Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 24.09.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема METALLICA -velikite kitaristi  
Автор Еvа Hammet ()
Публикувано24.04.00 20:47



Tova e nai gotinata grypa , za koiato si zaslyjava da se napishe nesto.Nenadminati za vremeto si sa James Hetfield i Kirk Hammet-kitaristi,za koito niamam dymi.Vie mi kajete -Kolko na broi sa grypite kato Metallica , koito sa na vurha veche 20 godini(priblizitelno)?

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еvа Hammet]  
Автор Defender ()
Публикувано24.04.00 21:39



METALLICA sa edinstveni i nepovtorimi METALLICA sa legenda METALLICA sa nenadminati ne moge da stava kakvoto i da e sravnenie majdu bogovete METALLICA i drugi grupi !!!

Тема za Black Sabbathнови [re: Defender]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано27.04.00 00:52



Black Sabbth sa na vyrha ve4e 30 godini. Te sa slojili na4aloto na metal-musicata.Ako 4uete niakoi ot albumite s Ozzy, 6te razberete, 4e MetallicA dosta im podrajavat. . . . Riadko se namira grupa, koiato da ne podrajava na Black Sabbath. Vsa6tnost MetallicA sa parvata seriozna grupa, koiato zapo4nah da slu6am, a Master of puppets e edin ot nai-dobrite metal albumi na vsi4ki vremena, zaedno s Paranoid i Black Sabbath na Black sabbath, Fatal Portrait na King Diamond, Number of the beast na Iron Maiden i dr...

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еvа Hammet]  
Автор Vladi ()
Публикувано27.04.00 23:32



Сългасен съм, че Metallica е една от великите групи в метъла, че Хетфийлд и Хамет са добри, но да ги сравнявате с богове като Блекмор, Вай, Малмстийн и още от наистина великите е едва ли не смешно. А пък за групите... Judas Priest, AC/DC, Iron Maiden, Purple... Освен това може да се каже, че Metallica "умря" след 91 год., оттогава технитете албуми просто не са техни...

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Vladi]  
Автор annihilator ()
Публикувано28.04.00 10:59



Poslednite moje da ne sa koi znae kakvo no na koncerta te si bqha sushtite - nqma sumnenie METALLICA is the best

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Vladi]  
Автор Еvа Hammet ()
Публикувано28.04.00 19:33



Haresvam predimno kitarnite izpulnenia.Metallica e grypa, s mnogo hubavi baladi, koito zvychat melodichno .Namiram smisala vuv vsiaka edna ot tiah.Dori, tolkova sum se vmaniachila ,che sviria tehni pesni(chestno kazano tova nikak ne e lesno,osobeno ako se zaslushame v soluto na "Unforgiven") No puk, dori i da podrajavat na drygi grypi....-kakvo ot tova,nima sme prestanali da gi slyshame, nima imashe malko hora v Plovdiv? Osven tova ,dori i sled 1991 tehnite veliki albymi-"Kill 'EM ALL","MASTER OF PUPPETS", "RIDE THE LIGHTNING" , "AND JUSTICE FOR ALL" ,"LOAD" i tn produljavat da se prodavat. AC/DC sushto sa gotini momcheta,no za men-Metallica...............,si ostavat Metallica. Black Sabbath-ne sum chuvala za tiah (moje bi zastoto sviriat black metal ili nesto takova,ne znam) Padam si gore-doly po po-lekia metal.

Тема ti si za6emeteno momi4eнови [re: Еvа Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано28.04.00 23:59



Ne znae6 li, 4e Black Sabbath sa liubimata grupa na chlenovete na MetallicA. Te sa osnovateli na metal-muzikata

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Еvа Hammet ()
Публикувано29.04.00 12:48



Don't be so stupid ,my friend !Why do you have to know all these things when you can only enjoy the music of these great people! And , there is one more thing , I'm not a dizzy girl because I know exactly what I like, and I'm not going to change my possition.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еvа Hammet]  
Автор annihilator ()
Публикувано01.05.00 22:26



Interesen razgovor za Sabbath:))))) i za black-a

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еvа Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано02.05.00 00:35



Sys savsem dobri 4ustva i na BG ezik ti zaiaviavam, 4e ncompetentnosta ti rasmiva do ushi 4itatelite na diskusiata, taka 4e 4eti enciclopedi4na literatura, predi da izsira6 niakoi biser. XAXAXA. 1. Ako ne znae6 ni6to ot istoriata na muzikata, si kato bastun bez dryjka. 2. Tvyrdoglavieto moje samo da ti popre4i 3. Kupi si ili zapi6i vsi4kite albume na Black Sabbath i moje bi 6te ostane6 dovolna.(te sa tvarde mnogo i trudno se namirat, zatova az ne sym si gi sybral o6te vsi4kite) 4. Ako BS sviriat Black, to AC/DC sa 4algajii.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано02.05.00 14:31



Xe xe kruvta voda ne stava-kvo se opitvash da agitirash v polza na Sabbath. Kogato EVA si kupi Sabbath i az shte si vzema neshto na MaIDEN

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано02.05.00 16:04



AMI BRAVO!!! Mnogo se radvam, a pyk az 6te si vzema ne6to na EVERVE (ne gi byrkai s onezi glupaci - the verve). Naposledyk EVERVE mnogo po4naha da me kefiat. Osven tova na IRON MaIdEN gi imam `si4kite albumi ot-do, i kato izleze novia, 6te si go kupia.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано03.05.00 14:22



AMI vzemi si ako iskash i Iskren Pecov i Latino partizani-->shte ti podhojda na imeto:)))))))))))))

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано03.05.00 15:00



HA HA HA HA Mnogo mi e 4udno, kak teia paraziti mogat da se narekat partizani!?!? A ti si kupi album s fashistki pesni. Te podhojdat na priakora ti - annihilator - uhizhtojitel

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано03.05.00 23:52



Predloji grupa.Mnogo mi e interesno dali ima takava.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Caleb ()
Публикувано04.05.00 01:27



ХеХе Това за Блек Сабат и блека ми хареса, но при положение, че преди два-три дни ми се налагаше да обяснявам на едно девойче, че блек-а не е онова дето го пеят хорово негрите, не се учудвам особено. И Че, състава, за който предполагам, че говориш се казва EverEve. Просто да знаеш.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано04.05.00 12:08



Otidi v kazarmata i nakarai da ti izpeiat XAXAXA

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Caleb]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано04.05.00 12:19



А едно друго девойче мрази блек-метъла, защото прави аналози с онея гнусни, черни рапари, които не са чували "к`во е т`ва музикъ" ХА-ХА-ХА А колкото до девойчетата, няма нищо по-кошмарно от това да им говориш за метъл и да им обясняваш, как се работи на компютър. ХА-ХА-ХА

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано04.05.00 14:43



Tova shte stane sled kato zavursha.A za black-a i devoichetata i az sum suglasen.:))

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Еva Hammet ()
Публикувано04.05.00 19:01



1)Ne znam dali az sum nekompetentna, ili niakoi hora kato teb, koito pishat "NEKOMPETENTNOSTTA" i "RAZSMIVA" po tozi nachih-"ncompetentosta , rasmiva".("vuzhishtavam se na kyltyrata ti") 2)Kazvash che ne znaia nishto za istoriata na myzikata???Tova che ti haresvash Sabbath vuobshte, ama vuobshte ne oznachava, che poznavash istoriata na myzikata kato zialo. 3)Ne vuznameriavam da se zanimavam s enziklopedichna literatyra,zashtoto i bez tova cheta dostatuchno takava. 4)Razsmivam do yshi chitatelite???Ne mi pyka!Az padnah ot smiah kato vidiah kak se pishat elementarni dymi v BG ezik. 5)Otnosno Sabbath-prav si , moje i da ostana dovolna , ako chyia tehni albymi.Nikoga ne e izlishno da naychish neshto v poveche.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано05.05.00 02:51



1. DA DA DA, kakto vijda6, az naistina sym negramoten i s niska kultura. Ili pyk t`va mi e stila na 4atene v internet. Ama za k`vo da se ogramotiavam pove4e, tyi kato niama da stoia dylgo tuka(dano po-skoro se mahna ot BG). Imam priateli v 4ujbina i te nastoiavat da im pi6a na english, tyi-kato rodnia ezik naviava Lo6i spomeni. A otnosno pravopisa 6te ti kaja, 4e i ti ne si bezgre6na. (razgledai tvoi stari pisania), no ne se obijday, nito pyk ne iskam da obidia svetite bratia Kiro i Metodii(za6toto pi6a na latinica), nito pyk drugite reformatori, koito sa prodyljili da osirat ezika. Vizh, ako "RAZSMIVA" ne sym go pisal pravilno, to pone s "izsira" ne sym go sgre6il :-) 2. Ne sam trygnal, da se iziaviavam, kato goliam razbira4 i ne znam istoriata na muzikata, kato zialo, no ti kazvam, 4e sled godini sama 6te se smee6 na tvoi pisania. Ima li "Nenadminati za vremeto si" kitaristi? Za edin kitarist nikoga ne e kysno (ili rano) da se iziavi. Tova, 4e dnes vsiakakvi otrepki se urezhdat v show-biznessa ne ozna4awa, 4e nai-dobriat ot tezi utrepki e "Nenadminat za vremeto si". 3. BRAVO!!! Ama mnogo ti se radvam, 4e 4ete6(zubri6) enciclopedi4na literatura. Napravo sym vyzhiten(vyzmuten)!!! 4. Ti moje6 da razsmiva6 do ushi 4itatelite, no specialno na mene - ti mi predizvikwa6 stoma6no-4revno gadene!!! Vse edno da izkaram, 4e tvoite liubimci sviriat 4alga, kiu4ek, RAP, techno, disko, hip-hop ili niakoia druga podobna povyrnia. Kaji mi, ti kak 6te se po4uvstva6!!! 5. Da, naistina niama smisyl da te zaribiavam na tema "Sabbath". Ako iska6 pove4e info za tiah - na www.black-sabbath.com C'est la vie dans la gurre. Si tu pense que je suis ILLETRE - tue-moi. It's my life in war. If you think I'm illiterate - kill me. -------- Une guerre, CREE par NOUS DEUX. A war, made by us.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Еva Hammet ()
Публикувано05.05.00 15:29



Che Guevara,az ne sum iskala da te obidia, vupreki che ti pruv zapochna s obidite i PODIGRAVKITE.Ne sum iskala dori da izkarvam liubimzite ti chalgadjii.....ili , da gi smesvam s drygi stilove.(narechi go kakto jelaesh). Da,.... ne e priatno niakoi dryg da prenebregva myzikata, koiato slyshash.Naistina, prav si !No az ne znaeh che Sabbath sa osnovateli na metal myzikata.E k'vo da se grumna li?Osven tova v po-gore napisano pismo ti kazah ,che si padam po malko po-melodichni izpulnenia.Mnogo si mi e gotino vkusti da se opitam da dokaram niakoe solo( bilo to yspeshno ili bezyspeshno). Kazvash che ne moga da buda perfektna v pisaneto-razbira se.A ti , stom si tolkova iziaven metal, znaesh li imenata na vsichki sushtestvyvashti metal grypi?!:-) Mnogo si gi haresah Metallica na konzerta.Napravo si me izpulniha ot vsiakude.Za men te si biaha syper iaki.I tui kato sa mi nesto kato idoli,eto zasto si ostavat predimno veliki i nenadminati kitaristi.(no, neka tova si ostane moe mnenie).A, ima i oste nesto , na koeto se vuzhishtavam-predi konzertite mi po kitara mnogo se pritesniavam t.e. izjiviavam goliama szenichna treska,a te izlizat bez da im pyka i si praviat gotinoto i na tiah samite, i na desetki hiliadi hora.(E,razbira se imat dosta po-goliam opit ot men,no niama znachenie). Otnosno enziklopedichnata literatyra-az vinagi sum mrazila zybrachite ,ili t.nar. "chitanki",no sled godina -dve zavurshvam(jivot i zdrave) i se nadiavam da produlja da ycha,da se realiziram kato lichnost v jivota, i da izkarvam nia'kvi svestni pari(koito niama da me e sram da kaja ot kude sum vzela-chatkash nali?!)Taka che niama kak.Ako iskash produljavai da se vuzmyshtavash. Aaaaaaaa..........., i oste nesto -zasto si mislish che me zaribiavash sus Sabbath?-moje bi sama ste triabva da prezenia dali mi haresvat ili ne. I DON'T WANT TO BE IN A WAR WITH ANYONE!!!! I HAVE ALWAYS SAID-"IT'S BETTER TO HAVE A FRIEND THAN AN ENEMY"IT'S YOUR DECISION. ( M/y drygoto-vuzhistavam se che znaesh tozi ezik,az nikoga niama da imam vreme da go naycha)

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еva Hammet]  
Автор annihilator ()
Публикувано05.05.00 22:53



Basi fermanite deto ste gi izpisali dvamata.Razmenete si mailovete i tam si razvivaite teoriite:)))))))))).Napravo sum otegchen.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еva Hammet]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано06.05.00 00:31



Vij, Eva SHammet, Metal grupite sa mnogo i hi4 ne e nujno da gi znae6 vsi4kite. No kakto ti e izvestno ne vsi4kite mogat da napraviat ne6to zna4itelno. Ako si 4ela drugi moi pisania, 6te vidi6, 4e sum vyrl vrag na commercialnata muzica. A takava v dne6no vreme e v izobilie. MetallicA sa mi liubimci mnogo, mnogo, mnogo ot predi concerta im, o6te ot rannoto detstvo. Se6tam se, kak mi grymnaha v edna discoteka "Seek and destroY" i ot togava sym fen na tejkata muzika. Se6tam se, kato izleze MetallicA'91, napravo biah div da si go kupia, no o6te ne biah dostaty4no dorasyl. Posle 4uh "Master of Puppets" i ottogava za men MetallicA sa ne6to pove4e ot bogove. Ve4e slu6ah klasi4eski izpylniteli, kato Deep Purple, Rainbow, AC/DC, Iron Maiden, HellOweeN, ManOwaR i mnogo drugi. Posle, kato si kupih pyrvia album na Sabbath, razbrah otkyde duha vetrecyt. Vyzhi6tavam se na kitarnite ti postijenia i da prodyljava6 zanapred da se iziaviava6 i da spre6 da se pritesniava6 na scenata. I az mrazia smurtno zubreneto, i nai-ve4e nekadyrnite daskaleta. Hubavo e 4ovek da se realizira dobre, no izvan BG. Aaaaaaa........, ami tova e v ob6ti linii. Ako ima6 o6te vyprosi - pitai.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еvа Hammet]  
Автор Didio ()
Публикувано19.05.00 22:30



v silistra ima 4ovek koito ima limitiranite 3cd-ta (3000br. za sveta) i gi predlaga za zapis (20lv. za trite)

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Еvа Hammet]  
Автор Един китарист ()
Публикувано23.06.00 13:57



Не знам групи като металика, които са на върха вече 20 години ( ПOЧТИ ), но за сметка на това знам други групи, които са на върха вече ДОСТА над 30 години. Такива са BLACK SABBATH ( на които най-великиката група металика направи бая кавъри ), PINK FLOYD, DEEP PURPLE, JUDAS PRIEST, BEATLES, ROLLING STONES...Е за тях вече може да се каже, че са класика, а не временно явление. Според мен металика ще продължават да се комерсиализират все повече и повече и както са тръгнали може да го ударят и на техно или гръндж. Тогава сигурно ще станат свръхпродаваеми и попадайки в капана на собствената си алчност ще се обезличат до краен предел и просто ще бъдат забравени като поредното чудо за един ден.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.