Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 19.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема RAMMSTEIN FOREVER  
Автор RAMMSTEINER ()
Публикувано09.05.00 14:25



RAMMS+EIN - THE BEST GROUP IN THE WORLD

Тема RAMMSTEIN FOREVERнови [re: RAMMSTEINER]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано09.05.00 15:05



Tozi pyt ne pozna. Death to false metal.

Тема RAMMSTEIN NOT FOREVERнови [re: RAMMSTEINER]  
Автор Cruiser ()
Публикувано09.05.00 16:04



Значи RAMMSTEIN били the best? Само да се уточним. Туй у вашата махала хеви метъл ли се нарича? Щото ние у наше село така наричаме музиката на разни групички като Motorhead, Black Sabbath, Slayer, Manowar и т.н. Да знаеш, имам си една мечта. Да надуя трабанта по магистралата София-Пловдив и по целия път да си припявам на воля най-великия техно-хеви кючек на столетието " Du ... Duhast... Du.... Duhast ....", докато се "сдухастя" напълно. Ех, мечти...

Тема RAMMSTEIN NOT FOREVERнови [re: Cruiser]  
Автор METAL WARRIOR ()
Публикувано10.05.00 21:53



toq lud li e be...v tiq ramstajn ima pove4e elektrono ot kolkoto na edno narkomansko sbori6te be(metropolic) :)

Тема Bestrafe Ihrнови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Der Meister ()
Публикувано17.05.00 11:20



xa-xa-xa abe hubawo che ste metali ama mai nishto ne razbirate ot muzika izwiniawaite, i az sum metal (Black Sabbath{imam wsichko}, Blind Guardian, Helloween, Judas Priest, Metallica, etc.), ama wie se izkazwate kato absolutni kone s kapaci edno obektiwno mnenie - Ramms+ein sa po tejki ot Metallica i ot Sabbath...i ne samo imalo elektronika -- xa-xa-xa... nikak ne mi prechat suwsem pesteliwite sintezatori a kitarite i bassowia glas na Til naprawo troshat cherepi ami t'wa e momcheta ochakwaite Live aus Sofia

Тема abe vie ludi li ste be ???нови [re: RAMMSTEINER]  
Автор RAMMSTEIN ()
Публикувано17.05.00 17:54



RAMMSTEIN sa bili techno?!!? ta vie mai ste golemi "metali" be ! a toq kvo ima protiv BLACK SABBATH ? 6teti kaje ne6to !!!!: BLACK SABBATH (i po-to4no OZZY) sa izmislili, otkrili ili kakto tam go nare4e6 HEAVY METAL-a ! ta 6to ne se prosveti6 o6te malko pak togava mi razpravqi gluposti za RAMMSTEIN ! i tva 4e si slu6a6 samo naistina gore-dolu techno par4eta kato DU HAST ne ti dava pravo da pravi6 tapi izvodi ! slu4aino da si slu6a6 HERZELEID ili DAS MODEL ? ima i o6te ! RAMMSTEIN, LAICHZEIT i WOLLT IHR DAS BETT IN FLAMMEN SEHEN izob6to nema i da ti napomnqt za (skapanoto) techno! taka 4e ob6to vzeto KATO NE ZNAE6 NE GOVORI !

Тема abe vie ludi li ste be ???нови [re: RAMMSTEIN]  
Автор megaherz ()
Публикувано18.05.00 12:25



Абе Мегахерц слушали ли сте? Четох в един Хаос и ми е интересно как ли ще да е. А Рамщайн е голяма работа!

Тема RAMMSTEIN FOREVERнови [re: RAMMSTEINER]  
Автор dany ()
Публикувано23.05.00 10:29



Ramstein e velika banda.A shto se otnasia do Slaier i Metallica i te sa veliki.

Тема ne, ne sme ludiнови [re: RAMMSTEIN]  
Автор Der Meister ()
Публикувано30.05.00 12:19



priateliu, iavno IQ-to ne ti e pozwolilo da me razberesh imam wsichko na Ramms+ein...

Тема mai e ot tvoito IQнови [re: RAMMSTEINER]  
Автор CSKA ()
Публикувано31.05.00 21:07



abe mai ti ne si razbral 4e stava duma za Cuiser ! (vij poo-nagore!) e kvo i az imam vsi4ko na RAMMS+EIN ! (abe novia album e prez noemvri, nali?)


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.