Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 23.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема PRO4ETI metul  
Авторpateto (Нерегистриран)
Публикувано15.11.00 19:30



abe...off povurnah ot mirizmata, koqto se nosi po internet ot vas skapani LAINA takiva.drehite vi sigorno ne sa prani otkakto ste se rodili.ayyyyyy
a kosite vi prili4at naaa...a 4yvali li ste za
greben:edno takova sus zupchi a za 4etka za zubi
i pasta za zubi.Mai ne.a?



Тема Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: pateto]  
АвторМег (Нерегистриран)
Публикувано15.11.00 20:09



Проста патко, разкарай се веднага, защото ако ми паднеш точно в тоя момент и преущина няма да остане от тебе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1



Тема Отг: Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: Мег]  
АвторEric Adams (Нерегистриран)
Публикувано15.11.00 21:59



huh... abe neshto mnogo symnitelno naposledyk zapochnaha da idwat w nashiq forum wsqkakyw wid rejvyrcheta, narkomancheta i t.n... opitwashti se da kajat neshto smisleno[w powecheto pyti neuspeshno] i bez da iskat da biqt na edna i syshta posoka... hah... hich nqma da se uchudq ako towa e edin chowek... hahaha... inache... samo shte wi kaja da si izbiwate komplexite na drugo mqsto... ne che mi prechite neshto, ama ste mi malko smeshni... nqkwi pikliowci i pikli hodeshti smyknati kato chuwali, shmyrkashti lepilo po ulicata da mi goworqt za moral... xaaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
+ towa kakto ViruS kaza, da ne mislite che dylgata kosa se poddyrja lesno... xa... za poreden si pokazawate/pokazwash nekompetentnostta.... ama ajde stiga tolkowa... otiwaj si w west-a, pij si wodkata, prawi si na muj/jena, slushaj si chartowete na mtv i jiwi zdrawi... ajdeeeeeee



Тема Отг: Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: Eric Adams]  
АвторOrange (Нерегистриран)
Публикувано16.11.00 18:31



Определено си прав - има някакви си същества, които се опитват да поизбият комплексите си за малоценност тук. Идеята е да не им се обръща никакво внимание, въпреки че, признавам си, снощи не ми издържаха нервите и се поразпсувах /Мег/...
И не мога да разбера защо подобни елементи си мислят, че щом слушаш метъл, то значи трябва да си пиянде, рошав, миризлив и т.н. Това, че вече една година не съм с дълга коса не означава, че не мога да си слушам музиката, кочто ми харесва!
Колкото до "квиченето" /както се изказаха някои приходящи елементи, има значителен брой състави, които си имат нежни женски "неквичащи" вокали, ама те нали онези там са си ограничени, това и да искат не могат да го разберат.
Както и да е........ Не ми се занимава повече да се разправям с идиоти /при това неграмотни идиоти/!



Тема Отг: Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: Eric Adams]  
Авторtechno (Нерегистриран)
Публикувано16.11.00 21:23



Kompleksi si izbivame nie, da znaesh. Az lichno ne stradam ot kompleksi i niama kakvo da izbivam. No bih izbila niakoi i drug Metal ako imah vuzmojnost. I spokoino i bez tova niamam namerenie da se zanimavam s vas, prosto iskah da vi uvedomia za sushnostta vi, ta da se opravite, ama vie ne prihvashtate. I ako iskash da znaesh lepiloto ne se smurka, a se luha i go luhat tzigancheteta po ulitzite, a ne reivurite. I ne sa narkomani a i da biaha po-dobre narkomani a ne alkoholitzi kato vas.



Тема Отг: Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: Orange]  
АвторCaleb (Нерегистриран)
Публикувано16.11.00 21:27



Ама защо им обръщате внимание, бе хора. Те пишлеметата недоклатени точно от това имат нужда - някой да им обърне поне мъъъничко внимание. Искат да се правят на мъже/жени - дето вика Ерик - да се заяждат с хора, ей така - от разстояние, за да не могат да си изядат боя. И понеже цял живот са ги плашили с големите лоши метъли идват да се правят на отворени именно в техния клуб.
Още един чисто психологически момент - защо си мислите, че първото нещо, в което тръгват да обвиняват е нечистоплътност. Защото всъщност като псуваш другите винаги несъзнателно виждаш в тях твоите собствени кусури...
Дайте да си говорим за метъл и ги заебете тия нещастници, че ако продължим да си говорим с тях още малко и съвсем ще ни наводнят.



Тема Отг: Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: techno]  
АвторCaleb (Нерегистриран)
Публикувано16.11.00 21:32



Познаваме ли се, бе пикльо?
Така убедено ми говориш, че чак се стряскам. Алкохолици като вас... Уау. Ще си помисли човек, че от години си пием заедно ракията...
Виж, имам едно конструктивно предложение - що не ни уведомиш за същността ни, ама на живо. Ще си направим срещичка, ще седнем, ще си поговорим, ей така дружелюбничко. Заеби го тоя интернет, дето ти дава толкова сили и увереност. Айде, кажи кога ще се видим.



Тема axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaнови [re: techno]  
АвторEric Adams (Нерегистриран)
Публикувано16.11.00 22:04



sega pyk i alkoholici stanahme... majko... hahahahaha... abe dobre che si ti, che da me razweselish malko... kato nqma kakwo drugo da kajesh... izmislqsh si neshto i weche sme takiwa... hahaaha... i pak she kajesh che nqmash komplexi, nali.... i dori i da priemem che sme alkoholici, se si mislq che da se drusash e dosta po opasno neshto, nali?
+towa, weche neznam kolko mnenie napisa tuka, dosega ne sym widql neshto smisleno i argumentirano ot teb...

PS Hah... ti shte mi kajesh che raverite ne dishali lepilo... predi dwe sedmici widqh dwama prycha smyknati kato chuwali, nahlupili si smeshni shapchici i s nqkwi cwetni ochila naj bezceremeno na ploshtad slawejko da dishat...



Тема Отг: Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: techno]  
АвторChe Guevara (Нерегистриран)
Публикувано17.11.00 16:50



I az ne izbivam nikvi komplexi sre6tu ujasnta vi muzika, no stanahte ujasni, vie raverite, sus gadnata vi muzkia, ako tova dunene moje vaob6te da se nare4e "muzika". Vseki den evtinite mediini magnati, kato MTV, VIVA i dr. se ishabqvat vse pove4e i pove4e, do kato stignat dunoto i prodaljat da kopaqt o6te po-nadolu i nadolu. Nima ne vijdam po TV nqkoi RAVE concert ili PARADE i vi vijdam, kakvi ste sme6ni, nadrogirani raver4eta v ekstaz, prili4a6ti na vle4ugi i 4ervei, koito se opuvat, kato zmii, Razsable4eni raverki, I drugi nasrani zadnici. Vijte kolko ste sme6ni.....

Drogiraneto e mnogo po-ujasno ot pieneto (kakto vie spomenahte), no vie ne go usaznavate...., kakto vie kazvate: "biaha po-dobre narkomani a ne alkoholitzi kato vas"



Тема Отг: Да се махаш от тук!!!!!!!нови [re: Мег]  
Авторpateto (Нерегистриран)
Публикувано17.11.00 19:43



ABE TI LI BE "МЕГ" NOO ORIGINALNO!!!AKO MI DADE6 6IBANIA TI ADRES 6TE TE OSMURTIA BE KY4KO!!!I TO NE6TASTNSTNA KY4KA!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.