Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:51 01.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема King Diamond  
Автор Efi ()
Публикувано20.04.00 15:05



Ot dosta vreme si tyrsia albumite mu na CD i gi namerih nai-posle:). URRRAAAAA! Vie kakvo mislite za nego ( vkliucvam i iziavite mu s Merciful fate razbira se). Az lichno sym goliam fen i me kefi iako. Vsichkite mu albumi sa konceptualni i ima kakvo da ti kazat.Goliam talant! Ako ima maniaci naokolo da mi pishat , moga da sydeistvam s neshto. Osven tova na Slaveikov vidiah disk s MP3 - dosta albumi na Fate i King (lipsva Conspiracy:(( ). Efi

Тема King Diamondнови [re: Efi]  
Автор ico ()
Публикувано21.04.00 21:45



I az sam fen makar ce novite mu raboti ne sam gi slusal. Maj poslednoto koeto slusah bese "Time" maj na Merciful beshe. Inace ot na King Diamond albumite naj mi haresva Abigail. Sega kato se setja ne sam slushal fatal portrait. Inace na Merciful Fate albumite Melissa i Don't... sa classica.

Тема King Diamondнови [re: Efi]  
Автор the ripper ()
Публикувано24.04.00 21:11



King Diamond e welik.Za sajalenie oste ne moga da nameria nisto na VIDEO.Na 27 i 28 ste hodia na Sofia i dano da nameria!

Тема King Diamondнови [re: ico]  
Автор Efi ()
Публикувано26.04.00 14:08



Sorry che chak sega pisha , no biah zaet. Viz sega Fatal Portrait e MNOGO hubav album - imam go na CD. Ako si nawit obadi se da ti go dam ili da mi dadesh CD-R da ti go zapisha. Za fenove na tazi muzika moga da pomogna. Efi

Тема King Diamondнови [re: Efi]  
Автор Avatar ()
Публикувано04.05.00 09:57



Bi li mogyl da svalish niakoi ot albumite na King Diamond v mp3 format (men lichno me interesuva Dangerous Meeting) - az imam edin negov album na mp3 - mojem da si razmenim muzika ..

Тема King Diamondнови [re: Avatar]  
Автор Efi ()
Публикувано04.05.00 17:28



Moga , makar da ne sym go pravil nikoga - t.e. ne znam koi software e nai-podhidiasht. Lichno predpochitam da si zapisvam v muzikalen format vypreki che otnema poveshe miasto. Pod Dangerous Meeting razbiram pyrvata pesen ot albuma na Mercyful fate "Don't break the oath". Imam go na muzikalno CD. Ako iskash drasni na meila mi da se vidim i shte organizirame neshtata. Pozdravi!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.