Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 23.05.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Тема ManOwaR-The Kings Of Metal!  
Автор METAL WARRIOR ()
Публикувано23.02.00 13:46



I'll see the blood of my enemies.I will kill with power the the enemies of the metal with the power of thy sword.Because I have got the BLOOD OF THE KINGS.I am metal warrior...I am killing with the enemies of the metal...WE ARE THE KINGS OF METAL...SO OTHER BANDS PLAY...WHAT...SO OTHER BANDS PLAY...MANOWAR KILL... FOREVER WE ARE FIGHTING THE WORLD FOR THE HOLY WAR! BECAUSE I'VE GOT COURAGE,BECAUSE I HAVE BROTHERS OF METAL, BECAUSE I HAVE GOT HEART OF STEAL, BECAUSE WE ARE FIGHTING FOR CROWN WE ARE FIGHTING FOR THE KING, BECAUSE WE ARE NUMBER .THE GODS MADE HEAVY METAL: The Gods Made Heavy Metal And They Saw That It Was Good They Said To Play It Louder Than Hell We Promised That We Would When Losers Say It's Over With You Know That It's A Lie The Gods Made Heavy Metal And It's Never Gonna Die FOREVER CARRY ON...HAIL AND KILL DEATH TO FALSE METAL |www.manowar.search.bg|

Тема Hail, brother!нови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Caleb ()
Публикувано23.02.00 23:03



Gotin site, mejdu drugoto. Samo pravopisnite i stilistichnite greshki mi se vidiaha v povechko - iavno si gi dopusnal v burzinatam no men ako pitash ManOwaR zaslujavat da gi poopravish. Neka purvia im (izvesten mi) tehen BG site da bude brilianten! No one' s gonna ground us - we were born to fly Carry on... Forever :)))

Тема И от мен - HAIL!нови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Cruiser ()
Публикувано24.02.00 12:51



Вместо да ни рецитираш стихове, я кажи Воине Металически, някоя друга клюкина за албума който Manowar гласят за тази година.За това не си споменал в сайта си.Каква е основната идея на новото им творение? Пак ли ще е по линията brothers/losers или пък ще ни треснат някой здрав метъл-опус като този за Троянската война. Аз лично предпочитам второто.

Тема NOV ALBUM?нови [re: Cruiser]  
Автор METAL WARRIOR ()
Публикувано24.02.00 15:44



mom4eta vie me zabihte...az li4no 4uvam za pryv za tova...do kolkoto znam ManOwaR izdadoha Music Box Hell On The Earth...kojto btw o6te go nqma v BG....no za nov studien album 4uvam za pryv pyt...razbira se tova me radva adski mnogo...siguren sym che kakvoto i da napravqt shte e mnogo po dobro ot novia "Hip-Hop" album na HamallicA... Da...naistina ima dosta pravopisni greshki...shte gi opravq...spokojno...skoro i snimkite shte opravq...:) DEATH TO FALSE METAL FOREVER CARRY ON

Тема NOV ALBUM?нови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Cruiser ()
Публикувано24.02.00 17:11



Ами четох за това в един от последните броеве на списание "ХАОС". Ти четеш ли го? Имаше май някаква проектодата в кое полугодие албумът е най-вероятно да излезе. Ще поразровя малко за да бъда по-конкретен.

Тема NOV ALBUM?нови [re: Cruiser]  
Автор METAL WARRIOR ()
Публикувано24.02.00 20:08



ok...i byrzo kazvaj kakvo stava...:)

Тема NOV ALBUM?нови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Caleb ()
Публикувано24.02.00 23:15



Чакайте, бе пичове, това дето го пише в Хаос-а е за някаква видеокасета с клипове, лайв изпълнения, интервюта и прочее хубави работи. Всъщност като знам какъв е шанса да излезе у нас... Но да ви попаря овреме - за нов албум (подсмрък) нищо не се е чуло.

Тема NOV ALBUM?нови [re: Caleb]  
Автор Cruiser ()
Публикувано26.02.00 04:14



Даа, тъжно но факт... Май съм чел-недочел, като съм си доизфантазирал желаното за реално. В знак на разкаяние отивам да анализирам една "Каменица".

Тема ManOwaR-The Kings Of Metal!нови [re: METAL WARRIOR]  
Автор Gad D Lord ()
Публикувано10.04.00 18:24



Good, good for you.


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.