Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 22.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано02.05.00 14:31



Xe xe kruvta voda ne stava-kvo se opitvash da agitirash v polza na Sabbath. Kogato EVA si kupi Sabbath i az shte si vzema neshto na MaIDEN

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано02.05.00 16:04



AMI BRAVO!!! Mnogo se radvam, a pyk az 6te si vzema ne6to na EVERVE (ne gi byrkai s onezi glupaci - the verve). Naposledyk EVERVE mnogo po4naha da me kefiat. Osven tova na IRON MaIdEN gi imam `si4kite albumi ot-do, i kato izleze novia, 6te si go kupia.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано03.05.00 14:22



AMI vzemi si ako iskash i Iskren Pecov i Latino partizani-->shte ti podhojda na imeto:)))))))))))))

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано03.05.00 15:00



HA HA HA HA Mnogo mi e 4udno, kak teia paraziti mogat da se narekat partizani!?!? A ti si kupi album s fashistki pesni. Te podhojdat na priakora ti - annihilator - uhizhtojitel

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано03.05.00 23:52



Predloji grupa.Mnogo mi e interesno dali ima takava.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Caleb ()
Публикувано04.05.00 01:27



ХеХе Това за Блек Сабат и блека ми хареса, но при положение, че преди два-три дни ми се налагаше да обяснявам на едно девойче, че блек-а не е онова дето го пеят хорово негрите, не се учудвам особено. И Че, състава, за който предполагам, че говориш се казва EverEve. Просто да знаеш.

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: annihilator]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано04.05.00 12:08



Otidi v kazarmata i nakarai da ti izpeiat XAXAXA

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Caleb]  
Автор Che Guevara ()
Публикувано04.05.00 12:19



А едно друго девойче мрази блек-метъла, защото прави аналози с онея гнусни, черни рапари, които не са чували "к`во е т`ва музикъ" ХА-ХА-ХА А колкото до девойчетата, няма нищо по-кошмарно от това да им говориш за метъл и да им обясняваш, как се работи на компютър. ХА-ХА-ХА

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор annihilator ()
Публикувано04.05.00 14:43



Tova shte stane sled kato zavursha.A za black-a i devoichetata i az sum suglasen.:))

Тема METALLICA -velikite kitaristiнови [re: Che Guevara]  
Автор Еva Hammet ()
Публикувано04.05.00 19:01



1)Ne znam dali az sum nekompetentna, ili niakoi hora kato teb, koito pishat "NEKOMPETENTNOSTTA" i "RAZSMIVA" po tozi nachih-"ncompetentosta , rasmiva".("vuzhishtavam se na kyltyrata ti") 2)Kazvash che ne znaia nishto za istoriata na myzikata???Tova che ti haresvash Sabbath vuobshte, ama vuobshte ne oznachava, che poznavash istoriata na myzikata kato zialo. 3)Ne vuznameriavam da se zanimavam s enziklopedichna literatyra,zashtoto i bez tova cheta dostatuchno takava. 4)Razsmivam do yshi chitatelite???Ne mi pyka!Az padnah ot smiah kato vidiah kak se pishat elementarni dymi v BG ezik. 5)Otnosno Sabbath-prav si , moje i da ostana dovolna , ako chyia tehni albymi.Nikoga ne e izlishno da naychish neshto v poveche.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.