но на 3-ката Минотаврите много си ги уважавам аз...
абе 4-ката съм я играла няколко пъти...имам я тука на компа....ама тия няколко пъти на пресекулки поне 20-ина пъти съм се отказала тотално от живота и от Х4....и следващия път пак почвам да го уча с надежда и пак и пак и пак!!!
Много отвратителна 4-ка...много бъгава...много!



Тема Re: За минотаврите [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано31.03.04 09:19



"Въпрос на вкус"- казало кучето и си близнало под опашката

Ако можеш намери си българската версия и почни кампаниите! Историите са увлекателни, а обясненията за намерените артефакти още повече

Пробваи!!!

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема За расите.... [re: Excellence]  
Авторnone (Нерегистриран)
Публикувано31.03.04 09:56



аз предпочитам Tower-a, но и Dungeon-a не са лоши.... Иначе отначало като почвах бях все с Castle, ама ми писна.... Напоследък пробвам Rampart и не са никак зле (не харесвам само дърветата :(((( ) 4ката на мен ми е супер тъпа, верно че е въпрос на вкус, но очаквах мнооооого повече като я обявиха, но уви......




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.