Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:55 19.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Satanism!  
Автор Corpsegrinder (непознат )
Публикувано12.01.01 11:24



Има ли тук сатанисти? А има ли сатанисти, които си вярват? Защото ако има, бих желал да ги попитам няколко неща!...

I am the voice you never listen to...



Тема Отг: Satanism!нови [re: Corpsegrinder]  
Автор Гpaxчe (минаващ)
Публикувано12.01.01 12:13



оууууууу .... give me mercy man! за кво са ти тия тикви неузрели ...

The Green Bean ;-)


Тема Отг: Satanism!нови [re: Гpaxчe]  
Автор Corpsegrinder (новак)
Публикувано12.01.01 12:51



i give nothing but sorrow...
she vidish shto sa mi tija tikvi



Тема Отг: Satanism!нови [re: Corpsegrinder]  
Автор Гpaxчe (минаващ)
Публикувано12.01.01 13:39



за тях бой, сръбска музика и никакво е***не

The Green Bean ;-)


Тема Отг: Satanism!нови [re: Corpsegrinder]  
Автор ViruS (стар клубар)
Публикувано12.01.01 21:33



Бе не са често срещани... може би музиканти, е ако ги вдъхновява да правят блек нема лошо ;-)

Come crawling faster
Obey your Master
Your life burns faster
Obey your Master
Master


Тема Отг: Satanism!нови [re: ViruS]  
Автор Eric Adams (новак)
Публикувано12.01.01 22:16



hahahha... tiq sa mi mnogo smeshni... to po centyra ako se zagledash wseki wtori s flanelka na black metal grupa e s pentagrama i t.n. na shiqta... heh... twa e ebati logikata, kato slushat black metal, daj da sa satanisti... che az kato slusham Manowar, oznachawa li che trqbwa da hodq s kon na uchilishte... :)



Тема Отг: Satanism!нови [re: Eric Adams]  
Автор SatanicSoul99 (новак)
Публикувано12.01.01 22:56



MARILYN MANSON: "Името на Докторът всъщност е Anton Szandor LaVey, основател и висш свещеник на Църквата на Сатаната. Това, което почти всички в моя живот неразбираха - от John Crowell до Ms. Price - беше, че Сатанизма не се отнася към жертвоприносителни ритуали, откопаване на гробове и възвеличаване на Дявола. Дяволът не съществува. Сатанизъм - това е да почиташ себе си, защото ти си отговорен за своето собствено добро и зло. Войната на Християнството срещу Дявола винаги е била война срещу човешките природни инстинкти - за секс, за насилие, самозадоволяването - и против връзката на човека със животинското царство. Идеята за Рая е просто един християнски начин да се създаде Ад на земята. "

oshte na
http://mar1lynman5on.seatch.bg/antonszandorlavey.html


Редактирано от SatanicSoul99 на 12.01.01 22:56.



Тема Отг: Satanism!нови [re: SatanicSoul99]  
Автор DEATH (непознат )
Публикувано13.01.01 16:23



" ДЯВОЛЪТ - е тъмна , скрита сила в природата , която отговаря за земните неща , сила , за която нито науката , нито религията имат някакво обяснение .
САТАНАТА - е духът на прогреса , вдъхновителят на всички велики движения , които допринасят за развитието на цивилизацията и напредъка на човечеството. Това е духът на бунта , който води към свобода , олицетворението на всичики ереси , които освобождават . "

непознатА


Тема Отг: Satanism!нови [re: DEATH]  
Автор Corpsegrinder (новак)
Публикувано14.01.01 22:03



Не знам откъде сте ги взели тези цитати и да ли им вярвате, но ако е така вие сте или луди или много заблудени или ви мързи да се замислите поне малко.



Тема Отг: Satanism!нови [re: Corpsegrinder]  
Автор DEATH (непознат )
Публикувано14.01.01 22:37



А аз се питам какъв сатанист си ти всъщност , след като дори не си чел тяхната библия (((

непознатА


Тема Отг: Satanism!нови [re: DEATH]  
Автор Гpaxчe (минаващ)
Публикувано15.01.01 12:04



сатанизмът по своята същност с нищо не е по-различен от най.лошия вариант на християнството. Абсолютно една и съща логика. Все пак иронията в нещата е взаимната доказуемост на двете противоположности . Т.е. твърдиш ли, че има САТАНА автоматично твърдиш и, че има ГОСПОД. Всеки може да се напише сатанист, но тези малки сладурковци дето се размяткват с пентаграмите са пълна смехория! Те дори не могат да различат пентаграма от звездата на Давид!

The Green Bean ;-)


Тема Отг: Satanism?нови [re: Corpsegrinder]  
Автор SatanicSoul99 (новак)
Публикувано15.01.01 19:44



po-skoro ti ne si mnogo naisno...
malko sa horata koito sa razbrali sashnostta na Satanizma, ne kazvam che az sm ot tiah, az VSE OSHTE se ucha...





Тема Отг: Satanism!нови [re: Гpaxчe]  
Автор DEATH (непознат )
Публикувано17.01.01 00:00



Сатанистите са хора , които отказват да вървят в крак със стадото от угояване към заколение ! Това са личностите , които не живеят по предписания , защото са господари на себе си и могат сами да определят съдбата си . Това са тези , които успяват да осъществят желанията и мечтите си , докато са живи . Те не служат нито на Доброто , нито на Злото , но могат да си служат и с двете , ако е необходимо . Те служат само на себе си - те СА себе си ! Те не са беззащитни . Тяхната проста тайна е , че следват законите на собствената си природа . Където и да са - те неистово се забавляват !

непознатА


Тема Satanism?нови [re: SatanicSoul99]  
Автор GRAVEDlGGER (непознат )
Публикувано18.01.01 13:43



Satanizma e nai typoto neshto, tova go priznavat hora, bez sobstveno mnenie, koito ne sa dovolni ot predostaveniq im jivot. Ako stava duma za zabavlenia i az gi izpitvam, i to sys sigurnost sa poveche ot vashite. Az sam Metal, slusham BLACK, DEATH i GRIND-CORE, natzist sym, no tova ne mi prechi da byda Hristiqnin.



Тема Май аз нищо не разбирамнови [re: DEATH]  
Автор ViruS (стар клубар)
Публикувано18.01.01 21:57



Аз пък си мислех, че им викат/ха хипита на тия дето ги описваш...

Come crawling faster
Obey your Master
Your life burns faster
Obey your Master
Master


Тема Чак па хистияниннови [re: GRAVEDlGGER]  
Автор ViruS (стар клубар)
Публикувано18.01.01 22:04



Е виж християнството /умишлено с малки букви/ е още по-тъпо животно...

Come crawling faster
Obey your Master
Your life burns faster
Obey your Master
Master


Тема не може да бъденови [re: DEATH]  
Автор Гpaxчe (член)
Публикувано22.01.01 15:27



ти си едно потресло ме с съдържанието на най-горната част на тялото си същество ... не мога да разбира, какви размери има тая твоя глава, че е побрала такова огромно количество глупости! Наистина впечатлително!


The Green Bean ;-)


Тема Отг: не може да бъденови [re: Гpaxчe]  
Автор DEATH (непознат )
Публикувано23.01.01 02:27



Жалко е наистина , че след толкова патетични думи от твоя страна излиза , че нещото , което е на твоите рамене не може да побере и асимилира човек като мен . Не се напрягай толкова ! Така или иначе никога няма да успееш )))

непознатА


Тема Отг: Satanism?нови [re: GRAVEDlGGER]  
Авторea_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.01.01 21:36



Hahahaha...glupotiata ti naistina me razveseli.Nazist bil mi i hristianin chak.Ta 2te si protivorichat.Hehehe..ti si prekaleno tup za da si jiv.I btw mislish li che na niakoi mu puka kvo slushash?



Тема Отг: Satanism?нови [re: SatanicSoul99]  
Авторea_anon (Нерегистриран)
Публикувано25.01.01 21:59



Kvo tolkva ima da mu se razbira na glupavia i elementaren satanism na Anton LaVey.I zashto vuobshte go e narekul satanism kogato niama nishto obshto s hristianstvoto? I tva vsushtnost triabva da e filosofia..tolkova e maloumno che trudno moje da se nareche filosofia.Prostotiite na LaVey sa si chista komersia.Za "neo"-metal maloumnici kato teb. :)



Тема Отг: Satanism?нови [re: ea_anon]  
Автор GRAVEDlGGER (непознат )
Публикувано26.01.01 18:53



Abe evreisko laino takova, ti si po-prost i ot maika ti, be. Natzistite sa hristiani, a ne proshlqtzi kato tebe. Hodi si smyrdi vyv "fakultato". Chuda se kak idiot kato tebe moje da se nareche METAL?!? Ti si skapana miusulmanska fashkiq. HITLER e izbival takiva kato tebe (evrei, turtzi, tzigani, kitaitzi). Zashto niama veche kontzlageri, za da se prisyedinish kym tqh.
P.S
Rest In Peace BASTARD!!!



Тема Отг: Satanism?нови [re: GRAVEDlGGER]  
Авторea_anon (Нерегистриран)
Публикувано26.01.01 19:20



Nachi az ne sam evrein,i mrazia religiite.Btw Hitler i slaviani e izbival iako ako ne znaesh.Sushto,ako neznaesh hitleristkata ideologia
vkluchva anti-hristianstvo.Ti iawno si niamash na ideia kvo e fashism.
Az ne se naricham metal..prosto slusham kvoto me kefi.
A ti si prosto porednoto idiotche. :)



Тема Re: Отг: Satanism?нови [re: GRAVEDlGGER]  
Автор ViruS (стар клубар)
Публикувано30.01.01 14:33



Само евреите ли защитават сами себе си?

Пък и май не си наясно нито с нацистката нито с християнската идеология. А само с изказванията си за Хитлер и нацизма си нарушил поне 2 божи /не го пипша с главна буква от уважение/ заповеди... не че на някой му пука

Come crawling faster
Obey your Master
Your life burns faster
Obey your Master
Master


Тема Re: Отг: Satanism?нови [re: ViruS]  
Авторea (Нерегистриран)
Публикувано30.01.01 20:41



Err..tva za men li beshe? (ViruS)



Тема Re: Отг: Satanism?нови [re: ea]  
Автор ViruS (стар клубар)
Публикувано31.01.01 15:51



Не... то всъщност аз се стараая да отговарям на мнението, на което искам, та понякога не изчитам другите отговори... а то в тия клубове все пак се забелязва структура ;-)

Come crawling faster
Obey your Master
Your life burns faster
Obey your Master
Master


Тема Re: Отг: Satanism?нови [re: ea_anon]  
Автор GRAVEDlGGER (непознат )
Публикувано31.01.01 19:26



Abe, prosto ne znam kak moje da si tolkova typ?! Ti si silno ogranichen, kato chalgadjiq. I osven tova sigurno daje ne pravish razlika mejdu fashizym i natzizym. Ami hvani se obrazovai malko. A tva che ne si metal se razbira po tova che si typ. Ti si niakakyv pozior, animatzioner, psevdo-metal, oshte po-losho ti si pozor. Ne znam samo kakvo imash protiv Hristiqnstvoto, ama i slabo me interesuva. Kakto veche ti kazah Hristiqnstvoto i Rasizma vyrvqt ryka za ryka.




Тема Re: Отг: Satanism!нови [re: DEATH]  
Авторanti (Нерегистриран)
Публикувано07.02.01 05:08



ama,otkare go prepisa tova,ma?!



Тема Re: Satanism!нови [re: anti]  
Автор GRAVEDlGGER (непознат )
Публикувано10.02.01 22:17



Samo taka! Satanism SUCKS!!!





Тема Re: Satanism!нови [re: GRAVEDlGGER]  
Авторea (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 18:49



satanism che sucks sucks ama Gravedigger da znaesh ti poveche sucks.



Тема Re: Satanism!нови [re: ea]  
Автор GRAVEDlGGER (непознат )
Публикувано14.02.01 18:58



Ti si strashno typ da znaesh. Hodi si pri typite chalgari be lainar. Na takiva kato tebe ne triabva da im se pozvoliava da se narichat Metali i da vlizat v toq klub.



Тема Re: Satanism!нови [re: GRAVEDlGGER]  
Авторea (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 11:08



predlagam ti da ne post-vash poveche zashtoto draznish



Тема Re: Satanism!нови [re: Corpsegrinder]  
Авторpsychoreligion (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 18:28



hi!i don`t like satanism and i can not understand people who like it.I think that it is horrible to be such a person.We are made to love life no matter how hard it is.I think that to be a Satanist means to be burried alive,to think that you live but you actually DON`T.You`re pretending that you live...SATANISTS DON`T LIVE!They hate life,love, Jesus...BUT EVERYBOY IS FREE TO CHOOSE ...I believe in GOD because that`s the official religion in my country,but i don`t hate such people I LIKE THEM because they `re persons just like me



Тема Re: Satanism!нови [re: psychoreligion]  
Авторea (Нерегистриран)
Публикувано16.02.01 19:46



I don't think you know what's satanism.Modern satanism has nothing to do with christianity - it's a life filosophy (a very stupid one).There is no satanist religion.
EVERYTHING you wrote is bullshit :)
Christianity is brainwashing lies - it's a politic (and so is Islaam)
The true life filosofy is budhism.



Тема Re: Satanism!нови [re: ea]  
Автор GRAVEDlGGER (непознат )
Публикувано23.02.01 14:41



A az ti predlagam da si go zavresh v shirokiq zadnik.



Тема Re: Satanism!нови [re: ea]  
Автор GRAVEDlGGER (непознат )
Публикувано23.02.01 14:50



Abe q hodi si slushai tvoq Marilin Manson i ne natrapvai na horata typoto si mnenie.



Тема Re: Satanism!нови [re: GRAVEDlGGER]  
Авторea (Нерегистриран)
Публикувано01.03.01 16:48



manson sucks



Тема Re: Satanism!нови [re: Corpsegrinder]  
Авторin_flames (Нерегистриран)
Публикувано15.03.01 21:12



Mi vij kvo,ima mnogo drisliovci,koito se imat za satanisti,samo 6toto po-golemiq im
brat im e kupil ANOREXIA NERVOSA ili DARKTHRONE za rojdenniq den.Az li4no ne se
imam za satanist,6toto dosega ne sam pravil koi-znae kvi ritual4eta ,a pak i sam
krasten.A ti misli6 li ze sa pozledovatel na SATANATA?



Тема Re: Satanism!нови [re: psychoreligion]  
Автор ViruS (®)
Публикувано15.03.01 23:39



'bah gi i prichinite:

I believe in GOD because that`s the official religion in my country

We Are Fighting With Power And Steel
Fighting For Metal Metal That's Real


Тема Re: Satanism!нови [re: in_flames]  
Авторdzver (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 05:28



ave lainio, trqq li da si pravil razni gadosti 4e da se misli6 za "istinki" stananist...
ili puk da si pozior v 4erni kojeni pantaloni obarnat krast i pentagrama ...
ave vie ste ludi s tiq bulshitz ot roda na SATANATA e takuv..ama Gospod bil nekyv drug ...horseshitz
az li4no ne vqrvam v nikvi religiozni tupni 6oto ne namiram smisal da sporq za ne6ta koito ne sum siguren dali vaob6te sa6testvuvat
slu6am black i grindcore kakto i NY hardcore i se kefq mnogo ama 4ak puk satanism
sr bratq ama ne mislq 4e da trabi6 na lqvo i dqsno az sum satanist az sum strait edge i slu6am samo death pokazva dokolko si fen
vsi4ko si e inside i ne me e.. koi kakvo haresva i za6to bil golemiq fen..
kakto i vas ne vi interesuva moeto mnenie ama az da si kaja phhhhhhhhh
aie

come and witness the harmony
drug yourself with life for free....




Тема Re: Satanism!нови [re: in_flames]  
Авторea (Нерегистриран)
Публикувано24.03.01 21:23



Mi vzemi napravi neshto ve basi! Shto ne si prenesesh domashnia lubimec v jertvoprinushenie?



Тема Re: Satanism!нови [re: Corpsegrinder]  
Автор evil_means (непознат )
Публикувано28.03.01 21:34



Абе, вие сте ебати лудия форум. Тая тъпа дето я поставих, без изобщо да и обръщам внимание се задържа на 1 страница вече 4 месец!!! ЛУДИ хора!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.