Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:47 09.06.24 
Музикални
   >> Heavy Metal
*Кратък преглед

Тема VIRUS'88 - FORCE RECON  
Автор Dismal Euphony (Spire)
Публикувано07.02.04 23:15



Някой ако го има (то никой го няма ама аз да попитам) на някакъв носител (касетка, лента, плоча, mp3) и предложи някаква цена (или пък можем да разменим нещо) моля да драсне едно писъмце на chuchulain at abv bg.

Its Darker Than I Think


Тема Re: VIRUS'88 - FORCE RECONнови [re: Dismal Euphony]  
Автор Keфиc (Речен Бог)
Публикувано08.02.04 06:15



Аз го имам на касета нейде из фонотеката ми в БГ,
инак тук имам Lunacy 1989 на диск ...едно време много и се радвахме на тази група, но ся като го купих и пуснах много се отвратих - тъп и скучен хардкор... вероятно Форс Рикън беше по-трашарски, щото имам хубави детски спомени от него, но може и да се лъжа и той да е същата чекия...

- cheap new and used heavy/speed/thrash/death/black/doom metal

Тема Re: VIRUS'88 - FORCE RECONнови [re: Keфиc]  
Автор Dismal Euphony (Spire)
Публикувано09.02.04 15:13



Незнам за Lunacy, не съм го слушал, но Force-то си е траш (е тук таме има мъничко корче, ама е много поносимо), не че съм им чак такъв фен, ама много се кефих на инструментала - Viral Warfire, адски добре изсвирен и композиран. Тогава беше еталон за мене ( заедно с Nosferatu на CORONER разбира се).

Its Darker Than I Think



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.