Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:58 28.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема METALLICA -velikite kitaristiнови  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано06.05.00 08:03



Vij k'vo,Che Guevara az misleh che veche shte prestanem s obidite , a ti mai produljavash!A?:-)K'vo shte kajesh za "Eva SHammet"? Are stiga veche.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Eva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано06.05.00 13:04



Da, da, da . . ., dobre zvu4i naistina da prestanem s obidite. Vijdam, 4e stava6 v 8:03 chasa(ako vyob6te si liaga6), da pregleda6 kvo sam pisal. Ako se interesuva6 ot Sabbath, moje da pregleda6 v club4eto "Heavy Metal", kydeto sym pisal za Black Sabbath. Tam niakade 6te otkrie6 site s mp3. Jelaia ti uspeh pri tyrseneto. I vse pak eva Hammet(i 6emet sy6to), naistina mnogo originalno zvu4i :))))) Prosto Excusez-moi(sorry), ako pak sym te obidil.

Тема HamallicA Suxxxнови [re: Che Guevara]  
Автор METAL WARRIOR ()
Публикувано06.05.00 14:57



Stiga s taq Metallica be deba...pisna mi ve4e ot tqh...vseki kojto chul '91 i po to4no Nothing Else Matters ve4e se pishe metal...a deba mama mu deba...ne stava taka...v sy6toto vreme ako go pitam za Ozzy edva li 6te mi kaje koj e! Plus tova Metallica se komersializiraha adski mnogo, kvo zna4i da pravish albym s filharmonia...tova li e HEAVY METAL...taka sa kato nqkoj restorantski orkerstyr i sled tova...znaete li koj shte e prodicent na predstoqshitq im album-naj-izvestnia hip-hopyr(ne mu znam imeto). i tova ako ne e komersializaciq... DEATH TO FALSE METAL!

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано07.05.00 09:41



Aaaaaaaaaa..........znachi , ako napravim edno malko poiasnenie shte stane ochevidno ,che stavam kum 8h ,dosta mi e trydno kogato ne spa.No puk ima i takiva ,koito si liagat v 3h.:)))))))))))) M/y drygoto, t'va za sa BS kolko nazad da go tursia ?Da ne bi da me karash da si prekaram jivota v tursene, ili ooooooo,sega razbrah - moje bi prosto triabva da porovia v klybcheto BSB(maitap da stava). I s toia French me poburkvash, be.

Тема HamallicA Suxxxнови [re: METAL WARRIOR]  
Автор THE BOSS ()
Публикувано07.05.00 09:49



Alex, po-spoko na tema "Metallica".K'vo mi se pravish na interesen s "restorantskia orkestur"?Ti i za tam ne stavash.

Тема The Bossнови [re: METAL WARRIOR]  
Автор METAL WARRIOR ()
Публикувано07.05.00 14:03



Chaj be brat4e, otkyde mi znaesh imeto pa ti be???

Тема The Bossнови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано07.05.00 15:03



A be voinio, ne smiatai tolkova tapi horata. Prosto kato vidiat saita ti, nau4avat. M/U drugoto ManOwaR samo me4taiat da sviriat sys simfoni4en orkestyr. Ako ti e izvestno, ManOwaR imat kavari na klasi4eski proizvidenia (naprimer Poleta na brymbara)

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Eva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано07.05.00 15:22



Otgovora e prost - www.vladodimo.cjb.net

Тема The Bossнови [re: Che Guevara]  
Автор Just the Boss ()
Публикувано07.05.00 15:30



Ne sum vlizala v ni'kvi saitove.Dosetih se lesno,tui kato pritejavam magicheski sposobnosti.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано07.05.00 15:33



Chakai che neshto ne chatnah...........Za k'vo stavashe vupros.....


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.