Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 16.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема А ДЖУДАС?нови  
Автор Calavera (непознат )
Публикувано10.06.04 13:16



ВИЕ СТЕ 'БАТИ ПИЧОВЕТЕ
ЕДНА ОТ НАЙ-ВЕЛИКИТЕ ГРУПИ В СВЕТОВНИЯ МЕТЪЛ И ХАРДРОК (ЗА МЕН НАЙ-ВЕЛИКАТА) ИДВА В БЪЛГАРИЯ НА КОНЦЕРТ И ТО С РОБ ХАЛФОРД, А ВИЕ НИТО РЕД ЗА ТОВА
ЗА ПРЪВ ПЪТ ВЛИЗАМ В КЛУБ ХЕВИ МЕТЪЛ, НО ЯВНО ТУК ГИ НЯМА ЯКИТЕ МЕТАЛУРЗИ ОТ ЕДНО ВРЕМЕ
МОЖЕТЕ ДА МЕ НАРЕЧЕТЕ НАИВНИК, НО ВЕЧЕ НЯМА ТАКИВА ГРУПИ



Тема Re: А ДЖУДАС? [re: Calavera]  
Автор Vaclav Mrazek (serial killer)
Публикувано10.06.04 15:29



който го интересува джудас, да си пише... мен не ме интересуват...

It was Vaclav Mrazek and she was the first of the seven ones...


Тема Re: А ДЖУДАС? [re: Vaclav Mrazek]  
Автор scuba (diver)
Публикувано11.06.04 09:39



Abe ne sa NAJ_VELIKATA, no sa nekyde na 3-4 mesto v mojta klasacia. Men pove4e me u4udva 4e nikoj ne spomenava podgrava6tata grupa - Queensryche - mnoo veliki



Тема Re: А ДЖУДАС? [re: Calavera]  
Авторjp (Нерегистриран)
Публикувано11.06.04 10:37



Judas Priest - Metal Gods
Moge li da se propusne!



Тема Re: А ДЖУДАС? [re: scuba]  
Автор Calavera (непознат )
Публикувано11.06.04 13:28



kwo da vi kaja - sybrali ste se tuka nekvi deto ne znaete kakwo znachi heavy metal - ako queensryche svirqt heavy metal => az sym chalgajiq
ako vi se slusha queensryche naprawete si klub queensryche, no ne moje da govorite za queensryche kato gi vkliuchvate v heavy metal kategoriqta - novite grupi nqmat obshto sys stila;
HM ne e stil v kojto prosto nekvi infatili opyvat jici
heavy metal grupi sa black sabbath, iron maiden, metallica, v nekomersialnite si godini, ac/dc, Judas - damn it! They're the METAL GODS!! i drugi ot starite - nema smi da gi izbroqwam!
tova moga da kaja - ako vi se slusha drugata muzika - slushajte si q, no ne izopachavajte heavy metal ideqta!



Тема Re: А ДЖУДАС? [re: Vaclav Mrazek]  
Автор Calavera (непознат )
Публикувано11.06.04 13:32



BRAT MI - TAKOVA NESHTO NE MOJE DA KAJE CHOVEK DETO SLUSHA METAL (KATO OSTAVIM TEZI DETO SLUSHAT MAIDEN, A NE SLUSHAT JUDAS I TEZI DETO SLUSHAT JUDAS - A NE MAIDEN)
KAKTO OTGOVORIH I NA DRUGOTO MNENIE - TI AKO SI METALIST AZ SYM TRAMVAJ



Тема Re: А ДЖУДАС? [re: Vaclav Mrazek]  
Автор Calavera (непознат )
Публикувано11.06.04 13:32



NAJ-VEROQTNO PROSTO SI NEKYF 15 GODISHEN...



Тема Re: А ДЖУДАС? [re: jp]  
Автор scuba (diver)
Публикувано11.06.04 14:03



Calavera : Az sym na 31 god. i slu6am AC/DC ot kak se pomna. Da nari4a6 Ac/Dc heavy metal grupa e prosto neznaene na muzikata na Bon Scott & Co. Za drugite si prav, no za Dc - molja izvinjavaj - Ac/Dc NIKOGA ne sa svirili Heavy i nikoga nema da svirat. Interesno 4e ne spomena Motorhead, koito za neme sa klasika no i za teh moga da spora dali sa 4IST Heavy. ZA MEN naj-4istia heavy svirat Judas. Ako si malko pove4e ot 25 god. moje bi se spomnja6 kak be priet "Master of puppets" - po4ti nikoj metalist ne go haresa togava - be6e dosta po tejak ot drugite grupi.
Maj e tova za sega
P.S. zabravih moje bi edni ot naj-velikite - WASP. Ej tova e Heavy brato, a ne Ac/Dc (koito gi bogotvorja). Preceni dali dvete grupi imat ne6to ob6to i tokava mi govori za muzika i godini



Тема Ша возиш, ша возиш ;) [re: Calavera]  
Автор WWizard®©™ (MetalseizeD)
Публикувано12.06.04 00:02



Баш на 15 е, как позна хахаха.
А кога викаш ще повозиш

П.С. Само при положение, че си 9 или 20 трамвай, но едва ли

Keep Your Soul Black!


Тема Re: А ДЖУДАС? [re: scuba]  
Автор Taлиecин (knightofshadows)
Публикувано12.06.04 00:20



Ех, как обичам подобни прогресарски изказвания просто не е истина! Велики някой друг път. Не си заслужава да ги споменавам...

Transforming Artificial Lifeform Yearning for Exploration/Synthetic Intelligent Neohuman



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.