Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:22 08.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема подарявам метъл касети  
Авторuntil_the_end (Нерегистриран)
Публикувано17.06.07 18:40



Здравейте, младежи,

тъй като от една страна имам добро сърце, а от друга си разчиствам къщата, реших да подаря повечето си метъл касети. Бройката е 50-60, има банди като Mетаllica, доста Slayer, Hypocricsy, Amorphis, Testament, Destruction, Sepultura, Megadeth, Dimmu Borgir и доста др. Има и български неща, ценни при това - Dеsolate, Mortal Remains, Brainstorm.

Пишете бързо на мейл penev.milen@gmail.com и ще се разберем как да ви ги дам. Важи само за фенове, които ще се изкефят, не за някой, който ще ги препродава или нещо подобно.



Тема Re: подарявам метъл касетинови [re: until_the_end]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 18:13



И аз разчиствам у дома и имам много касети и CD-та. Имам хубави неща, за съжаление не ми трябват вече, но са ценни, събирал съм ги години наред и е грехота да ги изхвърля на боклука. Не гарантирам за качеството на записа на касетите, все пак са на по кусур години. Бих ги подарил от сърце на истински фен и ценител на твърдата музика, който ще им се изкефи. Пишете на haunter@mail.bg и ще се уговорим.



Тема Re: подарявам метъл касетинови [re: Haunter]  
Автор Edward (The king)
Публикувано04.07.07 21:49



Хънтъре, пиши ми на регистрацията. Защо се отказваш от тях?







Тема Re: подарявам метъл касетинови [re: until_the_end]  
Автор мeтълДжyмa ((не)познат)
Публикувано04.07.07 22:56



И към двамата предлагащи - фен съм на малко по-меката музика - heavy, power, melody и speed, докато траша (за блек и дет да не говорим) ми идва малко в повече. А ко някой има нещо такова - с най-голямо удоволствие ще му се изкефя истински.

Още малко толерантност никога не е излишна



Тема Re: подарявам метъл касетинови [re: Edward]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 23:14



Утре ще ти пиша и ще ти дам координати за връзка





Тема Re: подарявам метъл касетинови [re: мeтълДжyмa]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано04.07.07 23:22



Повечето неща са точно такива. Предполагам и други желаещи ще има, а и пича, който е отворил темата също предлага неговите неща. Предлагам да изчакаме една седмица да видим колко желаещи ще се появят и след това да си организираме среща на по бира. Аз и другия пич ще донесем каквото имаме и всеки да взима каквото си хареса. Така и така трябва да се разделя с тия касети и CD-та, поне да знам че съм ги дал на фенове и ценители.





Тема това за...нови [re: Haunter]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано05.07.07 10:28



бирата ми хареса, присетих се как навремето, преди бая годинки, организирахме среща на клубове Maiden и Manowar, голяма веселба беше

въпреки някои "изненади"....
ако се организира нещо, оставете на ЛС някакви координати или пишете на ицеку-то в профила ми /само кажете, че сте вие, щото съм с оторизации /



Тема Re: това за...нови [re: Pennywise]  
Автор Edward (The king)
Публикувано05.07.07 21:59



Аз съм готов за подобна среща, за да взема неща, които нямам.







Тема Re: това за...нови [re: Edward]  
Автор Pennywise (it)
Публикувано05.07.07 22:54



няма лошо, колега





Тема Re: това за...нови [re: Pennywise]  
Автор Edward (The king)
Публикувано05.07.07 23:12



Естествено винаги се намира време за бира и метъл.








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.