Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 28.04.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Rage - XIII:Nai Velikia Metal Albumнови  
АвторOverhate (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 20:40



Bih iskal da napisha recenzia no takava muzika prosto ne se opisva
s dumi,a triabva da se chue!!



Тема Отг: Rage - XIII:Nai Velikia Metal Album [re: Overhate]  
АвторCaleb (Нерегистриран)
Публикувано05.10.00 23:59



Mda. Titanichno.
No malko izvestno u nas. Misleh si, che sum edva li ne edinstvenia fen na Peavy& Co, navurtasht se naokolo. Evala.



Тема Отг: Rage - XIII:Nai Velikia Metal Albumнови [re: Caleb]  
Авторизрод (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 09:23



това rage against the machine ли е или само rage



Тема Give me more ....нови [re: Overhate]  
АвторFixxxer (Нерегистриран)
Публикувано06.10.00 13:23



dajte poveche info be ?! Varnali li sa se nazad kam po-heavy zvuchene ili sa kato v Ghost ?! Kak e sas simfonichnite orkestracii ?!



Тема Отг: Give me more ....нови [re: Fixxxer]  
АвторCaleb (Нерегистриран)
Публикувано07.10.00 00:33



Ama ne be, tova e predishnia album - ot 98-ma i lichno men me kefi poveche ot Ghosts. Leko, melodichno i sus simfonichni zabejki, baia raznoobrazno i ideino albumche.



Тема Ха така !нови [re: Overhate]  
АвторCruiser (Нерегистриран)
Публикувано10.10.00 15:13



И на мен XIII повече ми харесва от Ghosts. Ghosts определено ме поразочарова - апатичен и монотонен. Ама Rage са си Rage. Просто не мога да се сетя с коя друга банда мога да ги сравня. И Пийви Вагнер си е вокал един път и композициите им са оригинални като структура, просто запазена марка. Аз все пак си оставам привърженик на линията им от Execution Guaranteed, Missing Link,Perfect Man. А Perfect Man си е перфектният им албум във всяко едно отношение! Жалко, че толкова се отдалечи във времето - чак в '88.
"Lingus Mortis" '95 (май беше годината) пък си го слагам на първо място в личната класация като взаимодействие между филхармония и метъл банда. Сори за Ларс Улрих & Co :-)))



Тема Отг: Rage - XIII:Nai Velikia Metal Albumнови [re: Overhate]  
АвторHELLFIRE (Нерегистриран)
Публикувано28.10.00 01:33



Kyde da si namerq albumi na Rage???



Тема Отг: Rage - XIII:Nai Velikia Metal Albumнови [re: HELLFIRE]  
АвторCaleb (Нерегистриран)
Публикувано29.10.00 00:31



Ако си от София - повечето им неща ги има в каталозите за записи от ОЧЗ и Хелхорс, с малко повече късмет можеш все още да откриеш някъде по сергиите диска на Ghosts.



Тема Отг: Ха така !нови [re: Cruiser]  
АвторFixxxer (Нерегистриран)
Публикувано01.11.00 17:05



много ги уважавам тия момчета от Рейдж. Имам един техен албум със филхармонията от Прага и много ме кефи но не му зная името. Има едно дълго Medley от около 10 минути . Много са яки ... препоръчайте ми други подобни техни албуми , щото за мен Ghost звучи по електронно отколкото симфонично , а Perfect Man го имам също




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.