Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:17 26.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема W.A.S.P. в Софиянови  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 11:02



Доживяхме да ги видим и тях, т.е. НЕГО, великия Blackie, защото останалата част от бандата поне за мен няма нищо общо с онези W.A.S.P., с чиято музика лягах и ставах навремето. Независимо от това класата и професионализма на ветераните си личеше във всяка изсвирена нота, въпреки че саунда не беше на ниво (що ли не съм учуден). Стана шоу, стана купон, хората се изкефиха, а това е най-важното.
Аз лично имам три много сериозни забележки към организаторите. Тия хора не разбраха ли, че тая зала не е подходяща за концерти от такъв ранг? Ясно е, че се очаква сериозна посещаемост на подобно събитие, ей го къде е Зимния дворец, какво им пречеше там да бъде концерта? Вътре бяхме кълка до кълка, по едно време не се седеше от жега, вентилация никаква. После - съветвам на вратата да се проверява много по-сериозно за оръжие, защото на мен никой не ми попречи да си внеса ножа, който винаги си нося със себе си и добре че съм зрял и разумен човек, а не някой хахо. И накрая - писнало ми е по концерти да се разправям с пияни и дрогирани елементи и не знам тия на входа кьорави ли са и кой го беше пуснал вътре тоя, дето накрая ми се наложи да го изхвърля като мръсно коте. Не съм дал 20 кинта за да върша работата на охраната и то в момент, в който великаните W.A.S.P., които съм ги чакал 20 години да дойдат, свирят I Wanna Be Somebody



Тема Re: W.A.S.P. в Софиянови [re: Haunter]  
АвторRaksha (Нерегистриран)
Публикувано01.12.04 21:44



Мдааа концерта си го биваше! Понаместих си кокалите и излях многото енергия ... чакала да бъде пусната в този концерт! Наистина ми хареса, макар че не може да се каже, че съм от най-запалените фенове на W.A.S.P. и що се отнася до новите парчета ... не съм ги слушала до сега, но и не ми харесаха
Лично аз не очаквах да има толкова много хора в залата. Може и организаторите да не са очаквали, защото все пак мисля, че W.A.S.P. не са от най-популярните групи в България, та сичко живо да се юрне. Пък може и Зимния да е бил зает с нещо друго ... Дъб до дъб си беше вярно, жега!
По отношение на проверката на входа ... хъмм мен ме пребараха подозрително от всички страни но изобщо не пребараха гаджето ми ... може би решиха, че ако има нещо "опасно" ще е в мен!?
Иначе саунда чак пък толкова не беше лош ... бил и по-зле; аз не се оплаквам от него, поне се разбираше на време кое точно е парчето ... че историята познава и по тежки случаи



Тема Re: W.A.S.P. в Софиянови [re: Raksha]  
АвторHaunter (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 02:18



Абе хубав е новия албум THE NEON GOD, чуй го, няма да съжаляваш... но че тези W.A.S.P. не са вече "онези" W.A.S.P. ... за съжаление е факт... кво да се прави, и за тях времето тече. Аз се размазах от кеф че ги видях най-после на живо, другото не е толкова важно ... ... а и ако забеляза - свириха предимно стари парчета, явно са наясно колко хора тук в BG биха се изкефили точно на това... по съвсем обясними причини ...



Тема Re: W.A.S.P. в Софиянови [re: Haunter]  
Автор~HEXE~ (Нерегистриран)
Публикувано05.12.04 18:03



ВЕЛИКО БЕШЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 дни след концерта нямах глас.....не се спрях да пея с бандата :) Всичко беше прекрасно, но и аз съм съгласна с Haunter - за организацията. Същия тоя дрогиран елемент 100 пъти се блъсна и в мен и ме събаряшв :( добре, че залата беше препълнена та не успях да падна и да ме стъпчат :((
И все пак КОНЦЕРТА БЕШЕ СУПЕР :))))



Тема Ето снимки и видео от концерта!нови [re: Haunter]  
Автор WWizard®©™ (MetalseizeD)
Публикувано06.12.04 20:23



снимки и видео от концерта на W.A.S.P. в София!

[imаgе]http://gmn-bg.com/pics/wasplogo.jpg[/imаgе]



Тема Re: Ето снимки и видео от концерта!нови [re: WWizard®©™]  
АвторBirdie (Нерегистриран)
Публикувано29.12.04 12:11



Концерта беше супер! Само поради факта че се сбъдна 20 годишната ми мечта да видя Blackie наживо и заедно с него да пея I wanna be somebody....
Вярно, по организацията имаше пропуски, но така е навсякъде в БГ (за съжаление)....въпреки че аз за пръв път ходя на такъв концерт, просто нито една друга група идвала в БГ за мен не може да се сравни с WASP, ....е другите ми две любими групи (KISS и Twisted Sister) едва ли ще дойдат някога тук, но и това ми стига, за мен WASP винаги са били НОМЕР 1!
А старите песни, ами те и в Гърция и в Русия са пели същото, те и повечето им концерти така минават....



Тема Re: Ето снимки и видео от концерта!нови [re: Birdie]  
Автор ((moon!)) (!)
Публикувано30.12.04 01:20



Къв уасп бе! Машин Хед бяха тукккккккк!!!

... Just wipe your own ass and shut your mouth! ...


Тема Re: Ето снимки и видео от концерта!нови [re: WWizard®©™]  
Автор ned8 (leg)
Публикувано30.12.04 21:31



Жесток беше концертаа и аз си имам снимки към 200 бройки... Абе Блекито голям дългуч бил



Тема Re: Ето снимки и видео от концерта! [re: ((moon!))]  
Автор ned8 (leg)
Публикувано30.12.04 21:32



Ами такъв УАСП, кво мрънкаш за Machine Head тук, имат си клуб.



Тема Re: Ето снимки и видео от концерта!нови [re: WWizard®©™]  
Автор ned8 (leg)
Публикувано23.01.05 22:49



опс




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.