Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 02.07.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема stiga be  
Автор chalga metal ili metal chalgar ()
Публикувано04.09.00 13:41



stiga s toia manowar be... ne vi li omryzna da spamite boarda s metal za 6-ti klas? btw na po kolko ste godini? tva che pishete tuka ne izkliuchva da ste vyv vyzrastta na metala za krale i veliki bitki (hahaha)... aide sega grabvaite warhammera (mozhe i tesla za tuturutka i chalga fans) i si zaviraite dryzhkata v gyza.

Тема stiga beнови [re: chalga metal ili met]  
Автор Fixxxer ()
Публикувано04.09.00 15:40



mi pishi ti za kvoto iskash...ta da stane po-intersno, s radost shte procheta kakvo teb te vylnuva osven samozadovojavaneto

Тема stiga beнови [re: chalga metal ili met]  
Автор Penguin ()
Публикувано10.09.00 02:03



Можеш да се оплачеш на арменския поп.

Тема Отг: stiga beнови [re: chalga metal ili met]  
АвторTOMI (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 21:48



INTERESNO MI E DA VIDIA KAKVO HARESVASH TI!
MOJE BI MARILYN M(H)ANSON ILI SPICE GIRLS!
TE NE SA ZA 6-TI CLASS! TE SA ZA 1-VI!!!



Тема Отг: stiga beнови [re: chalga metal ili met]  
Авторmanowarkata (Нерегистриран)
Публикувано21.09.00 21:55



ami kato ne ti hareswa hodi nqkyde drugade ili napi6i ne6to i ti - a ako iska6 moje i na u4ili6te da se zapi6e6 - toku wij nau4i6 ne6to - ili haresa6 nqkoe mace ot 1-wi klas!



Тема Abe q se osyznajнови [re: manowarkata]  
АвторEric Adams (Нерегистриран)
Публикувано22.09.00 23:23



Ti mi napomnqsh za nqkyf drishlio deto beshe pisal w spisanie XAOC che Manowar bili kato uchenichki w srawnenie s neznam si koj(nqkfa death ili black grupa beshe)
Ne moga da razbera tolkowa li si ograchen che ne mojesh da razberesh che black, death i drugite gluposti sa muzikalni inwalidi(kitarista ima eidn riff s 2 akorda, baranista bluska kato obezumql bez nikyf ritym a wokala si misli che pee bez da moje da wzeme edna oktawa naj weroqtno) prawejki se na strashni za da im se prodawat albumite...



Тема Отг: Abe q se osyznajнови [re: Eric Adams]  
АвторMarch (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 16:38



Ами то затова са различните стилове - да си мислят някои музикални инвалиди, че на света има само Manowar, защото не са чували doom, gothic, black, punk и т.н.... Не че не ги слушам и тях /Manowar/, ама не съм кон с капаци /както повечето хора тук/ и се интересувам и от други групи - всеки има свой начин на изразяване, свои възгледи, свои мечти... Като си нямате достатъчно мозък да разберете останалите видове музика - слушкайте си бандите от средновековието и си пийте бирата... То... не се налива от пусто в празно /мозък/...!



Тема Отг: Abe q se osyznajнови [re: March]  
Авторmanowarkata (Нерегистриран)
Публикувано24.09.00 22:10



1-во... Никой тук не е казал че не сме чували или не слушаме doom, gothic, black, punk и т.н.
2-ро...мога да ти кажа че повечето хора тук не само че са слушат такава музика но и имат някакво музикално образование и музикалните инвалиди си ги запази за себе си (щом се считаш за такъв)
3-то... ако тук имаше коне( за капаците няма да говоря)щеше да им е много трудно да пишат ... а ако има... прости ми че те забравих - ти согурно много си се потрудил докато напишеш това с копита ;-)
Липсата на мозък няма да я коментирам - то конете кой знае колко мозък нямат -в това съм съгласна!
4-то...Бира лично аз не пия - за другите не знам но щом си решил да ни върнеш в средновековието ще те помоля да ми препоръчаш някой кон че си търся превозно средство! Ако разбира се самият ти не се съгласиш!
А аз наливането на мозък... ако искаш може и да ти налеем малко - стига да не ти е толкова пуста и празна конската кратуна!



Тема Отг: Abe q se osyznajнови [re: manowarkata]  
АвторMarch (Нерегистриран)
Публикувано25.09.00 13:12



По-добре беше да говориш в първо лице... Нещо май ти бягат нормите от българския език



Тема Wie maj sywsem ne razbirate za kakwo stawa wyprosнови [re: March]  
АвторEric Adams (Нерегистриран)
Публикувано25.09.00 13:29



March, neznam female li si male li... se mi e edno... zemi wij kakwo beshe napisal priqtelcheto metal chalgar (ili neshto ot sorta beshe)... ne az, a TOJ beshe kojto pochna da pliue po Heavy Metala... kwo go byrka nego, che nas si ni wylna edna opredelena grupa, dokazala loqlnosta si kym fenowete, che swirqt za tqh, prawqt muzika za tqh(ako ne si zabelqzal/a w ogromna chast ot textowete kralete peqt za fenowete si) a ne kakto nqkoi "strashni" grupi, peeshti za unishtojawaneto na sweta, pliuqt dobroto i wyzhwalqwat zloto(obrazno kazano)... + towa w momenta, powecheto slushat black, death, doom i t.n. ne zashtoto namirat neshto w muzikata, a samo zashtoto iskat da se prawqt na gyzari i da kajat "eeeeeeeee... twa e muzika, gleash li go toq kyf e strashen, a ne e kato oniq "uchenichki ot 10a klas"-Manowar deto i te neznaqt koga sa rodeni dedowcite"... predi wreme goworeh s nqkakyw "liubitel na extremnata muzika"... edna ot negowite tezi bqha che Zeppelin i Styx "sys tiq akustichni kitari bili kato nashata chalga", no toj e pich, nali mi slusha DIMMU BORGIR, Cradle Of Filth, Limbonic Art, Emperor i t.n., no ne znae koj e Ozzy, a na wyprosa dali e chuwal za Alice Cooper mi otgowarq "KOQ E PA TAQ"!!!
A shto se otnasq koj e muzikalen inwalid ili ne... smqtam che towa opisanie na edna black grupa, koeto dadoh gore otgowarq do golqma stepen na istina... ottam wseki da si prawi izwodi koj e inwalid i koj ne!!!
--------------------------------------------------
Heavy Metal Is The Law
Helloween
--------------------------------------------------
http://manowar.hit.bg




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.