Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:42 29.06.24 
Игри
   >> Heroes
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :)нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор breathless (eternal)
Публикувано31.03.04 15:08



почти всички са минали един период в който са играли почти само с рампарта...

...has no one told you she's not breathing?


Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: Deemer]  
Автор breathless (eternal)
Публикувано31.03.04 15:11



не е чак толкова зле това за драконите защото ти можеш да предвидиш как да не удряш и по свои единици, но компютъра не може...
и чрез тази им слабост в някоя драгон утопиа имаш доста по голям шанс да победиш, само чакаш да те обградят и да се опарят сами:))

...has no one told you she's not breathing?


Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: breathless]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 16:54



така е....важно е докато свикнеш под къф ъгъл да ги пържиш :))
бтв Добре си Дошла в нашно клубче...не е ли готино, а??



Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: breathless]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 17:09



е, ако трябва да сме честни и аз трябва да кажа че Черния Дракон ме кефи най-много, ама не знам що много си уважавам Минотаврите....на който и да го кажа все ми се смее, ама не знам...много били дървени...ама мен много ме фенат те
Иначе споед мен е добре да имаш...както им каза ти - скил....
Дипломация...Ърт меджик....уиздъм....(експерти разбира се) ама сега за други не се сещам толкова открояващи се... :)))



Тема Re: за Х4 [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано31.03.04 18:29



аааа не съм съгласен!

Трябва да има герои за да вземаш мини или замъци(Външни сгради). Все пак те се явяват един вид твои емисари, а пък армията си е все тая(Не вдига левел).

За стрелеца помисли реално може ли стрелата да мине през дърво и да си прави пълно поражение???Не може!!!Обаче разделянето на шестоъгълници в 3-ката е много удобно< на 4-ката направиха някакво поле ама не е много ясно!

И нбай-вече като решиш да прибереш нещо незаконно пазачите ти се нахвърлят, Мен лично тва много ме кефи(под сурдинка : след като съм поиграл на 4-ката и седна да направя едно мулти на троиката колко пъти съм внимавал как да застана за да не ме нападнат пазачите)

Предполагам навик

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Нормално е [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано31.03.04 18:32



такъв беше и прехода от 2-ката към 3-ката, а те все пак доста си приличат

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: Deemer]  
Автор Excellence (кой да ти каже?)
Публикувано31.03.04 18:39



Без да натрапвам мнение ама дипломацията е много бъгав скил, способен да развали и най приятната карта(лично за себе си съм си го забранил).
Някак о честно е без нея

И сам воинът е ... САМ!!!


Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: Deemer]  
Автор breathless (eternal)
Публикувано31.03.04 19:46



черният дракон рулз...но от дънджъна предпочитам мантикорите и скорпикорите...да, наистина дефенса им е малко нисък, но са бързи с добра атака...и са летящи:)
иначе мантикорите са силни, даже доста, хубава атака и хубав дефенс но са бавниии....
от скиловете...аз не обичам да ми се предават и да искат да ми развалят хубавата армийка с присъствието си някакви беззащитни мижави създанийца, затова и не си падам особено по дипломацията...пък и не печеля никакъв експириенс ако ги оставям да избягат, а експириенса е от особена важност...
хубав скил е ийгъл ай...още един начин да уча магии, а те са ми любими...при това от самия противник, подло но много полезно:))
а колкото до видовете мегжик-почти няма смисъл да имаш само един вид...а те се намират много трудно и рядко успявам да ги събера и четирите...затова взимам други полезни скилове като сорсъри, скулар/но той е полезен само при игра със съюзник, иначе почти си губи смисъла.../, мистицизм, лърнинг и може би лоджистикс-колкото по голям ход имам толкова по добре:))

...has no one told you she's not breathing?


Тема Re: Любима раса и герой...Любима бойна единица :) [re: Deemer]  
Автор breathless (eternal)
Публикувано31.03.04 19:58



готино е, нали затова гласувах за него...

...has no one told you she's not breathing?


Тема упс... [re: breathless]  
Автор Deemer (Black Dragon)
Публикувано31.03.04 21:47



пак съм се объркала....сорка...не съм видяла начи...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.