Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 09.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Препоръчайте...нови [re: мeтълДжyмa]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 15:24



Компилацията Absolute Power Metal Collection я намерих в тракера Арена БГ (трябва да има регистрация там за да можеш да ползваш каталозите).



Тема Re: Препоръчайте...нови [re: Theodor]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано08.09.06 15:27



Слушам Рамщайн и ми харесват.



Тема Харесах си Kamelotнови [re: Hekф]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано20.09.06 11:48



Отдавна не ми се беше случвало да изслушам един албум няколко пъти подред и колкото повече го "превъртам" толкова повече да се кефя.

Е, случи ми се тия дни: групата е Kamelot, албума е The Black Halo (особено любимо парче - This Pain).

И въобще Kamelot в момента са ми много любими





Тема Re: Харесах си Kamelotнови [re: Hekф]  
Автор Magicalworld (ентусиаст)
Публикувано21.09.06 19:14



уоу тези за 1ви път ги чувам!
Я кажи от къде са



Тема Re: Харесах си Kamelotнови [re: Magicalworld]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано24.09.06 12:42



Ето какво казва Уикипедия по въпроса за Камелот:



По мое скромно и неориентирано мнение - наистина са много добри. Няма да правя неуместни сравнения с други групи, просто трябва да се чуят



Тема Re: Харесах си Kamelotнови [re: Hekф]  
Автор Magicalworld (ентусиаст)
Публикувано24.09.06 22:47



Е супер поуър метал от Америка при това от Флорида!
Ще бъде излушана дискографията мерси много.



Тема Re: Харесах си Kamelotнови [re: Magicalworld]  
АвторHekф (Нерегистриран)
Публикувано25.09.06 13:38



За нищо, радвам ако и аз съм полезен с интересна информация

Чуй ги и после можеш да споделиш как са ти се сторили



Тема Re: Харесах си Kamelotнови [re: Hekф]  
Автор Dorchester (Аз съм Дора)
Публикувано25.09.06 19:58



Здравейте, случайно попадам тук и се извинявам ако се намесвам неуместно.

В нашето семейно гнездо все още се слуша доста музика, а сме съответно на 33 (аз) и 36 (съпругът ми).

Разбира се, уважаваме всички стари класики, но рядко ги слушаме. Сега искам да препоръчам на всички, които си мислят, че всичко е изсвирено, още две имена:

Evergrey
и
Rоyal Hunt.

Г-н Некф, струва ми се, че ще ги одобрите





Тема Re: Харесах си Kamelotнови [re: Dorchester]  
Автор Hekф (зъл прът)
Публикувано26.09.06 02:41



Оооо, Evergray кърти мифки и напукфа фаянса (благодарско на хората, които ми ги препоръчаха). На Royal Hunt съм слушал фсичко на фсичко само една песен, но пък достатъчна за да поискам да чуя още - за съжаление все още не мога да намеря нищо тяхно



Накратко - г-н Некф одобрява. Даже много одобрява. И завижда (благородно), че вие и двамата харесфате метъл (евала на такива семейни хевиметъли), щото г-жа Некфица (сиреч жената на г-н Некф) хич не си пада по метъла и съотфетно на г-н Некф му се налага да се кефи на любимата си музика на слушалки

P.S. Не знам кой смята, че фсичко вече било изсфирено, но този човек определено и идея си няма кфи глупости плещи. На този някой му препоръчфам - баце, вместо да си чешеш езика да вземеш да чуеш Salieri Strikes Bach на Warmen и докато слушаш да се пробваш да сметнеш на ум колко стотин години са нужни за да се изсфирят абсолютно фсички възможни мелодии ф абсолютни фсички аранжименти (ако числото ти се получи с по-малко от три нули отзад значи не си смятал правилно)

-----
просто, брат ми, сам си правиш проблем...


Тема Re: Харесах си Kamelotнови [re: Hekф]  
Автор Magicalworld (ентусиаст)
Публикувано26.09.06 20:31



:) е перфектно вече можеш да се похвалиш, че си слушал доста от работите под Нетърския сейф:)).
http://www.youtube.com/watch?v=36QngswWs5o
Сега го тренирам на китара много ти благодаря, че каза за тази банда Некф.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.