Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 01.07.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Eva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано09.05.00 00:33



Che Guevara don't want to protect himself, hi want to protect the population. . . . And the next way speak bulgaristanski

Тема Gledajte na4i...нови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано09.05.00 18:53



Znachi...................................., az prosto niamam priateli (ili ne poznavam hora), koito se praviat na metali sled kato sa chyli Nothing else matters , i za tova se polychiha tezi razminavania .A tova za akystichnite kitari i nasheta chalga(TUPA) e mnogo nesmisleno , naistina. Bravo na teb shtom si trugnal da se ychish da svirish na kitara ,no triabva da si absoliuten Bog shtom ti e tolkova lesno.Az hodia na yrozi kum 2 godini i polovina i produljavam razbira se, i ne mi e lesno(hich daje)A kakvo oznachava che si yspial da izdrunkash "Unforgiven"?T'va izkazvane e dosta tupichko izkazvane. V tazi pesen ima tolkova raboti za izpipvane,che niamam dymi(bez pripeva ,koito e s 4 akorda)Vzemi naprimer soloto(po moe mnenie-veliko)-ako svirite 2 kitari...kak shte gi suchetaete tezi shesnaisetini , osmini,vuobshte trainostite sa mnogo oburkani.Nie edva go vurzvame zialoto, no inuche stava mnogo,mnogo,mnogo kefeshto, ne .....malko e da se kaje kefeshto. Oshte vednuj -BRAVO ,produljavai da se ysuvurshenstvash!

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано09.05.00 19:03



Chakai sega ,mnogo gotino che e bil dostoen i che e jertval jivota si .Az prosto ti kazah kakvo haresvam ,ako stava vupros za knigi ili istoria.Mnogo si me kefi Franzia i iskam da otida v "The Louvre",ama nali znaesh k'vo stava s tia deto mnogo iskst...........

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Eva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано10.05.00 00:13



Znam, znam, znam!!!! V celia i za tova v celia grad sa razlepeni plakati, glasia6ti (... otvori o4i). Kato te kefi Francia, ia kaji kefiat li te 4umite, Holerata, Gilotinite, Besilata, Inkviziciata i t.n.t. Vsy6tnost i az bih iskal da otida v fr (a moje bi da emegriram). V na6to daskalo samo predlagat ekscurzii do FR, no sa skypi4ki (okolo 500$) i doskoro predpo4itah ba6ta mi da upgrade barakata.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано10.05.00 18:51



Da ,da ,da !Kefi me vsichko ,vkliuchitelno Bastiliata....... Gilotinite,Inkviziziata...i t.n.No tova e poveche chyvstvo, a ne prosto ei taka izkazano mnenie ,ili moje bi t'va e prosto edno vnyshenie ot knigite.K'vo da se pravi, bih dala vsichko za da jiveia edin jivot vuv Franzia po vreme na Anri IV .(dori i kato bedna selianka,na koiato e pisano da ymre ot chyma) Ta ....,mnogo,mnogo iskam da otida v Paris,no samo na ekskyrzia, ako mi predlojat dnes da jiveia tam niama da sum tolkova razvulnyvana. Puk i, az i poniatie si niamam ot frenski..............Predpochitam da hodia v Germany,tam pone po-evtino ti izliza vissheto i niamash problem da si namerish rabota(vsushtnost, ako mojesh da rabotish na computer - stiga ti),no v USA i UK e oshte po-dobre, dryg e vuprosa che e po-skupo.... Bih ti preporuchala 2 hybavi knigi(ne znam dali obichash da chetesh...?)1)-"Kraliza Margo"-Alexandre Dumas,2)-"Graf Monte Kristo"-Alexandre Dumas .Ako razbira se imash povechko svobodno vreme i , vuobshte ti se zanimava s tova.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Eva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано12.05.00 21:09



Ami jivei de!!! A ne bi li iskala da jivee6 prez oneia 45 godini...se6ta6 se, nali. s 4ervena vratovryska na vryta. I biala riza. Vsi4ki te ste ednakvi v u4ili6te. Na nikoi ne zavijda6, nikoi ne ti zavijda. Osigurena si do kraia na dnite. U4i6 bez nikyv mahmurluk. Sy6to taka stabilno zdravno osiguriavane . . . Jivee6 do kraia na dnite si. Kaji-re4i skuka. Ne se bori6 s ni6to i s nikoi. Ne vajat pravilata na kapitalizma. Niama prestyplenia, niama 4uma. niama narkotici, samo zdravo ba4kane.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано12.05.00 23:16



Znaesh li.....imam suvsem drygo mnenie po vuprosa . . .i si predstaviam neshtata po razlichen nachin.No tazi tema veche mi pisna , taka che shto ne pishesh za neshto po-interesno.Kato naprimer - kak si prekara poslednia put , kogato se napyshi ili napi? :))))))))))))))

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Eva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано13.05.00 06:36



Ammmi ti kaji de. Sigurno mnoo veselo si prekarala.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Eva Hammet ()
Публикувано13.05.00 21:40



Da naistina beshe mnogo veselo.Moje bi zashtoto vsichko beshe s miarka i priatelite mi sa tochni t.e. hora na miasto( s gotino chyvstvo za hymor) - a puk az t'va go zenia . I , si pravia izvoda che jointa i pieneto ne sa vinagi ot nai- , nai- ,nai - goliamo znachenie za da ti vdignat nastroenieto.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Eva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано14.05.00 00:23



Az li..... Amiiii...... instalirah na edno PC win31 i za nagrada me po4erpaha s edna doma6na grozdova, i poneje hardiska be6etwyrde baven, men mi dosku4a i az oshmulih rakiata i napravo da zaspa.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.