Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 24.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Отг: KUR ZA MIRIZLIVITE METALI, MUZIKATA VI UMRIA!нови [re: LuboPenev]  
АвторSister_anon (Нерегистриран)
Публикувано03.01.01 15:44



A be Lubcho, koi te izlaga che metalite smardiat.Koi ti kaza metala umira.Ako beshe vidial koncerta na Metallica drugo sheshe da govorish.Ama i da iskash niama da go razberesh chalgagiite mogat samo da si mechtaiat za takav koncert.No ti si dostatachno ogranichen za da ne go razberesh(vprochem kakto vsichki chalgagii).



Тема да ама не нови [re: LuboPenev]  
Автор Гpaxчe (минаващ)
Публикувано09.01.01 14:47



Любо виждам и тука се изявяваш в най-добрата си светлина. И разбира се пак си опишкал положението. За разлика от повечето други музики тая се оказа ужасно жилава и себередуцираща се. Тя не само, че не умира ами се разпространява във все повече и разнообразни вариации. Което ти знаеш. Познавайки маниера ти на писане бих казала, че дори не мислиш това, което пишеш. Ще ми е любопитно някой ден да прочета някое ТВОЕ МНЕНИЕ а не поредната купчина глупости, с която се опитваш да спечелиш вниманието на хората. Имам ли шанс?

The Green Bean ;-)


Тема Отг: KUR нови [re: LuboPenev]  
АвторAnti-Liubcho_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.01.01 00:51



Тънките крака, Любчо, са по-безопасни, защото за разлика от тънките пишки не създават комплекси. Така че, ти не се безпокой за метълите, те са си наред! И престани да си го мериш всяка вечер, така няма да порастне:-)))



Тема Отг: KUR нови [re: LuboPenev]  
АвторUha!_anon (Нерегистриран)
Публикувано14.01.01 00:53



Тънките крака, Любчо, са по-безопасни, защото за разлика от тънките пишки не създават комплекси. Така че, ти не се безпокой за метълите, те са си наред! И престани да си го мериш всяка вечер, така няма да порастне:-)))



Тема Отг: KUR ZA MIRIZLIVITE METALI, MUZIKATA VI UMRIA!нови [re: LuboPenev]  
Авторjonathan_anon_anon (Нерегистриран)
Публикувано22.01.01 03:34



Ei Lubo Penev- Ti osven da duhash supata MOJE I DA MI PODUHASH MALKO I ONAIA RABOTA!!!
ZADRUJ SI 4ALGARSKOTO MNENIE ZA TEB.... I BEGAI PAK DA DUHASH SUPATA




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.